Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

Dernky Ela gözde hakikaten rihanna gözü gibi duruyor n.c meller ama şimdi yeni çıkan n.c mellerin boyamasıda oldukça güzel çok koyu kahverengi gözleride bayağı güzel açıyor yeni seri meller.

Dernky Ela gözde hakikaten rihanna gözü gibi duruyor n.c meller ama şimdi yeni çıkan n.c mellerin boyamasıda oldukça güzel çok koyu kahverengi gözleride bayağı güzel açıyor yeni seri meller.

WATMANCIGIM MERHABA NASILISN?? YA BEN OKYCIGIMIN YENI GELEN QUARTZOLARINA ASIK OLDUM. NASIL FARKLI DEGILMI ILK GELENDEN? BENIM GOZ RENGIMI BILIYORSUN SENCE BENDE DE OLE DURURMU? BILIYORSUN BEN MAVI GRI DURCAK BIR RENK ISTIYORDUM ZATEN. :icecream:

kızlar simdi internette gezinirken bi yer duydum belki daha önce paylaşan olmuş olabilir ama ben yine de syliim istanbulda solotica satan bi yer varmıs ve denetiyorlarmıss..keşke ist te olsam hemen esmeralda quartzo ve topazio denerdim opuyorumnanaktan

canım oradan 2 arkadaş( kkdan) lens denedi gözleri mikrop kaptı. dikkatli olun derim ben yinede...

hmm bunu söylemen iyi oldu doğru simdi duyan herkes gidip deniyodur cok sağol okypete yerimseniben

Okycıgım yenı quartzonda yesıllık sıfır sanırım demı?? Ben ıkıde bır durup durup baktıgım ıcın lensıne her baktıgımda tekrar farkedıyorum yesıllık sıfır bunda sanırım tamamen grı mavı bu lens . Yanılıyormuyum?

Okycıgım yenı quartzonda yesıllık sıfır sanırım demı?? Ben ıkıde bır durup durup baktıgım ıcın lensıne her baktıgımda tekrar farkedıyorum yesıllık sıfır bunda sanırım tamamen grı mavı bu lens . Yanılıyormuyum?

evet tatlım yeşillik yok. gi ağırlıklı. maviimsilik var birazda..

Ela gözde natural colours mel tıpkı rihannanın göz rengi gibi duruyor.
fu02ur.jpg

sanırım bu rengı elde etmem ıcın goz rengımı actırmalıyım vetman :KK70:
bende boyle guzel durmayacak sanırım meller ,artık sıparıs vermem gerek gozumdekılerın suresı doluyor ama hıc karar veremıyorum

OKYCIGIM BU KIZIN GOZU ELAYMIS VE LENSIDE NC MELMIS SENDEKIDE NC MEL SENDE ACIK TATLI BIR YESILIMSI DURMUSTU BU KIZDA KOYU YESIL. NASIL BOLE FARK VARKI SENCE ?? CUNKU SENIN VE BENIMDE GOZ RENGIMIZ BAL RENGI ELAMSI . ??:uhm:

OKYCIGIM BU KIZIN GOZU ELAYMIS VE LENSIDE NC MELMIS SENDEKIDE NC MEL SENDE ACIK TATLI BIR YESILIMSI DURMUSTU BU KIZDA KOYU YESIL. NASIL BOLE FARK VARKI SENCE ?? CUNKU SENIN VE BENIMDE GOZ RENGIMIZ BAL RENGI ELAMSI . ??:uhm:

canım. alt ton farkediyor. bende, sarı ağırlıklı göz rengim. onun daha yeşilimsiyse farkediyordur...

http://i30.tinypic.com/1i0cp4.jpg

charm azul umarım beğenirsiniz albümüme tam yüz fotolarımıda koyucam :kedi:

w8bas0.png

buda kendi gözümle karşılaştırmanız için... :)

nobnr9.jpg

canlarım yer kaplamasın diye böyle koymuyodum ama siz kaşındınız :KK70: diğer forumdada böyle dendi üstteki linkede tıklarsanız ordada kocaman var :)
albümümede tam yüz fotolarımı koydum...
CHARM AZUL canım:)

Son düzenleme:

[ımg]http://i29.tinypic.com/w8bas0.png[/ımg]

canım lenslerın hayırlı olsun oncelıkle. Ama bu charmmı? Haresını net goremedım tam ıkı goz olarak koyabılırsen net gorebılırz sanırım canım.

w8bas0.png

nobnr9.jpg

canlarım yer kaplamasın diye böyle koymuyodum ama siz kaşındınız :KK70: diğer forumdada böyle dendi üstteki linkede tıklarsanız ordada kocaman var :)
albümümede tam yüz fotolarımı koydum...
CHARM AZUL canım:)
aa yenimi aldın tatlım. azulu bende düşünüyorum. koyu bir mavi durmuş sende. güzel olmuş canım. beğendim. güle güle kullan. bende nc azul alacağım eylülde.. ve nc ice

okycim çok teşekkür ederim çok çok içime sinmesede güzel olmadı diyemem güzel yani hoş bi renk ve doğal oldu bilmiyorumkismile

aa yenimi aldın tatlım. azulu bende düşünüyorum. koyu bir mavi durmuş sende. güzel olmuş canım. beğendim. güle güle kullan. bende nc azul alacağım eylülde.. ve nc ice

CANIM RENK COK GUZEL BIR KOYU MAVI DURMUS. BENDE BEGENDIM. GULE GULE KULLAN opuyorumnanaktan

CANIM RENK COK GUZEL BIR KOYU MAVI DURMUS. BENDE BEGENDIM. GULE GULE KULLAN opuyorumnanaktan

teşekkür ederim canım bu arada benim charm azulum eski seri sen benimkine aldanma charm azulda, şimdi charm azullar muhteşem pupil boşluğu dar benimki gibi geniş diil renkleri daha canlı biscuit adlı kullanıcısınin profilinde var yeni seri charm azullar ve muhteşemler :ecrin_bebek:

X