Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

youtube dan.hidrocor charm veya nc on dark eyes yaz bir bak istersen vidyo olnca fotodan daha inandırıcı

ama sanki ocreyi açık kahhve ve ela gözlüler takmalı yakn bir ton olduğundan dahaçekici oluyor

$Fotoğraf0240.jpg

topazio çok koyu kahverengi gözlerimde

ay süpeeer durmuş,bayıldım.bende böyle durmadı ama.çok soluk ve açık oldu şaşırdım,bundan sonra esmeralda almalıyım sanırım,o biraz daha koyu sanki.ama şu bir gerçek ki inanılmaz rahat bir lens

Aze bir de gözlerinize toprak tonlarında ya da daha doğrusu nude denilen tene yakın renklerde bir far ve kalın hatlı bir eye liner sürerek deneyin. kirpiklere de bolca rimel. aradaki farka siz de şaşıracaksınız. böyle daha doğal duracak :KK66: mutlaka deneyin. esmeraldaya ben de bayılıyorum. şimdi onu almayı planlıyorum :KK70: rahatlığı konusunda size yüzde yüz katılıyorum.

Aze bir de gözlerinize toprak tonlarında ya da daha doğrusu nude denilen tene yakın renklerde bir far ve kalın hatlı bir eye liner sürerek deneyin. kirpiklere de bolca rimel. aradaki farka siz de şaşıracaksınız. böyle daha doğal duracak :KK66: mutlaka deneyin. esmeraldaya ben de bayılıyorum. şimdi onu almayı planlıyorum :KK70: rahatlığı konusunda size yüzde yüz katılıyorum.
tavsiyene mutlaka uyucam,makyajla daha farklı durur inşallah.esmeraldaya takıldım ben de,bu rahatlığı için bir lens daha alıcam :)

$DSCF1230.jpg $DSCF1236.jpg bunlar arzu hanımdan aldığım solotica quartzolarım.doğal görünüşü var,memnunum.şimdi topazio ya da NC azul düşünüyorum,ya da hidrocor azul,yoğun bir mavi istiyorum kızlar fikriniz nedir? bir de NC azul'dan neden hiç bahsedilmiyor?yok mu ondan kullanan? :21:

Eki Görüntüle 303726 Eki Görüntüle 303727 bunlar arzu hanımdan aldığım solotica quartzolarım.doğal görünüşü var,memnunum.şimdi topazio ya da NC azul düşünüyorum,ya da hidrocor azul,yoğun bir mavi istiyorum kızlar fikriniz nedir? bir de NC azul'dan neden hiç bahsedilmiyor?yok mu ondan kullanan? :21:

Bunlarda benim yeni aldığım topoziolarım.Gece flaşsız çekilen resimleri.Vetmandan en mavi olanı yollamasını istemiştim $Resim 010.jpg

Eki Görüntüle 303726 Eki Görüntüle 303727 bunlar arzu hanımdan aldığım solotica quartzolarım.doğal görünüşü var,memnunum.şimdi topazio ya da NC azul düşünüyorum,ya da hidrocor azul,yoğun bir mavi istiyorum kızlar fikriniz nedir? bir de NC azul'dan neden hiç bahsedilmiyor?yok mu ondan kullanan? :21:

renk güzel olmuş canım sanki bir tanesi tersmii banammı öle geldi...zaten pek çözemem ama biri daha bombeli ondan sölüyorumm..ben bakarken sağdaki sana göre soldakii:KK34:

valla bilmem ki canım ben farketmedim.ilk elime geçtiği gün çekmiştim fotoları bu arada.
aylık topazio aldım şimdi arzu hanımdan bikaç gün oldu elime geçeli ama daha açmadım,açmaya kıyamıyorum daha valla :-)) lamia çok güzel olmuş seninkiler, inşallah benimkiler de bu kadar mavi durur :KK31: en mavi olanları seçmesini istedim demişsin,renkleri değişiyor mu ki öyle?her birisinin tonu farklı mı yani? kafam karıştı şimdi :26:

valla bilmem ki canım ben farketmedim.ilk elime geçtiği gün çekmiştim fotoları bu arada.
aylık topazio aldım şimdi arzu hanımdan bikaç gün oldu elime geçeli ama daha açmadım,açmaya kıyamıyorum daha valla :-)) lamia çok güzel olmuş seninkiler, inşallah benimkiler de bu kadar mavi durur :KK31: en mavi olanları seçmesini istedim demişsin,renkleri değişiyor mu ki öyle?her birisinin tonu farklı mı yani? kafam karıştı şimdi :26:

Evet topozionun böyle bir durumu var.Serilerinde zaman zaman farklar olabiliyor.Mesela bundan önceki topoziolarım daha yeşil tonlarında idi.Birde lensler yeni.İlk açılınca öyle güzel bir renk olmuyor.Solisyonda bekledikçe bir iki ay sonra güzelleşiyorlar.Bunun yanında rengin oturmasında kullandığın solüsyonda önemli.Ben rengini birazda açması açık bir mavi olması için all in one light adlı solisyonda bekletiyom.Bu solüsyon 2 hatta 3 tona kadar açıyor.Çok hoş bir renk veriyor))

kızlar bende topazio almak istiyorum gözlerim orta kahve ama bu lensin aylıkları var mı acaba ve fiyatı ortalama ne kadar?

sağol Lamia,zamanla rengin değişmesi oturması vs olaylarını duymuştum ama 'en mavi olanını seçmek' olgusu bana biraz enteresan geldi.benim aylıklar 2016/03 şu anda,bu serinin hepsi aynı mavilikte olmalı di mi mantıken? ben de masmavi olsun istiyodum ama arzu hanıma 'en mavisini seçin' demek aklıma gelmedi şahsen :-O desemiydim ki yani? o kadar farkediyor mu her birisi? bu arada ben solo care aqua kullanıyorum solusyon olarak,o ne yapar,açar mı kapatır mı rengi? :KK31:

X