Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

bende naturalcolors serisinden almak istiyorum ince hareliler daha doğal duruyor gibi geldi,bunlarda fiyat nedir acaba özelden yazabilirmi bilen varsa?

Kızlar dün resim çekmek için açtığım natural colours melleri çok uygun fiyata satıcam lensler henüz açılalı bir gün oldu yeni seri şişeleriyle göndericem sıfır lens :)ilgilenenler mesaj gönderebilir:)

ayy utandım vallahi burcuda görünce önümüzdeki ay charme ocreye karar verdim şimdiden seç olumunekankayizsmile:kedi:

Bencede icemint canım. Mavi gri istemişsin. Cristalde su yeşilliği var. Mavi istediysen ve gündüz kullanacaksan ice ya da icemint.Aslında yeni seri quartzo bile önerebilirim. Bildiğin mavi gri pupili de eskisi kadar dar değil. Bende var fotoları :)

Selam brchngcr, benim gozlerim de seninkisi gibi koyu kahverengi, yeni seri quartzo almayi dusunuyorum ama emin olamadim, senin resimlerine bakabilir miyim acaba?:Saruboceq:

hidrocolor marine nekadar yapay bir renk yaa, öyle doğal bir göz rengi yokki bikere,tüplerin başlığından çıkan plastikler gibi

:))aslında ton olarak çok güzel bir renk insanın yüzüne renk veriyor ama doğallığa bakarsan orası tercih meselesi burcu:)

canım ekledim seni albümden bakabilirsin.

Hmm, baktim, acikcasi sen de yeni quartzoyu da begendim, senin sac ve ten rengine yakismis :) Masallah cok da guzelsin :nazar: Gene de eskisi daha hos gorunuyor sanki, yalniz yenisi de zamanla acilir demisti bana Vetman. Sahsen ben esmer oldugum icin mavi tonlarinin bende soguk duracagini dusunuyorum o yuzden hidrocor mel siparis ettim, gelince ben de resmini koyarim artik :KK66:

Hmm, baktim, acikcasi sen de yeni quartzoyu da begendim, senin sac ve ten rengine yakismis :) Masallah cok da guzelsin :nazar: Gene de eskisi daha hos gorunuyor sanki, yalniz yenisi de zamanla acilir demisti bana Vetman. Sahsen ben esmer oldugum icin mavi tonlarinin bende soguk duracagini dusunuyorum o yuzden hidrocor mel siparis ettim, gelince ben de resmini koyarim artik :KK66:

Canım benim çok teşekkür ederim.Quartzo benim sevdiğim bir lens ama eski serisi:) esmerlere her renk yakışıyor aslında ama cor mele bayılıyorummm süper bir tercih fotolarını merakla bekliyorum.Mavilerde yapaylık olabiliyor doğru.Cor melde benimde aklım var belki alabilirim seninkinden sonra...Hayırlı olsun şimdiden.

Başlığın hayırlı olsun harika okpetecim bende koyu kahverengi gözümde n.c mel fotosu yüklüyorum:),
hatta bütün lens resimlerimi yüklüyeyim arkadaşlara fikiri verir.
28bxs0o.jpg

vqmagg.jpg

bende böyle ıstıyorum ama benım gozlerım baya koyu kahverengı ortası sıyah kenarlarda koyu kahverengı var bazı arkdaşlar kendı koyu kahve rengı gozlerını paylasmıslar oyle deıl benım acaba bende de boyle dururmu ? hem boyle ıstıyorum hemde doğal dursun ıstıyorum
yardım edermısınız kıslarr

Esmacım sendede bu renk durur ancak çapın 8.3 müş sanırım o yüzden n.c mel öneremem sana canım charm mel olabilir belki capı küçük olup charm mel kullanlar var benim bildiğim:)

göz capı küçük olup charm mel kullanlar foto ekleyebılırmı yada deneyımlerını yazabılırmı cok karıstı kafamm :KK43:(

Selam,ben yeni aldigim cor melleri satmayi dusunuyorum, Cars. gunu geldiler,bir iki defa taktim sadece, numarasiz, kesinlikle hicbir problemi oldugu icin satmayi dusunmuyorum, lensler kusursuz, tek sebebi ben de epey bir yesil durdu, cok cok dogallar ama cok koyu goz rengim var,guneste bile siyaha yakin, istedigim acik etkiyi yaratmadi,bir iki ton acik kahve gozde harika duracagina eminim,satabilirsem hem numarali hem de biraz daha gri/yesil yada mavi/yesil bir ton alacagim,quartzo veya ice gibi..dusunen varsa msg atsin lutfen.

Esma benim göz çapım küçük, tam olarak kaç olduğunu bilmiyorum ama küçük yani baya =)) Bu yüzden charm serisi tercih ettim charm mel kullanıyorum. Eğer senin de göz çapın küçükse kesinlikle soloticada tercihini charmdan yana kullanmalısın. N.c ve cor taşma yapıyor bizim gibilerde malesef. Resim yok bilgisayarımda şu anda ama şöyle söyleyebilirim, taşan kısmı kalın hare kapatıyor ve hiç taşma görüntüsü oluşmuyor. Ayrıca hare kısmı gözün beyazına denk geldiği için haresi aşırı belirgin de durmuyor, çok doğal... Resim bulursam bilgisayarıma atıp eklerim senin için.

Kızlar Hidrosummer Azullarim geldi.. hemen taktim tabi :)) tiyatral lens olmasina ragmen gözümü rahatsiz etmedi.. cok iddialı tabiki.. siyaha yakin göz rengim.. ve ilk kez bu kadar değişti.. tamamen opak bi lens..

X