“Sokakta mini etek giyersen taciz ederler” diyen Nihat Doğan: Gayet net ifade etmişim!

bu bir genelleme yorum değildir umarım.. Benim eşimde mesela dar giyinmemi balkona açık çıkmamı istemez ama kendisi kimsenin karısını kızınada bakmaz .. Bütün çevresi efendiliği ile över onu ..

bu bir genelleme yorum değildir umarım.. Benim eşimde mesela dar giyinmemi balkona açık çıkmamı istemez ama kendisi kimsenin karısını kızınada bakmaz .. Bütün çevresi efendiliği ile över onu ..

Yok istisnalar kaideyi bozmaz. Ama çoğunlukta zihniyet bu. Karısını kızını kıskanan, kısıtlayan adamlara bakın dışarda çoğunun gözleri fır döner.

tek tek yemiyosunuz zaten çete halinede gelip yapıyorsunuz bunu ama benim etim sert be canısı yiyemezsiniz dişelerinize yazık
bu arada merak ettim kimin arkasına sığınıyorum bekliyorum cevabını tanımak isterim koruyucu meleğimi

kiii sen her daim benden alıntı yaparak mı cevap veriyorsun bi düşün bakalım

e sen şimdi kendin ile çeliştin madem profilinizde neden etiketlemediniz beni ne kadar ayıp fetvacı daha dün gördü o mesajı birde bundan sonra sana her yazışımda dipnot olarak kapalı olduğumuda yazacam

artık rüyalarıma girecen diye korkuyorum hayranlığımdan

benim biri değil. tam 3 kişi:)
üçüde siyasete yazıyor

aslında diğer mesajından alıntı yapacaktım ama geri dönemedim sana laf anlatmak ne zor be arkadaşım yeminle ömür törpüsüsün

eeeee shot şimdi neden etiketlemedin beni madem ben bu mesajı es geçebilirdim görmeyebilirdim hayır bi yandan eleştirip bi yandan eleştirdiğin şeyi yapmak nasıl bir duygu anlatsana biraz

pekiiiiiiiii bundan sonra direkt profiline yazacağım anlaşıldı

şu çete geyiği de beni çok sıktı artık.. 3 kişi aynı fikirde olsa aha çete diyorlar..

Yuh hala mi bu konu tartisiliyor.

Yahu ortama gore dikkat cekici giyinirsen, dogal olarak daha cok dikkat cekersin ve zaten amac da buydu... gerisi bik bik bos laf salatasi.

Su basit mantigi anlamak icin modern yobaz olmak lazim, yobaz sadece dindarlardan cikmaz ne de olsa.

Ki bu durum sadece kadinlarin giyimiyle de alakalk degil ustelik. Kadinlar her istedigini her yerde rahatca giyemez, giyerse de bazi durumlarin olasiligini arttirmis olur, o saatten sonra cemkirmesi sacmalik... Ayni sekilde erkekler de her istedigini her yerde rahatca giyemez. Giyerse de taciz edilir, hatta su konu altindakilerin belki de tamami tarafindan.

Basit mantik ya... Modern yobazlar daha cok gozume batmayaa basladi nedense.

yaşınız kaç sizin? medeni durumunuz nedir?
anneniz hayattaysa gidin onunla bi konuşun önce o size daha gerçek tespitlerle yol gösterebilir.
İroni diye bir şey duymadıysanız araştırmanızı tavsiye ederim.

[QUOTE="lamelifAmine, post: 44249191, member: 608108"
eeeee shot şimdi neden etiketlemedin beni madem ben bu mesajı es geçebilirdim görmeyebilirdim hayır bi yandan eleştirip bi yandan eleştirdiğin şeyi yapmak nasıl bir duygu anlatsana biraz

pekiiiiiiiii bundan sonra direkt profiline yazacağım anlaşıldı [/QUOTE]
Ben direkt size yazmadığım için etiketleme gereği duymadım, şimdiye kadar size yazdığım her şeyde ya alıntıladım ya etiketledim zaten. Öyle "gider şikayet eder falan" çekincelerim yok, söyleyeceğimi yüzünüze karşı söylüyorum zaten. O gün de profil mesajınızın altına gelip yazan bendim hatırlıyorsanız zaten.

