solitary'nin ilk çeyizcikleri:)

:nazar: :nazar:
Gelinliğini çok beğendim canım.
Çok güzel ve şık olacağını tahmin ediyorum şimdiden.:KK16:

Son düzenleme:
kızlar dün evimi temizledik aman allahım nasıl bir yorgunluktur kızlar size tavsiyem ilk haftalarada bitirin ev temizliğinizi tabi çalışıyorsunuz çalışmayanlar ne zaman isterse temizleyebilir:KK9: ben dün mafoldum ama yine işimin başındayım çalışınca böyle oluyo malesef:KK31: ama yinede güzel yorgunluklar eşyalarımın gelmesi için sabırsızlanıyorum:KK52::KK16::nazar:

canım herşeyin harika Allah ağzınızın tadını bozmasın inşallah bi yastıkda kocayın tütütü maşallah:nazar:

kızlar dün evimi temizledik aman allahım nasıl bir yorgunluktur kızlar size tavsiyem ilk haftalarada bitirin ev temizliğinizi tabi çalışıyorsunuz çalışmayanlar ne zaman isterse temizleyebilir:KK9: ben dün mafoldum ama yine işimin başındayım çalışınca böyle oluyo malesef:KK31: ama yinede güzel yorgunluklar eşyalarımın gelmesi için sabırsızlanıyorum:KK52::KK16::nazar:
Gamzecim bak buda çıktı aradan şimdi geriye eşyalarını yerleştirmek kaldııııııııı:KK16:

canlarım merhaba;
her yaptığımı sizlerle paylaşmazsam içim rahat etmiyor artık:KK9: dün mutfak eşyalarımın hepsini koliledim koca koca 4 koli çıktı canımda çıktı valla sonra etrafta ıvır zıvır unuttuğum bişiler kalmışmı diye bakınırken gömme dolabımızın en üstünde hiç açılmamış bir koli gördüm açtım baktım aman allahım nasılda güzel 2 tane farklı model yemek takımları var annem büyük ihtimal çeyizine almış ama kullanmaya kıyamayıp bizlere saklamış ablamla aramızda kura çekip anlaşıcaz artık:KK9:
modeller ise böyle kızlar
$Fotoğraf2590.jpg $Fotoğraf2592.jpg $Fotoğraf2591.jpg

canlarım merhaba;
her yaptığımı sizlerle paylaşmazsam içim rahat etmiyor artık:KK9: dün mutfak eşyalarımın hepsini koliledim koca koca 4 koli çıktı canımda çıktı valla sonra etrafta ıvır zıvır unuttuğum bişiler kalmışmı diye bakınırken gömme dolabımızın en üstünde hiç açılmamış bir koli gördüm açtım baktım aman allahım nasılda güzel 2 tane farklı model yemek takımları var annem büyük ihtimal çeyizine almış ama kullanmaya kıyamayıp bizlere saklamış ablamla aramızda kura çekip anlaşıcaz artık:KK9:
Eki Görüntüle 681391 Eki Görüntüle 681392 Eki Görüntüle 681393
2 modelde birbirinden güzel gamzecmm bayıldımmmmmmmmmm:nazar::KK16::KK16:

ahh ah ne değerlidir ama o şimdi :KK31:

altın gibi kıymetlidir senin için... ablan da sen de güle güle kullanın canım... cok az kalmıs dugunune de :KK31:

2 modelde birbirinden güzel gamzecmm bayıldımmmmmmmmmm:nazar::KK16::KK16:

saol gözdecim bende ikisinede bayıldım ama en çok birinci model çok hoşuma gitti ama haksızlık olmasın kura çekmek lazım:KK9:

ahh ah ne değerlidir ama o şimdi :KK31:

altın gibi kıymetlidir senin için... ablan da sen de güle güle kullanın canım... cok az kalmıs dugunune de :KK31:

hemde nasıl değerli cnm annemden kalan yadigarlara gözümüz gibi bakıcaz inş gördüğümde hıçkıra hıçkıra ağlamamak için zor tuttum kendimi:KK14:

Son düzenleme:
kızlar sonunda mutfak halıma karar verdim ve aldık:KK16: bakalım beğenecekmisiniz:KK9::KK9: fayanslarım pembeli beyazlı dolaplarımı biliyorsunuz zaten kırmızı ve krem renginde bu halı uyar diye düşündüm sizce nasıl??

$rsm_1815839469.jpg

canlarım merhaba;
Eki Görüntüle 681391 Eki Görüntüle 681392 Eki Görüntüle 681393

İkiside çok güzel canım, anne yadigarı olan şeylerin yeri bambaşka oluyor, insan kullanmaya kıyamaz.
İyi günlerde kullanın ablanda sende inşallah.. :KK16:

Son düzenleme:
X