Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

evet koyu kahve sanki. hoş durmuş ama ısınamadım bi türlü şu charmlara.:KK53:
bu arada hey maşşallah, kız yürüyen dudak adeta. :KK37:

değişik bu charm lar yahu :) ben n.c gurubunu daha çok doğal buluyorum :)birde güneşte çekilmiş resimle gölgedeki arasında ne kadar çok fark var dikkatimi çekti :KK28:

ke7ofb.jpg

doğal göz rengi bu zaten asyalıların gözleri genelde koyu olur.Ancak en koyu gözlerin bile güneşde gözbebeklerine doğru açık kahve bir bölümü vardır bu kızında güneşde sadece lensden gözbebeği göründüğü için açık gibi durmuş bana siyah olmasada koyu kahverengi gibi geldi açık bir gözde değill hani:)

jezebel76 teşekkür ederim tavsiyeniz için bende sanırım aynı fikirdeyim sadece Crystal biraz kafamı karıştırıyor..Topazio çok hoş bir renk ama doğallık (gözün kendi rengine kaynaması olarak) Quartzo sizce dahamı iyi bir tercih olur?
Vetman10 mesajınızı aldım çok saolun mailinize resimlerimi göndereceğim :)

--------------------------------------------------------------------------------

Kızlar dün benden numarasız n.c mel alan bir arkadaş göz çapına büyük geldiği için n.c mellerini ucuza satıcak
göz çapı meğer 8.3 müş listelerimde soloticaların çapı 8.7 olduğu yazdığı halde farketmeden alış yapmış lens 2 gün önce açıldı kargo dekontu mevcut ilgilenenler mesaj gönderebilir:)lensler numarasızdır

jezebel76 teşekkür ederim tavsiyeniz için bende sanırım aynı fikirdeyim sadece Crystal biraz kafamı karıştırıyor..Topazio çok hoş bir renk ama doğallık (gözün kendi rengine kaynaması olarak) Quartzo sizce dahamı iyi bir tercih olur?
Vetman10 mesajınızı aldım çok saolun mailinize resimlerimi göndereceğim :)

Rica ederim, bence quartzo topazio'dan daha dogal bir renk, kendi gozunuzun acik olusundan oturu crystal ve topazio cig durabilir bence, quartzo ozellikle tabani fazla koyu olmayanlarda gozle dahada iyi kaynasip daha dogal duruyor gibi geldi bana, tabi yine de son karar sizin derim, Vetman'da Solotica konusunda benden cok daha uzman, o dayardimci olacaktir. Umarim memnun kalirsiniz.

melekcim ya inanamıyorum resmen custom lensler gibi durmuşşş:)
rimelin markası nedir bayıldımmm:)

melekcim ya inanamıyorum resmen custom lensler gibi durmuşşş:)
rimelin markası nedir bayıldımmm:)

canım cok tesekkur ederım. Bende begenerek kullandım ıkısınıde sımdı en kısa surede gene senle baglantı halında olacagım cunku topazıo alacagım yenı serıden. Rımelımın markası ysl faux cıls mor renk maskara . Ustune maskara tanımıyorum mukemmel bısı arzucum denemelısın.

tamam canım deniycem mutlaka alıcam çok begenedim ama tabanın açıkya custom lens halt etmiş vallahi bayıldımm:)eminim çevrenden çok olumlu tepkiler alıorsundur:)

tamam canım deniycem mutlaka alıcam çok begenedim ama tabanın açıkya custom lens halt etmiş vallahi bayıldımm:)eminim çevrenden çok olumlu tepkiler alıorsundur:)
benı tanımayanlar lens oldugunu asla anlamıyorlar. cok severek kullanıyorum. zaten dogallıgıda tartısılmaz

bende artık resım eklemek ıstıyorummmmmmmmm bende gozluksuz gormek ıstıyorummmmmmmm

melek quartzoyu göremedim ama topazio güzel durmus
fakat yeni seri daha hoş duracak eminim:)

X