solitary'nin ilk çeyizcikleri:)

saol tatlım :KK16: cnm dışarda 60 liradan aşağıya değil ben markafoniden 25 tlye aldım üstelik kargom bedavaydı ve 5 tlde indirimim vardı tekrar girerse haber veririm sana:KK34:

Gamzecim ben bu saati görmüştüm de alamamıştım, markafoniye ya da başka bir yerde görürsen bana haber verir misin canım :)
Saat fevkalade, aldığın fiyat fevkaladenin fevkinde canım, mutlulukla kullan inşallah :KK16:

gamzecim ben bu saati görmüştüm de alamamıştım, markafoniye ya da başka bir yerde görürsen bana haber verir misin canım :)
saat fevkalade, aldığın fiyat fevkaladenin fevkinde canım, mutlulukla kullan inşallah :KK16:

canim ellerine saglik cok guzel olmus. Gule gule kullan. :)

çokk beğendim canım.. Emeğine sağlık çok güzel olmuş...

çok teşekkürler kızlar beğenmenize sevindim:KK16:

kızlar yeni aldığım cicilerim nasıl:KK16: pasta tabaklarından ve fincanlardan birer takım daha alıp 12 kişilik yapmak istiyorum:KK16: tabi ileriki zamanlarda nakit durumumu düzeltince:KK31::KK30:

$634862670373546328.jpg , $634862665139405703.jpg

çokk güzeller yerim ben bunları valla pasta niyetine,güle güle kullan sen de ama dikkat et misafirler yemesin:KK9:
:KK9::KK9:

teşekkür ederim cnm:KK16: valla tabaklarımı yiyen misafirleride ben yerim valla çeyizimin hepsi göz nurum allahım nazarlardan saklasın bir parçasına nazar değecek kırılacak diye çok korkuyorum çeyiz serme olayını bile tek başıma yapmayı düşünüyorum o derece yani:KK9::KK9:

Solitary canım benim sana hayran kaldım, maşallah binlerce :KK16: Hatta senden özendim ben de gittim ahşap tepsi ve ahşap peçetelik aldım. Başta fellik fellik ahşap boyama hakkında şeyler okudum internette :KK9: Ama sonra berbat ederim düşüncesiyle bıraktım, hevesim tekrar hortlayana kadar onlar beklemeye ben de seninkileri gıpta ile bakmaya mütemadiyen mecburuz :KK9:

Çok güzeller arkadaşım, bana da öğretsene müsait bir zamanında :)

kızlar yeni aldığım cicilerim nasıl:KK16: pasta tabaklarından ve fincanlardan birer takım daha alıp 12 kişilik yapmak istiyorum:KK16: tabi ileriki zamanlarda nakit durumumu düzeltince:KK31::KK30:

Eki Görüntüle 562006 ,Eki Görüntüle 562007

kızlar bu takımım artık yok malesef:KK5::KK14: dün kuzenimin oğlu gidip kolinin başına oturmuş sirtaki yapan yunanlılar tabak kırar ya öyle üst üste koymuş kırmış bütün tabaklarımı kolilerimin ağzı bantlıdır bu takımı kuzenime göstermek için açmıştım keşke açmaz olaydım bütün morallerim bozuk kızlar :KK14::KK14: kuzenimin bide aman oğlum iyi bir tarafını kesmemişsin demesi var ki görmeliydiniz:KK14::KK14::KK47: tabi öncelik küçük bir çocuğun sağlığı ama olanda benim canımm tabaklarıma bardaklarıma oldu:KK14::KK14::KK14:

kızlar bu takımım artık yok malesef:KK5::KK14: dün kuzenimin oğlu gidip kolinin başına oturmuş sirtaki yapan yunanlılar tabak kırar ya öyle üst üste koymuş kırmış bütün tabaklarımı kolilerimin ağzı bantlıdır bu takımı kuzenime göstermek için açmıştım keşke açmaz olaydım bütün morallerim bozuk kızlar :KK14::KK14: kuzenimin bide aman oğlum iyi bir tarafını kesmemişsin demesi var ki görmeliydiniz:KK14::KK14::KK47: tabi öncelik küçük bir çocuğun sağlığı ama olanda benim canımm tabaklarıma bardaklarıma oldu:KK14::KK14::KK14:

ayyycanımmm yaaa :KK50: üzülme tatlım, ben alırım sana falan birşey demedi mi :44:
veya senin tepkin ne oldu bu durumda :44::44::26:
daha da kimseye gösterme çeyizlerini, bak nazar oluyorsun demek ki :KK19:

X