“Sokakta mini etek giyersen taciz ederler” diyen Nihat Doğan: Gayet net ifade etmişim!

hımm timam o zamann ..ne zaman şaka ne zaman ciddisin anlıyamıyorumki nasıl takip edem senii..
mini konusunda şaka yaptım. ama yakışma konusu derin mevzu. modacılar bile der mesela. boyuna kilona uygun yakışanı giymek doğrudur. diyorum ya. ben uzun etek elbise taşıyamam. yakışmaz bana. bu vücudunla alakalı.
ama isteyen giysin tabii. . kendinden eminse,kendiyle barışıksa yakışmasada giyenide takdir ederim özgüveni için

haklısın bende katılıyorum sana aynanın karşısına geçtimi bir insan o giydiği kıyafetle özdeşleştimi rahat hisseder kendini..

Elinizin altında internet var açın bakın.
Çin, Afganistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, Bangladeş, İran, Suudi Arabistan, Hindistan, Pakistan ve Kuzey Kore'de ölüm cezası varmış.
Tesadüfe bakın ki bu 10 ülkenin 8'i kadınların tesettürlü olduğu ve tecavüz oranlarının en yüksek olduğu ülkeler.

Fransa'da olayın etmenlerine bağlı olarak maks. 15 yıl ila müebbet arasında değişiyormuş.

İsrail'de 16 yıla kadar hapismiş.

Yeni Zelanda'da 20 yıla kadar hapismiş.

Norveç'te 10 yıla kadar hapismiş.

İsviçre'de 10 yıla kadar hapismiş.

Yani bir yerde hapis cezası ve mini eteklerle gezip nefis uyandıran kadınlar, bir yerde kırbaç ve idam cezası ve çarşaflı kadınlar. Ama ne hikmetse tecavüz oranı idama kadar giden cezalar varken daha yüksek.
Bilemedim ben.

haklısın bende katılıyorum sana aynanın karşısına geçtimi bir insan o giydiği kıyafetle özdeşleştimi rahat hisseder kendini..
bir eklemede yaptım. birde özgüveni olan var. onlara bayılıyorum. yakışmaz ama giyer. oda onun seçimi. kendiyle barışık olmasını seviyorum bu insanların. bende yok bu mesela. illa giydiğim den emin olmalıyım. bu arada erkekler için deniyor ya. değil evde kendimleyken bile bazen makyaj yaparım ben. güzel giyinirim. beni mutlu ediyor çoğu zaman bu

Şu mesaja sinir oldum. Niye biliyor musun? Benim kocam bakmaz. Bakıyorsa sapıktır zaten. Aradaki ayrıma varın artık. Erkektir bakar diye bir şey yok. O hormonlardan bizde de var, biz de bakabiliriz, bakan kadınlarda var. Yani sırf bu erkektir yapar zihniyeti yüzünden erkekler böyle zaten. Kendinize gelin. Mini etek giyen değil sapıklık eden suçludur.

Sosyal olarak bir tespitimi de yazayım. Eşim Antalyalı ve çıplaklık o kadar olağan ki onun için dönüp bakmıyor. Ama nedense en muhafazakar insanların dikkatini çekiyor bu çıplaklık. Sizde olduğu gibi.

Konu zaten uçmuş gitmiş ben de bi şey yazayım bari.

L lamelifAmine profilleri okuyup kişileri alıntı yapamayacaksan birilerinin ardına sığınip laf da atma.derdin ne ise alıntı yap bana mı dediniz diye sor kaçak oynama.korkma dep ya da başka biri yemez seni

erkekler kendilerini bir halt sanıyorlar oky ..sanıyorlarki güzel giyinen kadın kendini göstermek için giyiniyor.. erkek milleti çıkarıyor bu lafları..yoksa kadınların fıtratında var şık giyinmek ,güzel giyinmek .. ve kendi için giyindiklerini anlamaz erkek milleti aslında anlarlarda işlerine gelmezz..

