Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

Kızlar Hidrosummer Azullarim geldi.. hemen taktim tabi :)) tiyatral lens olmasina ragmen gözümü rahatsiz etmedi.. cok iddialı tabiki.. siyaha yakin göz rengim.. ve ilk kez bu kadar değişti.. tamamen opak bi lens..

Merak ettim nasil durdugunu cunku benim gozlerimde seninki gibi cok koyu,foto koyarsan ne guzel olur :) ben bir ara uzunca sure diamond colors grey kullandım ama su an cok pahali, 800 ytl falan, benim gozlerimi de sadece o cok degistirebilmisti ve epey dogaldi, oylemi duruyor diye merak ettim, fotosunu koyuyorum kendiminkinin

Eklentiler

• $benn5.JPG
    $benn5.JPG
    11,1 KB · Görüntüleme: 83
bu resimde daha iyi belli oluyor,aksam kapali mekanda cekildigi halde boyle duruyordu

Eklentiler

• $lensler.JPG
    $lensler.JPG
    12,4 KB · Görüntüleme: 90
Kızlar Hidrosummer Azullarim geldi.. hemen taktim tabi :)) tiyatral lens olmasina ragmen gözümü rahatsiz etmedi.. cok iddialı tabiki.. siyaha yakin göz rengim.. ve ilk kez bu kadar değişti.. tamamen opak bi lens..

CANIM GULE GULE KULLAN. ACIL RESIM BEKLIYORUZZZZZZZ :teytey:

pufcum hayırlı olsun resimlerini bekliyorum eminim benden daha çok yakışmıştır sanaaaa:))

Esma benim göz çapım küçük, tam olarak kaç olduğunu bilmiyorum ama küçük yani baya =)) Bu yüzden charm serisi tercih ettim charm mel kullanıyorum. Eğer senin de göz çapın küçükse kesinlikle soloticada tercihini charmdan yana kullanmalısın. N.c ve cor taşma yapıyor bizim gibilerde malesef. Resim yok bilgisayarımda şu anda ama şöyle söyleyebilirim, taşan kısmı kalın hare kapatıyor ve hiç taşma görüntüsü oluşmuyor. Ayrıca hare kısmı gözün beyazına denk geldiği için haresi aşırı belirgin de durmuyor, çok doğal... Resim bulursam bilgisayarıma atıp eklerim senin için.

cnm ben dr gıttım benım göz çapım normalden kucukmus 8,3 dedi buna cok dıkkat et kucuk lensler almalısın gozunde oynama olmasın dedi
canım sıkıldı benımde aldıktan sonra gozumde kayma falan olursa ne yaparım dıe dusunup duruyorum. bırde numaralı lens elımde kalmış olucak

inşallah dedıgın gb olur resım eklersen cok sevınırım en azından nasıl durdugunu gorurum ıcım rahatlar bıraz

Esma benim göz çapım küçük, tam olarak kaç olduğunu bilmiyorum ama küçük yani baya =)) Bu yüzden charm serisi tercih ettim charm mel kullanıyorum. Eğer senin de göz çapın küçükse kesinlikle soloticada tercihini charmdan yana kullanmalısın. N.c ve cor taşma yapıyor bizim gibilerde malesef. Resim yok bilgisayarımda şu anda ama şöyle söyleyebilirim, taşan kısmı kalın hare kapatıyor ve hiç taşma görüntüsü oluşmuyor. Ayrıca hare kısmı gözün beyazına denk geldiği için haresi aşırı belirgin de durmuyor, çok doğal... Resim bulursam bilgisayarıma atıp eklerim senin için.

canım bende de aynı sorun var keşke solotika 8.4 de üretse .bende charme kullanıyorum

