Popüler Konu Soğuk Meze Tarifleri ve Salatalar

Ben kendime şuan konu anlatımı aldım onunla konuları anlayıp sonrasında boll boll test çözmeye vermek istiyorum kendimi. Sen nasıl yapıyorsun çalışmayı? Bayağa yavaş ilerlediğim için hevesim kırıldı aslında. 1 tane arkadaşım daha var bu sene girmiş. Türkçe o kadar kasıntı ve uzundu ki matematiğe zaman kalmadı demişti. Ben de sadece 1 kere gireceğim, sonrasında zaman kaybetmek istemiyorum. Rehabilitasyon merkezine girip en azından pirim günü doldururum diyorum.
Canım konu anlatımı çok gereksiz uzun. En iyisi video izleyip not tutmak, sonrasında tekrar edip soru çözmek. Sözel dersler sıkıntı olmuyor genelde. Matematik en büyük problem, sınav anında süre yetmiyor. Birde heyecandan bilsen bile yapamıyorsun. Türkçe soruları artık ciddi anlamda uzun ve makale tarzi oluyor. Bunuda bilerek elemek için yapıyorlar. En önemli detay tekrar ve soru çözümü

Canım konu anlatımı çok gereksiz uzun. En iyisi video izleyip not tutmak, sonrasında tekrar edip soru çözmek. Sözel dersler sıkıntı olmuyor genelde. Matematik en büyük problem, sınav anında süre yetmiyor. Birde heyecandan bilsen bile yapamıyorsun. Türkçe soruları artık ciddi anlamda uzun ve makale tarzi oluyor. Bunuda bilerek elemek için yapıyorlar. En önemli detay tekrar ve soru çözümü
Soruya yükleniyor ven en iyisi 👍 tavsiyelerin için teşekkür ederim canımmmmm 🥰🥰😘😘

Cacık yapıldı kimseyi kandırma🤣🤪
Başkasına da mı verdin cacığı? :skandal: Cacık deyip geçme, onu bile güzel yapamayanlar var. Kimi iri iri küp küp doğuruyor, kimi rendeliyor, kimi ayran gibi hatta daha sulu yapıyor:skandal:
Caciki ve közlemeki mi yapacağım? :KK70:

Önden ben atlıyorum ya:KK67:
Ya kendine sırt çantasında paraşüt koyup atlayıp beni de atlattırırsan:skandal:

X