Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

büyüttüm tatlım..

okycim bu fotoda lensi ters takma ihtimalin varmı çünkü boyaması değişik çıkmış bende ters taktığımda boyaması böyle çıkyo yanlız bendeki quartzoyla dağlar kadar fark olduğu kesin sende gri mavi tonlarında durmuş grafite gibi ama çok daha güzeel:teytey:

burcucumm o gözün kendi renginden de kaynaklanıyor biraz sanırım oky. in gözleri bal ela bizimkiler daha koyu kahve olduğu için renkler farklı duruyor tabi doğal olarak ..

çok yakışmışş quartzolar cnmm boncuk boncuk duruyorlar güle güle tak inş . =)=)
sağol tatlım. gerçekten boncuk boncuk. bunlar..

yok tatlım. 2side aynı ton ve batmıyor.takarken diikkatli taktım zaten. renk böyle canım...
evet seninkinde yeşil ağırlıklı benimki grimavi.
en yeni seriymiş bu. en son çıkan. 2015 son kullanması... renk farklı o yüzden..

sevgili OKYPETE bayıldım quartzoların çokkkk yakışmışş ama tam gri ve mavimsi geldi bana yeşilli durmuyor sanki çok ama güzel olmuşşşşşşş cidden harika duruyor rengi güle güle günlerde kullan lenslerini..

peki lensi kabındada çekebilirmisin okycim çok merak ettim gerçekten nasıl göründüğünü bu kadar fark nasıl olur eğer 2015 böyleyse ben bi tane daha isterim yaa bilmiyorumkismile

teşekkürler browniiciğim...yeşil yok bunda.
,ilginç olanda bu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…