solitary'nin ilk çeyizcikleri:)

canım halını da seçmişsin hayırlı olsun, ayrıca anne yadigarı takımların çok güzel görünüyor, güzel günlerde kullan inşallah

kızlar evlendimde geldimmm nasıl bir heyecanmış anlatamam oda nikahımız oldu ama davetli getirebilirsiniz dediler benim ailemden birkaç kişi eşimin ailesinden bir kaç kişi geldi kendi aramızda nikahımız kıyıldı nihayet o ana kadar hiç birşeyim yoktu ama nikah memuru geldi konuşmaya başladı kulaklarım bişey duymaz oldu valla herkes foto çekmeye başlayınca sanki basın toplantısında gibi hissettim kendimi neyse kızlar bunuda atlatmış olduk hayırlısıyla darısı sizlerin başına inş

çok sevindim gamzecim allah ağzıınızın tadını bozmasın rabbim en güzel günleri sana göstersin inş.

Gamzecim çook tatlı olmuşsun yaaa Allah mutlu etsin daima yüzünüz gülsün inşallah mutluluklar dilerim canımmmmm

çok sevindim gamzecim allah ağzıınızın tadını bozmasın rabbim en güzel günleri sana göstersin inş.
amin cnm daha güzellerini sana göstersin
Gamzecim çook tatlı olmuşsun yaaa Allah mutlu etsin daima yüzünüz gülsün inşallah mutluluklar dilerim canımmmmm

teşekkür ederim gözdecim allah'ım sizşerede göstersin inş en kısa zamanda

ömür boyu bu heyecanınız bitmesin mutluluğunuz artsın inşallah :) tebrik ederim bende :)

canım inş. bu heyecanın sevincin hiç bitmez hayırlı uğurlu olsun:)) burada böyle haberler aldıkça çok mutlu oluyorum

kızlar cmtsi günü englishhome ferforje kapıt havluluk bakmaya gitmiştim bulamamış üzülerek geri dönmüştüm ama benim biricik kocacım internetten sipariş vermiş ve süpriz yaparak şirket adresime yollamış kutuyu açınca nasılda sevindim anlatamam bide ordaki ferforje rafı beğenip almış mutfağa koyarız reçellerini turşularını koyarsın altınada havlularını asarsın diyo kıyamam ben ona yahuu

ne tatlı düşünceli eşin varmış:) Allah muhabbetinizi bozmasın inş. çok güzeller canım güle güle kullan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…