Esma bulabildiklerimi ekliyorum. Rengi filan pek belli olmuyor çünkü ilk aldığımda kapalı mekanda çekebilmiştim fotoğrafını. Dikkatli incelersen gözlerimin etrafında çok hafif bir beyazlık var. Ama bu makro çekim yapıldığı zaman belli oluyor sadece. Günlük hayatta gerçek göz gibi. Çok olumlu yorumlar aldım şimdiye kadar. Kesinlikle de kayma yapmadı bende. Daha önce N.c Topazio kullanıyordum ve deli gibi kayıyordu. Charm serisi kayma sorunu bakımından da en risksiz seri. Kayıyorsa da belli olmuyor. Benim meller numaralı olduğu için en büyük korkum kayma yapıp görüşümde bulanıklığa sebep olmasıydı. Ama böyle bir sorun da yaşamadım Allahtan. Ben memnunum ve küçük gözlülere charm serisini şiddetle tavsiye edebilirim. Erkek arkadaşım topaziolarımı hiç sevmezdi ama mellere bayılıyor. Çok yakıştı bu lensler sana diyip duruyor opuyorumnanaktan Gözleri de büyük ve canlı gösteriyor.

Eklentiler

• $charme mel1.jpg
    $charme mel1.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 116
  • $charme mel2.jpg
    $charme mel2.jpg
    56,4 KB · Görüntüleme: 84
Esma bulabildiklerimi ekliyorum. Rengi filan pek belli olmuyor çünkü ilk aldığımda kapalı mekanda çekebilmiştim fotoğrafını. Dikkatli incelersen gözlerimin etrafında çok hafif bir beyazlık var. Ama bu makro çekim yapıldığı zaman belli oluyor sadece. Günlük hayatta gerçek göz gibi. Çok olumlu yorumlar aldım şimdiye kadar. Kesinlikle de kayma yapmadı bende. Daha önce N.c Topazio kullanıyordum ve deli gibi kayıyordu. Charm serisi kayma sorunu bakımından da en risksiz seri. Kayıyorsa da belli olmuyor. Benim meller numaralı olduğu için en büyük korkum kayma yapıp görüşümde bulanıklığa sebep olmasıydı. Ama böyle bir sorun da yaşamadım Allahtan. Ben memnunum ve küçük gözlülere charm serisini şiddetle tavsiye edebilirim. Erkek arkadaşım topaziolarımı hiç sevmezdi ama mellere bayılıyor. Çok yakıştı bu lensler sana diyip duruyor opuyorumnanaktan Gözleri de büyük ve canlı gösteriyor.

işte bu cnm cok gusel durmus sende inşallah bende de boyle durru cok tşk ederım resımler ıcın

Kızlar ben yeni aldigim cor melleri satacagimi yazmistim ama vazgectim, bugun hava acikken ilk defa disarida takip baktim,hosuma gitti, cok dogal duruyor, belki ayrica crystal veya quartzoda alacagim numarali. Ilgilenenlere tesekkur ederim.

Herkese merhabalar..Öncelikle Vetman rumuzlu hanımefendiye ve onun gibi Solotica kullanan tecrübeli hanımefendilere yardımları,fikirleri için teşekkür ederim.Bütün forumu baştan aşağıya okudum.Zaten Vetman10 hanımefendi saolsun önceden kendisinden nc mel almıştık arkadaşım için.Şimdide birçok kişi gibi kendim için uygun rengi aramaktayım.Ben sarışın,açık kahve-bal rengi bir göz rengine sahibim..Solotica haricinde birçok lens markası denedim.Şuan kullanmakta olduğum lens 'Rainbow Giallo'.Bu lensin renginden,doğallığından çok memnunum fakat değişiklik arıyorum..Quartzo-Topazio-Esmeralda ve aralarına şimdi sayenizde eklenen Hidrosummer Azul ve Cyrstal arasında çok kararsız kaldım.Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim,şimdiden hepinize teşekkür ederim..
Ne yazıkki örnek olarak gösterebiliceğim resimlerimi ekleyemiyorum mesaj sayımın az olmasından dolayı :) Fakat yardımcı olabilicek birine özellikle Vetman10 hanımefendiye gönderebilirim resimlerimi..