aynen ya. antalyada yıllarca yaşadım. buraya aynını yazdım. adamlar bakmıyor. alışmışlar çünkü. o yüzden insanların alışması lazım. alışınca bakmayacaklar. bol bol giymek lazım aışılsın diye işte

suayranur dedi:
hadiiiii bırak gururu bir kenara ve kabul et artık. güzel görünmek ve erkeklerin sana bakması için giyindiğini itiraf et ben sizin gibi düşünmüyorum. yani bende sana diyebilirim sizde bu zihniyetle dünyayı kirletiyorsunuz diye ama demicem, çünkü bir çoğunuzun islamdan bir haber yaşadığınızı biliyorum. eğer bir şeylerin idrakine varmış olsaydınız zaten bugün bu tartışmayı yapmış olmazdık..ben sadece sizin için dua edebilirim.
ve şunu da çok merak ediyorum, evlimisin bilmiyorum, kocanın başka bir mini etekliye baktığını görsen, yada başka bir kadının vücud hatları daha güzel diye onunla yattığını öğrensen kendini nasıl hissedersin? S suayranur işte erkekleri kafamıza ,tepemize çıkaran hemcinsimizz..daha neyi tartışıyoruzki..

muhafazakar diye ayırmayın inanın muhafazakar var... muhafazakar var..

diyorum ya,evde makyaj yaparım çoğu zaman. kimse görmediği halde. aynaya baktığımda kendimi daha iyi hissederim. hoşuma gider. anlamıyorlar işte. hatta onlar sadece erkekler için sanıyor. oysa günlere gidin,bakın oradaki kadınlara..
o kadınlar nasıl süslenmiş takmış takıştırmış gelmiş altın güünlerine. hemcinsleri var oysa. kısaca saçmalamasınlar

hayranım var yaşasın haha :)

evet canım fetvalara ara verdik isimli eserimi sana yazdım.ama bak tekrar diyorum kaçak oynama,alıntı yap lütfen.

sen burada çıkıp da hayvana tecavüz eden hasta ama kadın da tahrik unsuru olduğu için ona tacavüz eden hasta değil sadece sapık deyip bir de kahkaha atar üstüne ben kapalıyım nidaları ile dolaşıp ban yersen ben de vaazlara ara verdik yazarım.haksız değilim zaten,bildiğin vaaz veriyosun.niye alındın?

bakın arkadaşlar burada hepimiz kadınız yani en azından öyle umuyorum :))

ve kornuştuğumuz konu kendini bilmez bir erkeğin kadınlar hakkında açık giyersen tecavüzü hak edersin cümleleri.ve yine evet doğru demiş diye ona hak veren kadınlar var.kimi kapalı,kimi açık bunların.

siz daha kendi kendinize ve hemcinslerinize saygı duymazken ve evet kadına tecavüz edilir çünkü tahrik ediyor açık giyiniyor derken niye erkekler size saygı duysun.sonra da tecavüz isimli konulara galip idam da idam diye bağırrısınız.yapmayın,her konuda siyasi fikir ayrılıkları olur ama bu konuya dini,milleti karıştırmadan sadece kadın olarak yorum yapın.

demekki onlarda tecavüzü kanıksamışlar ve bu kadar yapar tabi diyecek kadar normalleştirmişler. farkları varmı tecavüz edenden. bence aynılar

demekki onlarda tecavüzü kanıksamışlar ve bu kadar yapar tabi diyecek kadar normalleştirmişler. farkları varmı tecavüz edenden. bence aynılar

artık herkes kendi bilir.kendi fikri ve zikri insanların ne diyek :)

laf atacak olan alıntı yapsın ya ben yaşlı bir kadınım göremiyorum sonra lütfen

benim biri değil. tam 3 kişi:)
üçüde siyasete yazıyor
oha diycem kusura bakma.3 kişi mi?

bu arada bdv de bir konu var link vermek yasak mı? aramızda konu sahibini taşlamak isteyenler varsa mini etek konusundan oraya gidebilirler.baya din,ahlak,edep diye vaaza durmuş kadınlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…