“Sokakta mini etek giyersen taciz ederler” diyen Nihat Doğan: Gayet net ifade etmişim!

oha diycem kusura bakma.3 kişi mi?

bu arada bdv de bir konu var link vermek yasak mı? aramızda konu sahibini taşlamak isteyenler varsa mini etek konusundan oraya gidebilirler.baya din,ahlak,edep diye vaaza durmuş kadınlar.
ver kkdan veriyorsun. neden yasak olsun.

cok sinir bozucu
bu kişiler hiç mi kendı ana-bacılarından korkmuyor ben anlamıyorum...

Ama sen de simdi cok sey istemissin kadesa

Ama sen de simdi cok sey istemissin kadesa

valla öyle galiba.profilimde bir şey gördüysen etiketle beni onu bana mı yazdın ayıp etmişsin vs..de.ya da özelden sor.bu ne ya sürekli laf vurmak.şurada yazışan kaç kişiyiz de sanki.üstelik ne hakaret yazdım ne bir şey,doğruyu yazdım.millet profillere,salak,aptal vs..neler döşemiş.

Iyi guzel diyon da canim benim kime diyon?

Salak aptal mi Ben hep fransiz zaten

Herkes ne kadar çok biliyor ya.Kendilerini peygamber falan mı sanıyorlar acaba.Abuk subuk yorumlar bir de üstelik...Tecavüz edilen tesettürlü kızları unuttunuz galiba.Birininz zihniyeti bozuksa buna engel olamazsınız.Tesettür yerine erkeklerinizi eğitin bence.Kadını mal gibi göstermemeyi deneyin.Belki dünya daha güzel bir yer olur.

İşte anlamadığınız nokta bu. Sokakta onun bunun karısına kızına bakan adam kendi karısının kıyafetlerine karışır, kısa giyme, açık giyme, başını ört der. Bunu da çoğu zaman din kisvesi altında yapar. Benim eşim gibi kadın bedenini sahiplenilecek ya da kullanılacak bişey olarak görmeyenler ne kafasını kaldırıp millete bakar ne karısına karışır. Ne demiş atalarımız, kişi kendinden bilir işi....

Lamelif dur bakalım orda. Yazdığım şeyleri başka yerinizden anlayıp saldırıyorsunuz dünden beri toptan. Benimle derdin ne bilmiyorum ama az yürekli olup alıntı yapsaydın keşke. Seni daha farklı düşünüyordum açıkçası, diğerleri gibi olmadığını fikir paylaşmaya adam gibi tartışmaya açık olduğunu sanıyordum. Yanılmışım.

Gerek yok ama yine de büyüklük bende kalsın diye açıklama yapayım. Ben islam düşmanı değilim, siz her ne kadar aksini düşünseniz de müslümanım. Sadece sizler kadar MÜKEMMEL bir müslüman olmayabilirim. Azalarak değil aniden bitin cümlesini islam için ya da burda islamdan kurandan örnekler verenler için yazmadım. Mini etek giyersen tecavüz taciz ederler diyenler için yazdım. Evet bu bence korkunç derecede kirli bir zihniyet. Onlardan biri isen üzerine alınabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…