Popüler Konu Soğuk Meze Tarifleri ve Salatalar

O ameliyattan sonra oluşmuş basit kistlerden olabilir farklı bi şey olsa illa ameliyatta farkederlerdi diye düşünüyorum 🤔
Bilmez miyim enfeksiyon zor ağrısı acısı, ateşi, halsizliği 🤧
Bağışıklık düşüyor ya biraz da ondan oluyor kolay mı koca ameliyat. Bir de sen kaç gün bi şey yiyip içemedin iyice düştü. Hastaneden sonra bool vitaminli şeyler ye iç dinlen güzelce hiç kalkma 🙏🏻♥️
Ayy inşallah öyledir canım 🥰
Hala yiyemiyorum umarım düzelir🙈
Acısı çok sizlerde dikkat edin. Kendinizi koruyun benim gözüm korktu.

Ellerine sağlık Sedoş bizim kocişkolar sarımsaktan pek hazetmiyorlar da 😌
Benim arkadaşım var. Sarımsağı hiç yemiyor hiçbirşey de.Turşu yaparken bile sirkeyi bol koyuyor, sarmısak koymuyor. Eşi kaynanasına gidince evde yiyemiyor bari burada yesin diye yediriyormuş, :skandal:eşiyle hep tartışıyormuş :skandal:
Ben de sarımsağı cok severim. Ama kocam yüzünden yiyemiyorum 😒

Benim arkadaşım var. Sarımsağı hiç yemiyor hiçbirşey de.Turşu yaparken bile sirkeyi bol koyuyor, sarmısak koymuyor. Eşi kaynanasına gidince evde yiyemiyor bari burada yesin diye yediriyormuş, :skandal:eşiyle hep tartışıyormuş :skandal:
Neyse ki o kadar değil bizimki de ya da belki de ben hali hazırda zaten yemediğim için sorun cıkmıyordur 😁

Benden bir tane daha varmış:p

X