Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

Selamlar, yeni katildim. Ben de hidrocor avela siparis ettim, sali gunu geliyorlar. Umarim istedigim gibilerdir (

Selamlar ben de yarın o rengi alacağım nasıllar acaba?

Daha önce Rainbow Giello kullanıyordum ve acayip doğal açık renk kahverengi duruyorlardı, ancak 2015 senesinde aldığım rainbow lensler öncekilere göre çok daha çiğ sarı durduğu için yeni lens arayışına girdim. Doğal olduğunu duyduğum Solotica Hidrocor Ocre almak gibi bir hataya düştüm, inş bu deneyimim de öyle sonuçlanmaz. Benim gibi göz rengini sadece birazcık açmayı ve gözünde lens olduğunun belli olmamasını isteyenler bana lens önerebilir m?

Cor Grafite çok guzel mavi bi lens ayrica kendi göz rengimde koyu çok güzel kaynasıyo mavi isteyenlere kesinlikle tavsiye edebilirim kızlar

Cor Grafite çok guzel mavi bi lens ayrica kendi göz rengimde koyu çok güzel kaynasıyo mavi isteyenlere kesinlikle tavsiye edebilirim kızlar
merhaba ben de cor graphite istiyorum mavi istiyorum okadar cok lens denedim ki bir türlü istediğim tonu bulamadım doğal soluk ve griye yakın maviler dığal duruyor galiba en yakın cor graphite rica etsem bir iki resim paylasabilir misiniz?:)cor mel kadar acık değildir insallah rengi:)

2 sayfa önce resm paylaşmıştım bakabilirsiniz.mel kadar acik degil orta tonda gayet iyi.

Pardon başka konuda resim paylaştim solotica lens kullananlar yada kullanmayi düsünenler ordan bakabilirsin cnm

Yeni hidrocor grafitlerim. Kendi göz rengim koyu kahve. Doğallık açısından hiç sıkıntı yok ve rahatlar ama ben fazla soluk buldum bu rengi maalesef. Bi süre solotica almaya ara vericem sanırım en son aldığım ocreler ve ambar da bi kenarda duruyor hiç kullanmıyorum çünkü.

Eklentiler

• image.jpeg
    33,7 KB · Görüntüleme: 1.047
bence rengi çok güzel

sanırım sıkıntı haresizlerde canım gözümüze soluk geliyor ama doğallık icin de kesinlikle haresiz lens gercekten doğal lens bulmak zor hatta yok galiba gördüğüm doğal olan tek lens rainbow giallo o da belli bile olmuyor rengi soloticaları ben de bıraktım hatta komple lensi bıraktım aradığımı bulamayınca.Ambarı da paylasabilir misin buarada canım:)

Yeni Hidrocor Ambar/ (kehribar), gün ışığında flaşsız. Ton olarak mellerden daha sarımtıraklar.

Natural colors mel, quartzo ve ocre kullanmış biri olarak Hidrocor bana daha natural geldi ama bu sefer de rengi tutturamıyorum. Aklımda hala hidrocor cristal ve quartzo var ama cesaret edemiyorum

Eklentiler

• image.jpeg
    28,2 KB · Görüntüleme: 7.543
  • image.jpeg
    31,8 KB · Görüntüleme: 8.215
Natural colors mel, quartzo ve ocre kullanmış biri olarak Hidrocor bana daha natural geldi ama bu sefer de rengi tutturamıyorum. Aklımda hala hidrocor cristal ve quartzo var ama cesaret edemiyorum
Mrb cnm bende grafite kullaniyorum çok begenerek kullanyorm hemde quartzo ve cristal cok acik renkler özellikle cristal kullananlar goradaki gibi beyaz durdugunu söyluyolar fotolardada gördm cok acik gercekten n.c quartzo tamamen yesil gri cor quartzo belki yesil mavi olabilir ama cok acik renkleri kullanan kizlarin fikrini sorarak karar ver bence paran çöpe gitmesin hemde

2015 yilinda aldgim hidrocor quartzo lar arkadaşlar özelikle vetman10 sizi takip ediyorum tüm lensleri deneyip k oydugunuzu gördüm :) daha önce hidrocor mel kullandım kimse anlamiyordu gözlerim lens olduğunu suan çok güzel vs diyorlardı gözlerin ama quartzoda soruyorlardı gözlerin lensmi diye ve suan yeni lens almak istiyorum ama sanırım yeni seri meller kotuymus mele karşılık amber tonu çıkmış melmi ambermi ocremi karar veremedim

Eklentiler

• 20160401_003636-1-1.jpg
    181,1 KB · Görüntüleme: 3.794
  • 20160401_003642-1.jpg
    34,5 KB · Görüntüleme: 3.065

Merhaba quartzo hidrocor rengi paylaştım inanin güzel duruyor quartzo vs ama anlaşılıyor ilk bakışta anlamıyorlar ama sağ sola bakınca gözleriniz lensmi diye soruyorlar 1yildir lens atlıyorum kimse gözlerin çok güzel demedi ama hidrocor mel için kimse anlamiyordu yeni seri meller değişmiş sanırım gözlerim açık kahve rengi ela ya kaçıyor yani kizilimsi kahve değil bende almak istiyorum tekrar mel ama yeni seri değişmiş boyama si sizce mel mi ocremi daha güzel ve yeni renk amber çıkmış oda çok güzel karar veremedim bende

Ben şahsen Ambarı önermiyorum çünkü bi garip rengi; sarıya kaçan bi ton, zaten ambar kehribar manasına geliyor. Kendi gözlerim koyu kahve belki sizdr farklı durur bilemiyorum.

Yukarıda Ambar rengi eklemiştim ama birkaç tane daha ekliyorum.

Eklentiler

• image.jpeg
    37,7 KB · Görüntüleme: 7.170
  • image.jpeg
    21,9 KB · Görüntüleme: 3.821
Eki Görüntüle 1807872
Çok güzel durmuş daha önce mel kullandığınızda yazmışsınız sizce melmi ambermi daha dogal

Kullandığım seri Natural colors Mel idi ve çok severek kullanıyordum, çok doğaldı. Hidrocor amber benim gözümle kaynaşması ve bombeli olmayışı açısından daha doğal ama renginin sarımtırak olması itibariyle bence doğallığından puan kaybediyor.

Eski NC mellerimden örnek

Eklentiler

• image.jpeg
    9,8 KB · Görüntüleme: 3.356
  • image.jpeg
    38 KB · Görüntüleme: 3.617
Arkadaşlar solotica lenslerinizi nerden satın aldınız? İnternet üzerinden mi? Nereden satın alabilirim ( Bursada oturuyorum)?

Merhabalar ambar renginden niçin memnun kalmadınız acaba??bende sipariş verecektim.yazınızı görünce vazgeçtim..bana ulaşırmışsınız

Bana dönüş yaparmısın ambar lensinizi kullanmıyorsanız almak isterim..bende beğenmezsem kullanmam...dönermsnz bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…