Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

NC topazio yeni seri lens OLDUĞUNU kimse anlamıyor son seri bence Güzeli, Bazen renkleri bozuyorlar

Eklentiler

• image.jpg
    28,1 KB · Görüntüleme: 602
Ah yazıııkk poposu kocamanmış ama ayakları çirkinmiş kapa gözlerini tut nefesini 100e kadar say gözlerini açınca kusursuz olucaksın fiona

konu benim açtığm konu olunca iki kelamda ben edeyim dedim.
şimdi her lens aynı olacak diye birşey yok.
bazen gerçektten çok kötü lensler olduğu gibi ,bazende çok güzel bir şekilde,gözle kaynaşanlaar da yok değil.
bu gözünüzün rengiylede alakalı.
benim gözler sarımsı bal mesela,
ne renk lens taksam genelde hafif yeşile döner mavide olsa. ama güzelde kaynaşır.
çoğu yerde gözlerinizin rengi ne diyen olmuştur.harika bir ton diyen..
lens deyincede şaşırmışlardır.
ha her lens aynımı yada herr gözde aynı dururmu hayır.

birde buna aksesuar olarak bakmak lazım. ben mesela renk renk takarım ,nasılki saçımızı sarıya kızıla yada platine boyuyorsak bir aksesuar olarak düşünürüm.
kendi göz rengimide severim ama değişikliktende hoşlanırım.
birde gözümle lens çok iyi kaynaştığından takmakta sakınca görmem.
kısaca bu net ve kesin çok köü diyemeyiz,yada çok iyi ve güzel.
sadece değişiklik sevenler için güzel. tıpkı saç rengini değiştirmek ki,,şu ara marjinal renkler nasıl kullanılıyorsa(gri mavi yeşil gibi) bu lens olayınada aynı bakıyorum. yada,piercing gibi mesela.
ha göz zevki bozulan bakmayıverir olur biter. marjınal olan çoğu şey çogunluğun göz zevkini bozabilir ama rahatsız olan bakmaz geçip gider.

Rainbow giallo lens takıyorum daha 1 kişi lens olduğunu anlamadı. Fotoğrafımda al burda.

Bilip bilmeden tüm lensli gözlere sallama bence.

Lens var, "lens" var.

Kötü ve çok özenti. Bırakın artık sarışın mavi gözlü özentilipini. Doğal saçlarınız ve gözlerinizle çok daha güzelsiniz.

Aynen öyle canım aynen

Bence sen kıskançlığından kudurmuşsun kime sataşacağını bilmiyorsun

Daha fazla muhattap olmayacağım seninle. Kıskanç biri olduğun çok açık.

Takan takar arkadaş, güzelim diyen kafasına tüy takar dolaşır bana ne? Dışardan gözleri güzel bir kadının hemcinslerine acıyışını dile getiriyorum. Burdan lense özenip de bakayım yeşil yeşil diyen varsa, boşuna maymun etmesin kendini diye yazıyorum. Yoksa ben böyle avutuyorum diyene söyleyecek söz yok zaten. İstediğiniz kadar ama gözüm açık renk, ama kimse anlamıyo diyin. İşyerinde çok duydum aaa harika canım diyip arkasından kıs kıs gülenleri. Ben kimseye güzel demem fikrimi soranın yüzüne de kötü derim kişisel olarak da kahve gözlerin hastasıyım.

Bakın madem bu kadar zorunuza gitti gerçekler hemen size bir şey anlatayım. Ben 20 yıldır şeffaf lens kullanıyorum. Bir gün arkadaşlarla benim lensçiye gittik ama siparişim gelmediğinden biraz beklemek zorunda kaldık. O zaman genciz, ama tabi ki muhteşem güzelim her zamanki gibi :) dedim ki gırgırına bana renkli lens getirin en iyi markalarınkini, deneyeceğim. Arkadaşlara göstermeden alıp taktım, renk tonu tabi nerdeyse aynı, yeşil takıyorum, oluyor yeşil, mavi takıyorum mavi. Siz belli olmuyor diyorsunuz da yandan göz bebeklerinizin üstünden ciyak ciyak bağırıyor o güzelim gözleriniz. Neyse, arkadaşlara sordum hangisi doğal duruyor diye. Aramızda da 3 metre var, sadece uzaktan sordum nasıl diye, hepsi de kendi gözlerimi seçti. Evet tabi ki kendi gözlerim çünkü doğal ve çok güzeller zaten.