Son düzenleme:

cnmm halen foto yüklemedinnn =(=(
merakla bekliyoruzz..

Herkese merhabalar..Öncelikle Vetman rumuzlu hanımefendiye ve onun gibi Solotica kullanan tecrübeli hanımefendilere yardımları,fikirleri için teşekkür ederim.Bütün forumu baştan aşağıya okudum.Zaten Vetman10 hanımefendi saolsun önceden kendisinden nc mel almıştık arkadaşım için.Şimdide birçok kişi gibi kendim için uygun rengi aramaktayım.Ben sarışın,açık kahve-bal rengi bir göz rengine sahibim..Solotica haricinde birçok lens markası denedim.Şuan kullanmakta olduğum lens 'Rainbow Giallo'.Bu lensin renginden,doğallığından çok memnunum fakat değişiklik arıyorum..Quartzo-Topazio-Esmeralda ve aralarına şimdi sayenizde eklenen Hidrosummer Azul ve Cyrstal arasında çok kararsız kaldım.Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim,şimdiden hepinize teşekkür ederim..
Ne yazıkki örnek olarak gösterebiliceğim resimlerimi ekleyemiyorum mesaj sayımın az olmasından dolayı :) Fakat yardımcı olabilicek birine özellikle Vetman10 hanımefendiye gönderebilirim resimlerimi..

Merhaba, kendi göz rengin açık olduğu için hidrosummer serisinin çok cırtlak duracağını düşünüyorum sende, sarışın olduğunu yazmışsın, sarışınlarda mavi renkler bence çok hoş duruyor, topazio yada yeni quartzonun doğal bir mavilik vereceğini tahmin ediyorum. Crystal çok açık, bence koyu kahve/siyah gözlere uygun olur.Nacizane görüşlerim..

Canım,harika durmuş böyle sarımsılığı fazla kedi gözü gibi oldu mu bayılıyorum,çok radikal bir güzelliği oluyor bence,benim merak ettiğim bu kadar sarımsı çıkması ışıktan mı yoksa günışığında da charme bu kadar sarımsı mı durdu yoksa yeşile dönüklük var mı bildiğimiz mel tipi:nazar:

Cor mel satan ya da satmak isteyen var mı kızlar?Bi arkadaşıma alıcam çok bütçesi yok. O yüzden bir kaç ay kullanılmış olabilir....

Canım,harika durmuş böyle sarımsılığı fazla kedi gözü gibi oldu mu bayılıyorum,çok radikal bir güzelliği oluyor bence,benim merak ettiğim bu kadar sarımsı çıkması ışıktan mı yoksa günışığında da charme bu kadar sarımsı mı durdu yoksa yeşile dönüklük var mı bildiğimiz mel tipi:nazar:

Çok teşekkür ederim berrylips :KK16: Ama normalde bu kadar sarımsı durmuyor malesef. Sıcak bir ışıkta çekildiği için böyle gözükmüş. Normalde yeşil duruyor. Sarımsı görüntüyü açık renk gözlerde veriyor daha ziyade mel rengi. Onun dışında koyu renk gözde sarımsı efekti bir ihtimal ocre verebilir sanıyorum.

Merhaba hoşgeldiniz özelden mail adresimi size gönderdim fotoğraflarınızı gönderirseniz renk seçimi uyumu için yardımcı olabilirim:)

Arkadaşlar siyah gözde charm mel fotosu istek üzerine..
ilk resim doğal göz rengi siyah ikinci ve 3. resim charm mel ile:)
10momyc.jpg

3005wmv.jpg

2l9r6ub.jpg

Son düzenleme:
sevgili VETMAN bu kızın gözleri siyah mı yoksa ben mi körüm :) koyu kahve bile değil ki bu 2.resimde bile belli 3.resimde de gayet net belli oluyor siyah olmadığı..bnm gözlerim bundan çok daha koyu ama siyah değil yine de ztn siyah göz de yok gibi birşey dünyada gören yok henüz :)

X