Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

okypete cok beğendim quartzo larını cok yakısmıss arkadaslarında dediği gibi adriana nınki gibi olmuşş güle güle kullanyerimseniben

OKYCIGIM ONCELIKLE TOPIGIN HAYIRLI OLSUN . EN SIKI TAKIPCILERINDEN BIRI OLACAGIM KESIN. QURTZOLARIN HAYIRLI OLSUN BU ARADA. VE ESKISINDEN RENK TONU FARKI OLMASINA COK ŞAŞIRDIM VE MERAKLA RESMINI BEKLIYORUM CANIM. BENDE BUYUK BIR BEGENI ILE QUARTZO KULLANAN BIRISI OLARAKTA BU RENGI HERKEZE TAVSIYE EDIYORUM. MUKEMMEL BIR LENS. hihoyyyt

[/IMG]
bu lensim kızlar. quartzo

OKYCIGIM DEHSET OTESI BEGENDIM delikafadulden delikafadulden delikafadulden BU RENGIN DIGER YOLLADIGIN QUARTZOLARINLA HIC BIR ALAKASI YOK INAN. O RENKTE COK GUZELDI AMA BU RENK COK FARKLI GIRIMSI BIR RENK YA FARKLI BIR LENS BU SANKI COKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK BEGENDIM .... GULE GULE KULLAN

gerçekten oldukça farklı canım...gidende çok güzeldi.
ama bu da çok güzel. gri mavi bir ton bu sefer ki.. gerçekten farklı bir lens gibi.
yeni seri demek böyle olacak artık. bana farklı bir ton gelmediyse tabiii
sağol canımcım.a.s.

YA OKYCIGIM SEN BENI ALLAK BULLAK ETTIN YA SABAH SABAH sempatiksalakcinni
BEN GRI MAVI BIR LENS DUSUNUP CHARM AZULMU ALSAM ICEMI ALSAM DIYE DUSUNUP KARAR VEREMEZKEN SON SERI QUARTZO DA KARAR KILDIRDIN YAAAAAAAAAA . GOZ RENKLERIMIZ HEMEN HEMEN AYNI OLDUGU ICIN BENDEDE BOLE DURACAKTIR DEMIII boshayallersmile :teytey:

BIDE OYCIGIM SANA ZAHMET OLMAZSSA ESKI YOLLADIGIN QUARTZO ILE SIMDIKI QUARTZONUN RESIMLERINI YAN YANA KOYABILIRMISIN?? ARADAKI FARKI DAHA NET GORUP KESIN KARARIMI VERMEK ISTIYORUMDA COKJ TESEKKUR EDERIM CANIM hihoyyyt

büyütülmüş halini gördün mü?.

melek ya gerçekten bende şoka girdim. bir taktım. abowwww.:1ninca:
bu quartzo mu falan diye kaldım... 2015 serisi bu.
vetmanın dediğine göre 1 ay önce çıkanlar.
aynı göz rengimiz.
sendede böyle duracak. bir tek korkum,bana gelen bu quartzonun farklı olması diğerlerinden ki,oda çok zor ihtimal. seri üretim olduğu için o seri hep aynı renktir diye düşlünüyorum..

BUYUTULMUS HALINI TAM GOREMEDIM CUNKU O ESNADA BAYILMISTIM sempatiksalakcinni . BOLE BIR RENK CIKMASI SENIN ICIN SUPRIZDEN OTE BIR DURUM OLMUSTUR SANIRIM. OKY INAN ABARTMIYORUM MUHTESEM OLMUS YAKINDAN SIMDI BIR KEZ DAHA BAKTIM VE BEN GALIBA SIRILSIKLAM ASIK OLDUM YAAAAAAAA sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni . BIDE EGER ESKI VE YENISINI YAN YANA RESIM CEKIP KOYABILIRSEN FARKI DAHA NET GOREBILECEGIM CANIMCIM

BUYUTULMUS HALINI TAM GOREMEDIM CUNKU O ESNADA BAYILMISTIM sempatiksalakcinni

çok iyiydi bu:roflol:.
yanyana koyayım biraz sonra..
sağol canım.inan bende şaşırdım. o kadar farklı bir tonki.inan sürprizi bile geçti olay. birde çok güzel bir ton olması işime geldi valla.aşık olmayacak gibi değil gerçekten.

BEKLIYORUM CANIMCIM. VE GUZEL GUNLERDE KULLAN CANIMCIM OPUYORUM kaydirigubbakcemile5 opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

ben mellerimle başlayayım.
nc mel balkonda güneşe karşı çektim

kendi gözüm

nc mel

oky cim benimde gözlerim seninkine benziyor elamsı bişey.nc mel bendede doğal dururmu acaba?sende o kadar doğalki hevese geliyorum ama daha önce b&l ve freshlook yesillerini denedim o kadar belliydik pupil boşluğu kocamandı.bunda yoktur değilmi canım öyle bi sorunbilmiyorumkismile

kesinlikle çok doğal duracaktr. alt tabanın açık çünkü... bunda alttaki göz lensle çok güzel kaynaşıyor ve bu yüzden pupil boşluğu dikkat çekmiyor.

Rewend natural colours melde çok doğal hıdrocor melde eğer gözlerin ela ise ve biraz daha büyük görünmesini istersen nacizane tavsiyem natural colours mel rengi ince bir hare olması lensde gözü olduğundan büyük gösteriyor :)Birde ela gözde özellikle n.c mel daha hoş duruyor göz tabanın açık olduğu için hıdrocor mel sende çok açık durabilir canım benim gözüm bile koyu kahverengi o kadar açtı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…