Valla bence her kadın güzeldir de o güzelliği sevmeyi benimsemeyi bilene. Ben bayılıyorum kendime, en makyajsız ve paspal ve koca popolu halimle bile, ne güzelsiniz bugün dedi kaç kişi. Böyle... Not: çakma sarılara da kıl olurum! Saç rengim kumral, ton olarak hiç sevmesem de hülya avşar tonlarındayım yani şimdiye kadar hiç boyatmadım. Allah özenmiş de yaratmış hem güzel hem çok akıllıyım

Aynen öyle canım aynen

Bence sen kıskançlığından kudurmuşsun kime sataşacağını bilmiyorsun

Daha fazla muhattap olmayacağım seninle. Kıskanç biri olduğun çok açık.
Hahahaaa kıskanç !! Ben sana fotoğraf yollamıyorum, kimle kapıştığını görünce çok bozulursun Hala anlamadın: kendi gözlerin çoook güzel zaten. Lense hiç ihtiyacın yok.

Hahahaaa kıskanç !! Ben sana fotoğraf yollamıyorum, kimle kapıştığını görünce çok bozulursun Hala anlamadın: kendi gözlerin çoook güzel zaten. Lense hiç ihtiyacın yok.
Yollayamazsın çünkü özgüvenin yok senin sadece buradan kendini yazarak tatmin edersin hadi daha fazla alıntılama beni .. Her cümlesinde güzel olduğunu vurgulayan biri "eminim" gerçekte çok güzeldir.

Son düzenleme:
Yollayamazsın çünkü özgüvenin yok senin sadece buradan kendini yazarak tatmin edersin hadi daha fazla alıntılama beni .. Her cümlesinde güzel olduğunu vurgulayan biri "eminim" gerçekte çok güzeldir.
Hahahaaa katilıyorum "Beeen dönyanın en gözel garısıyam"

Yeni Hidrocor Ambar/ (kehribar), gün ışığında flaşsız. Ton olarak mellerden daha sarımtıraklar.

Eklentiler

• image.jpeg
    28,2 KB · Görüntüleme: 1.691
  • image.jpeg
    30,3 KB · Görüntüleme: 977
Çok güzelmiş hayırlı olsun:) bende ela-yeşil bişeyler arıyorum yeni çıkan diğer renk nasıl acaba fikriniz varmı?

Yeni çıkan diğer renkten kastın Hazelmut/Avela ise o açık kahverengi tonlarda pek yeşil yok içerisinde bence. Bunları netten buldum, malum video paylaşım sitesinde.

Eklentiler

• image.jpeg
    50,1 KB · Görüntüleme: 2.295
  • image.jpeg
    59,4 KB · Görüntüleme: 1.050
Teşekkür ederim fotolar için ambar daha güzelmiş:) doğallığı ve rahatlığı nasıl peki

Çok rahatlar, natural colors gibi bombeli çıkıntılı olmadığı için de ziyadesiyle doğal duruyorlar amma velakin belki de ben mavi tonlarında lens kullanmaya alıştığımdan bu renge ısınamadım.
Şimdi de hidrocor grey/topazio almayı düşünüyorum ama son seri nasıl emin olamadım. Acaba foto ekleyebilecek var mıdır?

hidrocor mele cok benziyor neredeyse aynı gibi hidrocor mel almıstım cok kötüydü hic kullanamadım okadar soluktu ki.artık maviden sasmam:)
Mavi renk tavsiye edebileceginiz bi lens varmi doğal ve patlamayan bi mavi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…