Eleştirdiğim şeyin ne olduğun anladığınızda, eleştirdiğim şeyi yapmadığımı görürsünüz zaten.

Direkt profilime de yazmayın mümkünse, niye yazıyorsunuz ki illa?

amine sen bana laf atacaksın ben susacağım cevap verince de çete olacağım öyle mi? kimmiş o çete,yaz bakalım.şu anda ikimiz varız yoksa farkında değil misin? siz bu çete işini iyi ağzınıza doladınız.sen laf vur kaç laf vur kaç ben cevap yazınca uhuh bunlar çete hahah :)

bana ne kapalı olduğundan zerre ilgimi çekmez.bana her msj yazdığında adımı etiketle yeter gerisine luzum yok.

sizin tayfadan iki kişi benim için önemli aus ve kontes o yüzden istediğin kadar yazabilirsin ama haber ver ki birlikte yazışalım.

bu arada profilimde senin için msj var etiket yapamadım.hangisini dersen seç beğen bana bildir e mi?

şu çete geyiği de beni çok sıktı artık.. 3 kişi aynı fikirde olsa aha çete diyorlar..
Çeteye beni dahil etmiyorlardır herhalde. Zira şuradaki alıntılar dışında ne kadesa'yla ne sizinle ne de başkasıyla bir diyalogum var.

Benden olsa olsa sep ve marilyn ile Çıtır Kızlar olur, ne kadar çıtırlığımız kaldıysa artık

Modern Yobazlar-1

Sinemalardaaa...

Ben direkt size yazmadığım için etiketleme gereği duymadım, şimdiye kadar size yazdığım her şeyde ya alıntıladım ya etiketledim zaten. Öyle "gider şikayet eder falan" çekincelerim yok, söyleyeceğimi yüzünüze karşı söylüyorum zaten. O gün de profil mesajınızın altına gelip yazan bendim hatırlıyorsanız zaten.

Eleştirdiğim şeyin ne olduğun anladığınızda, eleştirdiğim şeyi yapmadığımı görürsünüz zaten.

Direkt profilime de yazmayın mümkünse, niye yazıyorsunuz ki illa?[/QUOTE]

Ben kimsenin profiline bakmıyorum ya, bu insanlar profil profil dolaşıp bana ne yazdı acaba diye inceliyorlar mı? Birileri bişey yazdıysa da haberim olmaz, olmasın. Bana ne.

yok yani aylar önce hanım ablayla esprisine bir şey attık ortaya millet gerçekmiş gibi uzattı da uzattı.. 3 kişi aynı fikirde olsa aha bunlar çete diyorlar, amaç ne hala anlayabilmiş değilim.. kimse bende mi sorun var millet döktürmüş demiyor, hep mazlum geyiği sıkıyor bir yerden sonra shot..

aha şimdi de seninle çete olmuş olduk eminim, hayırlı olsun.. :)

Ben kimsenin profiline bakmıyorum ya, bu insanlar profil profil dolaşıp bana ne yazdı acaba diye inceliyorlar mı? Birileri bişey yazdıysa da haberim olmaz, olmasın. Bana ne.
Ben de tesadüfen gördüm. Anasayfada sağda gördüm, bir baktım aa benim mesajıma benziyor, sonra baktım bayağı bana cevap

bir deli kuyuya taş atmış kırk akıllı çıkaramamış.çete de çete ne yapıyorsak sanki.kendileri laf vurar yazar çizer biz yazınca bunlar çete diye ağlar.çete isek uzak dur kardeşim yazma hakkımda.

Sumsugu ypistirsaydin gözünün üstüne. Piskinlige bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…