Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

TAMAM CANIM COK TSK. AMA BEN SANIRIM OKYNIN YENI QUARTZOLARINI GORDUKTEN SONRA ONU ALMADAN RAHAT EDEMIYCEGIM ICIN AZUL BEKLIYCEK SANIRIM. AMA SENDEKI DURUSUDA COK GUZEL ESKI SERIDE OLSA. KAYNASMIS GOZUNLE VE O MUHTESEM HARESIIIII :dance: :kedi:

kesinlikle çok doğal duracaktr. alt tabanın açık çünkü... bunda alttaki göz lensle çok güzel kaynaşıyor ve bu yüzden pupil boşluğu dikkat çekmiyor.

canım çok teşekkür ederim gördüğüm kadarıyla solotica zaten b&l veya freshlook la kıyaslanamayacak kadar doğal bi lens.o zaman ben en kısa zamanda sipariş vereyim.fiyatı nedir canım kargo falan dahil?

ya ben inanırmısın charmda var ncde. Bakıyorum. Fark göremiyorum pupil konusunda.. Göz aldanmasımı yaşıyorum nedir anlamadım..

ben senın grıftelerınıde gormustum canım bence kesınlıkle nc nın daha dar. Yanı benım gordugum kadarı ıle ..charmın haresı cazıp gelsede pupıl bakımından bence kesınlıkle nc.

TAMAM CANIM COK TSK. AMA BEN SANIRIM OKYNIN YENI QUARTZOLARINI GORDUKTEN SONRA ONU ALMADAN RAHAT EDEMIYCEGIM ICIN AZUL BEKLIYCEK SANIRIM. AMA SENDEKI DURUSUDA COK GUZEL ESKI SERIDE OLSA. KAYNASMIS GOZUNLE VE O MUHTESEM HARESIIIII :dance: :kedi:

melekciim tabiki kesinlikle quartzo almalısın heleki oky'in quartzosu of of aa bidaha bahsetmicem oky'in quartzosundan valla nazar değdiricem diye korkuyorum maşallah :1hug:

Ela gözde natural colours mel tıpkı rihannanın göz rengi gibi duruyor.

offf ki ne offff nasıl güzel bi renk bu yaa boshayallersmile

oky canım önce ve sonra ki lenslerde acayip farklı renk ya
simdi yeni quartzolar mavi agırlıklı öylemi CADIARZU
valla kutluyorum seni canım seriyi 3ledin bende izinden geliyorum yettim gariii sempatiksalakcinni

burcu canım azullar süper olmus yaa
şu soloticanın rimeli kalemi akmıs kızdan bu lensler bizde daha güzel duruyor aklinialirimsmile
güle güle kullan tatlımyerimseniben

Burcucum güle güle kullan canım azulda charm seviyorum ben sanada yakışmış:)ama biraz koyu geldi bana rengi daha ..

canım çok teşekkür ederim gördüğüm kadarıyla solotica zaten b&l veya freshlook la kıyaslanamayacak kadar doğal bi lens.o zaman ben en kısa zamanda sipariş vereyim.fiyatı nedir canım kargo falan dahil?
asla o markalarla kıyaslanamaz canım.. çok doğal bunlar.
ben haziranda aldığımda 175 di tatlım.
oişlk gidenlerin fiyatı.
ben senın grıftelerınıde gormustum canım bence kesınlıkle nc nın daha dar. Yanı benım gordugum kadarı ıle ..charmın haresı cazıp gelsede pupıl bakımından bence kesınlıkle nc.
anladım melekciğim. nc daha dar demek...
melekciim tabiki kesinlikle quartzo almalısın heleki oky'in quartzosu of of aa bidaha bahsetmicem oky'in quartzosundan valla nazar değdiricem diye korkuyorum maşallah :1hug:
yok tatlım değmez, olurmu öyle şey. siz böyle yazdıkça bende seviniyorum iyiki değişmiş diyorum.
benim topaizolarimda bunlar

çok güzel durmuş topazio. bu rengide çok severim ben

evet çok farklı akitracığım,3 ledim evet gel arkamdan gel. sempatiksalakcinni

Son düzenleyen: Moderatör:
evet çok farklı akitracığım,3 ledim evet gel arkamdan gel. sempatiksalakcinni

GUNAYDIN OKYCIGIM YA BEN HALA QURTZONUN SENDEKI DURUSUNUN ETKISI ALTINDAYI YA sempatiksalakcinni: -VE BILIYORMUSUN 30 SENELIK GOZ RENGIMI DAHA YENI YENI KESFETTIM AYNAYI GOZUMUN ICINE SOKARAKTAN. SENIN GOZRENGINLE AZDA OLSA FARK VARMI ACABA DIYE ( HANI UFAK BIR TON FARKI BILE OLURDA YENI ALACAGIM QUARTZOLAR SENDEKI GIBI DURMAZSSA DIYE ) roflol: :roflol: :roflol: :roflol: . VE FARKETTIMKI BIRAZCIK COK AZ DA OLSA SENINKI BIRAZCIK DAHA SARISIMSI. YA BE BENDE DURUSU ETKILERMI CANIMCIM. SABAH SABAH BASINI SISIRDIM KUSURA BAKMA AMA FIKRTINE IHTIYACIM VARRR :kedi: :kedi: :kedi:

canım.rica ederim. olurmu öyle şey..
.
ton farkı gerçekten etkiliyor.. alttaki renk, lense direkt farklı bir ton verdiriyor.
keşke imkan olsada benimkini deneyebilseydin... inan bende birşey diyemiyorum. ya alırsan renk farklı çıkarsa, ya benimki diğerlerinden farklı boyamaya sahipse, ya gözümün tonu bu renk yaptıysa.
inan bende kaldım bu konuda. birşey diyemiyorum.
birde vetmanlada konuş canım. bakalım o ne diyecek...

HAKLISIN CANIM BEN EN IYISI WATMANA SORAYIM. CUNKU 2 AY ONCE ALDIGIM QUARTZO ILE AYNI CIKARSA COK UZULURUM. CUNKU ZATEN SU ANDA ONU KULLANIYUORUM. AYNISINDAN BIR TANE DAHAYA GEREK YOK. AMA SENDEKINE HASTAYIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM boshayallersmile

Burcucum güle güle kullan canım azulda charm seviyorum ben sanada yakışmış:)ama biraz koyu geldi bana rengi daha ..

çok teşekkür ediyorum vetmancım evet koyu eski seri olmasından kaynaklanıyo bakalım bi iki haftaya hala beğenmiyo olursam satıcam direk bilmiyorumkismile

Arzucugum merhaba nasılsın ? Benım kendı goz rengımı sana msj atmıstım hatrılarsan. Ben yenı serı quartzo ıstıyorum ama okynınkı gıbı durmasını ıstıyorum. Sence oyle dururmu? Yenı serı eskısınden cok farklı boyamayamı sahıp? Benım su an kullandıgım quartzolar oyknın yolladıgı eskı quartozlar gıbı duruyordu gozumde.yenı serı quartzoda oky gıbı dururmu? Cevabın için tsk canımcım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…