Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

evt canim hizli kargo secenegi kullanmadim...normal kargo sectim...demek normal. aklima binbirtürlü kötü sey gelio:) yok yolda kayboldu kirildi yada sinirda takli kaldi:) sanki dünyada bi ben lens siparisi verdim:KK9:

cnm benm ya merak etme gelir ayrica kargoda bu tarz bi sorun olsa da sana yeni gonderirler :KK66: :KK12:

icime su sertpiniz kizlar saolun valla..postacini geldigini görünce camdan ayrilmiom. baska seylerle mesgul olayim da unutayim bari:KK1:

yok canım birşeycik olmaz normal kargoysa ancak 1 ayda geliyor zaten üzülme kırılmıyor onlar kolay kolay:)

$kk.JPG

bu da benim esmeralda lenslerrim kızlar:KK12:

slm ben solotica topazio almayı düşünüyorum ama koyu kahve gözde tam olarak duruşu nasıl acaba?
topazio kullanan arkadaşlar resimlerini paylaşabilirlermi?

canım ben paylasmıstım 3-4 sayfa once. bakabılırsın. ama benım gozum acık kahve ela . genede fıkır olması ıcın bakabılırsın. bıde benım aldıgım serı eskı serı topazıo yenı serı daha mavıymıs. bende alacagım yenı serıden

kızlar dikkat ettiğim bi nokta var quartzoların fotolarına baktımda şimdi, herkesin gözünde bi kayma yapmış,ama sadece quartzolar böyle görünüyo haresi dışarı taşmış filan yamuk yumuk görünüyo esmeraldemı alsam acaba,en doğal duran o gibi geldi bana

kızlar dikkat ettiğim bi nokta var quartzoların fotolarına baktımda şimdi, herkesin gözünde bi kayma yapmış,ama sadece quartzolar böyle görünüyo haresi dışarı taşmış filan yamuk yumuk görünüyo esmeraldemı alsam acaba,en doğal duran o gibi geldi bana

canım bana sorarsan yesıl tonlarında ıstersen esmeralda alabılırsın. Ben su anda onu kullanıyorum asırı derecede memnunum. Quartzoda kullandm oda cok guzel bır yesıl tonu ıdı. Kayma problemı hıc yasamadım ben

la amore hayırlı olsun canım esmeraldaların çok yakışmış ama lensi yazmasaydın ben bu quartzo derdim daha çok benzettim belki ışıktandır :) hayırlı olsun ama çok yakışmış :nazar:

canım acıkcası quartzo değişmese ondan alıcaktım mavi oldu malesef..lesnlerimi bende eski quartzoya benzetiyorum:KK1:

kızlar selamlar bende bikaç zamandır vetman arkadaşımızla sahibinden.com üzerinden iletişim halindeyim renk konusunda kararsız kaldım crystal ve quartzo arasında,quartzo fotolarına baktım biraz donuk bir ifade var gözlerde,crystal daha naturel bi renk gibi sanki.bide benim bi fikrim var süresi bitmiş lensleri olan arkadaşlar lensleri atmasınlar deneme amaçlı kullanalım.mesela elinde quartzo ve crystal lensi olupta süresi bitmiş arkadaş varsa ben kargo ücretini karşılarım yollasın bi deneyeyim karar verince atarım çöpe gider dimi ama :KK54:

bu arada rica etsem resim ekleyen arkadaşlardan uzaktanda alırsanız daha iyi anlıyorum ben göz renginin nekadar belirgin yada silik olduğunu,

kizlar cok mutluyum, bugün lenslerim geldi:))) albümümde resm cektim:)))

saol cnm, hayir nc mel:) bende cok acik duruyor

Son düzenleme:
solotica ne güzel bi lensmis öyle...simdiye kadr hep pisman oldum renkli lens aldigima ama bunlar gercektende harika...vetman birde bambam, ikinizde lens konsunda bna cok yardimci oldumuz, saolasiniz:13:

Son düzenleme:
X