Nihat Doğan ağlayarak geri adım attı

ben de bekliyordum hangi kuşbeyinli işi mezhep olayına vardıracak diye o kuşbeyinli Ali denen herifmiş meğer

Bu adam önce karısını baldızıyla aldatan sonra karısı boşanmal isteyince bıçaklayıp polise karım benim şöhretimi kıskanıyor diye ifade veren biri... siz düşünün artık özgecanı ne kadar düşünerek konuştuğunu.

Tek derdi mezhep çatışmasına getirmek olayı. Büyük provokatif.

Nihat doğanla ali tezel aynı ürünün farklı tonları sadece.

Ya milletimiz her şeyi hemen unutuyorr neler unutulduu....
Her şeyi hemen unuttuğumuzdan bir türlü ilerleyemiyoruz aynı hatalar yeniden karşımıza geliyor ALLAH kötü niyetlilerden biz kadınları anamızı kızımızı sadece değil tüm sevdiklerimizi korusun artık erkekler de tehlike de RABBİM fırsat vermesin

Her şeyi hemen unuttuğumuzdan bir türlü ilerleyemiyoruz aynı hatalar yeniden karşımıza geliyor ALLAH kötü niyetlilerden biz kadınları anamızı kızımızı sadece değil tüm sevdiklerimizi korusun artık erkekler de tehlike de RABBİM fırsat vermesin
Aminnnnn :KK14:

Bu adam önce karısını baldızıyla aldatan sonra karısı boşanmal isteyince bıçaklayıp polise karım benim şöhretimi kıskanıyor diye ifade veren biri... siz düşünün artık özgecanı ne kadar düşünerek konuştuğunu.

Tek derdi mezhep çatışmasına getirmek olayı. Büyük provokatif.

Nihat doğanla ali tezel aynı ürünün farklı tonları sadece.
bu olay bu adamın başından geçmişti demi

seda sayanın etegınde meshur oldu bılmem ne adalarında bıkınılı kızlarla yattı kalktı smdı mını etek gıymeseydı tecavuz edılmezdı dıyor p...ze..k !!!

Pis sapık zihniyetler hep vardı ama desteklerin , makul karşılamanın bu kadar aleni dile getirilme arsızlığı nasıl bir şeydir anlayamıyorum . Ailenizde ki kadınların yüzüne nasıl bakıyorsunuz ?

ya var ya, bir ulkenin sanatcisina, elitine bakarak o ulke hakkinda fikir sahibi olunur. sanatcisi, filozofu nihat dogan olan bir ulkede boyle olaylar olmasina sasmamak lazim. benim olmazsan taciz ederim diye sarki yapan, sevgilisini darp eden, grup yaparken yakalanan, mini etek giydi diye tecavuzu reva goren bu terliksiyi kim izliyor, kim dinliyor, kim okuyor da boyle bir travma yasadigimiz bir donemde bile bu adami konusmak zorunda kaliyoruz.
aslinda acun bunu adaya goturseydi de orada birakip gelseydi ne buyuk sevap islemis olurdu. biraz da dominikliler ugrassin.

Mini etek giyen biriyle ünlü olan küçük beyinli bi adamsın daha geçen yıllarda 4 tane telekızla grup yaparken basılan sensin ne hakla ahlak dersi verirsin ya kimsin sen unuttuk mu sandın?

Mini etek giyen biriyle ünlü olan küçük beyinli bi adamsın daha geçen yıllarda 4 tane telekızla grup yaparken basılan sensin ne hakla ahlak dersi verirsin ya kimsin sen unuttuk mu sandın?
koca şiddetinden kaçıp dayı evine sığınan tesettürlü hanımın haberi vardı..tecavüz etmiş yeğenine..kadın şikayet etmiş karakola,dayıda suçunu itiraf etmişti..ne alakası var giyim kuşamla..karşında bir manyak varsa..

koca şiddetinden kaçıp dayı evine sığınan tesettürlü hanımın haberi vardı..tecavüz etmiş yeğenine..kadın şikayet etmiş karakola,dayıda suçunu itiraf etmişti..ne alakası var giyim kuşamla..karşında bir manyak varsa..

Bu ülkede bebeklere bile tecavüz ediliyor sapkınlıktan başka bir şey değil,daha dün tv de kız ağlıyordu hakim rızan var demiş kıza tecavüzcüsü serbest kalmış,bu adamlarda en fazla 15 sene sonra serbest kalacak yok iyi hal indirimi yok tahrik bi şekilde kitabına uydururlar,lanet olsun böyle düzene

Bu ülkede bebeklere bile tecavüz ediliyor sapkınlıktan başka bir şey değil,daha dün tv de kız ağlıyordu hakim rızan var demiş kıza tecavüzcüsü serbest kalmış,bu adamlarda en fazla 15 sene sonra serbest kalacak yok iyi hal indirimi yok tahrik bi şekilde kitabına uydururlar,lanet olsun böyle düzene
inşallah yırtamaz ..

nihat doğan yaratığı önce mini etek giyecek bacın sonra tecavüze uğrayacak bıcaklanıp yakılacak bir derenin kenarına atılacak sonra rejimi tartısacağız seninle!

otel odasında tele kızlarla grup şekilde işbaşında yakalandın..ey nihat..para alamıcak ya kıvır sen..acun insaniyetli insan bunu kesin almaz survivor a..bir de dini muabbetler yapıyor ya bazen oda beni öldürüyor..:KK62:

X