Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

oky petem harika olmuş gri mavi olmuş soloticanın en son çıkan quartzosu budur arkadaşlar okypetenin lensleri henüz 1 ay önce üretilen en son seriden gri mavi tam adriana lima gözü:)
güle güle kullan okycim:)

oky petem harika olmuş gri mavi olmuş soloticanın en son çıkan quartzosu budur arkadaşlar okypetenin lensleri henüz 1 ay önce üretilen en son seriden gri mavi tam adriana lima gözü:)
güle güle kullan okycim:)
solotiicanın bu son üretim quartzosu harika bir ton. adriana valla tam rengi. herşeyde bir hayır varmış demek. bu renk bana gelecekmiş,öbürü geri gidip.
teşekkürler bu arada vetmancığım her şey için..a.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
okypete çok ama çok yakışmış canım
Eee gözlerde güzel olunca çok doğal duruyor :asigim:

evet canım yeni,seride grilik hakim. grimavi gibi.
teşekkürler canım

okycim bu lensler sence bendede gri mavi gibi dururmu yoksa kendi göz rengininde etkisi varmı niye sordum çünkü diğer quartzoların ikimizdede aynı duruyodu bence şimdiki bendeki quartzoyla

hidrocor grafite

Eklentiler

• $DSC01653.jpg
    9,4 KB · Görüntüleme: 385
  • $DSC01655.jpg
    9,8 KB · Görüntüleme: 369
  • $DSC01660.jpg
    6,8 KB · Görüntüleme: 345
  • $DSC01688.jpg
    6,7 KB · Görüntüleme: 376
Kızlar soloticalarda aynı lensin rengi bazen birbirini tutmayabiliyor.Okypeteninki şu an fabrikadan yeni çıkan lenslerden olduğu için rengi farklı tabiki taban rengide önemli üçlü opak seride bile taban rengi lenslerin duruşlarını etkiliyor mesela çok siyah gözlerde quartzolar daha çok gri yeşil duruyor..

impulse bayıldım grafitlerine harika durmuş canım doğal göz rengin açık orta kahve sanırım.güle güle kullan:)

Okypete quartzolar muhteşem sana ayrı bir yakışıyor zaten bütün lensler... Burcuma da çok yakıştırıyorum quartzoları onda daha yeşilimsi duruyor. Sabırsızlanıyorum resimlerinizi gördükçe quarzo ve charm grafite için kaydirigubbakcemile3 İmpulse cor garfiteler inanılmaz doğal ve güzel durmuş abartmıyorum gördüğüm en güzel cor grafite bu şimdiye kadar harika. Çok iyi olmuş bu topic okyciğim opuyorumnanaktan

okycim gule gule kullan quartzolarini cok guzel rengi cok cok yakismis opuyorumnanaktan

okycim bu lensler sence bendede gri mavi gibi dururmu yoksa kendi göz rengininde etkisi varmı niye sordum çünkü diğer quartzoların ikimizdede aynı duruyodu bence şimdiki bendeki quartzoyla
canım. daha önceki quartzolarımı gördün arada bariz bir fark var. daha önceki seninle aynıydı. buama oldukça farklı. gri mavi.
keşke deneme imkanın olsaydı tatlım.
yada göz tabanımız aynı olsaydı da sana kesin ve net al olur yada olmaz diyebilseydim.
sadecerenk yeni serideoldukça farketmiş onu söyleyeyim canım
hidrocor grafite
impulse çok güzel olmuş.
gözünle kaynaşmış resmen. çokta doğal.
güle güle kullan canım
teşekkürler canım...sanada quartzonun yakışacağından eminim.
okycim gule gule kullan quartzolarini cok guzel rengi cok cok yakismis opuyorumnanaktan

sağol bambamcığım..gerçekten renge bittim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…