solitary'nin ilk çeyizcikleri:)

Gelinliğini çok beğendim canım.
Çok güzel ve şık olacağını tahmin ediyorum şimdiden.

Son düzenleme:
kızlar dün evimi temizledik aman allahım nasıl bir yorgunluktur kızlar size tavsiyem ilk haftalarada bitirin ev temizliğinizi tabi çalışıyorsunuz çalışmayanlar ne zaman isterse temizleyebilir ben dün mafoldum ama yine işimin başındayım çalışınca böyle oluyo malesef ama yinede güzel yorgunluklar eşyalarımın gelmesi için sabırsızlanıyorum

canım herşeyin harika Allah ağzınızın tadını bozmasın inşallah bi yastıkda kocayın tütütü maşallah

Gamzecim bak buda çıktı aradan şimdi geriye eşyalarını yerleştirmek kaldııııııııı

canlarım merhaba;
her yaptığımı sizlerle paylaşmazsam içim rahat etmiyor artık dün mutfak eşyalarımın hepsini koliledim koca koca 4 koli çıktı canımda çıktı valla sonra etrafta ıvır zıvır unuttuğum bişiler kalmışmı diye bakınırken gömme dolabımızın en üstünde hiç açılmamış bir koli gördüm açtım baktım aman allahım nasılda güzel 2 tane farklı model yemek takımları var annem büyük ihtimal çeyizine almış ama kullanmaya kıyamayıp bizlere saklamış ablamla aramızda kura çekip anlaşıcaz artık
modeller ise böyle kızlar

2 modelde birbirinden güzel gamzecmm bayıldımmmmmmmmmm

ahh ah ne değerlidir ama o şimdi

altın gibi kıymetlidir senin için... ablan da sen de güle güle kullanın canım... cok az kalmıs dugunune de

2 modelde birbirinden güzel gamzecmm bayıldımmmmmmmmmm

saol gözdecim bende ikisinede bayıldım ama en çok birinci model çok hoşuma gitti ama haksızlık olmasın kura çekmek lazım

ahh ah ne değerlidir ama o şimdi

altın gibi kıymetlidir senin için... ablan da sen de güle güle kullanın canım... cok az kalmıs dugunune de

hemde nasıl değerli cnm annemden kalan yadigarlara gözümüz gibi bakıcaz inş gördüğümde hıçkıra hıçkıra ağlamamak için zor tuttum kendimi

Son düzenleme:
kızlar sonunda mutfak halıma karar verdim ve aldık bakalım beğenecekmisiniz fayanslarım pembeli beyazlı dolaplarımı biliyorsunuz zaten kırmızı ve krem renginde bu halı uyar diye düşündüm sizce nasıl??

İkiside çok güzel canım, anne yadigarı olan şeylerin yeri bambaşka oluyor, insan kullanmaya kıyamaz.
İyi günlerde kullanın ablanda sende inşallah..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…