Popüler Konu Soğuk Meze Tarifleri ve Salatalar

Başkasına da mı verdin cacığı? :skandal: Cacık deyip geçme, onu bile güzel yapamayanlar var. Kimi iri iri küp küp doğuruyor, kimi rendeliyor, kimi ayran gibi hatta daha sulu yapıyor:skandal:

Ya kendine sırt çantasında paraşüt koyup atlayıp beni de atlattırırsan:skandal:
Başıma bi şey gelmeyecekse cacığı rende severim o suyu çıkacak yoğurda karışacak 😁

Başkasına da mı verdin cacığı? :skandal: Cacık deyip geçme, onu bile güzel yapamayanlar var. Kimi iri iri küp küp doğuruyor, kimi rendeliyor, kimi ayran gibi hatta daha sulu yapıyor:skandal:

Ya kendine sırt çantasında paraşüt koyup atlayıp beni de atlattırırsan:skandal:
Konu açıldı bile🤪Ama keşke kendime ayırsaydım🥹

Nevoşum nasılsın ne zaman olacak o adını unuttuğum operasyon 🫠
Bugün biraz daha iyiyim canım sağ ol 😍
Canım dün olacaktı ama iptal edildi. Çünkü o gördükleri şey apse olmadığına karar vermişler. Şimdi ona, kalan yumurtada kist diyorlar.Dün akşama kadar aç susuz onları bekledim. Sonra bilgi verdiler. O işlem sadece apse için yapılıyor. Benimkinin adı belli değil. Çok şükür ondan kurtuldum. Aklım çıkıyordu. Şimdi görünen şeyin ne olduğunu bulmaya çalışacaklar. 13 üne emara randevum var.
Enfeksiyonum azalmış. Onun tedavi devam ediyor. Birkaç güne çıkacağım ama gidip geleceğim biraz.

Bugün biraz daha iyiyim canım sağ ol 😍
Canım dün olacaktı ama iptal edildi. Çünkü o gördükleri şey apse olmadığına karar vermişler. Şimdi ona, kalan yumurtada kist diyorlar.Dün akşama kadar aç susuz onları bekledim. Sonra bilgi verdiler. O işlem sadece apse için yapılıyor. Benimkinin adı belli değil. Çok şükür ondan kurtuldum. Aklım çıkıyordu. Şimdi görünen şeyin ne olduğunu bulmaya çalışacaklar. 13 üne emara randevum var.
Enfeksiyonum azalmış. Onun tedavi devam ediyor. Birkaç güne çıkacağım ama gidip geleceğim biraz.
Yaa hadi inşallah basit bir kisttir diyelim kötünün iyisi yine. Olsun git gel kontrol altında ol daha iyi. Böyle büyük operasyonlardan sonra illa enfeksiyon oluyor başka bi yerdeki enfeksiyon kesi yerine yürüyor. Annem de protez ameliyatı olmuştu nerdeyse pamuklara sarmıştık ama yine de oldu enfeksiyon. Gerilemiş ya neyse ki buna da şükür 🧿♥️

Evet, şimdi baktım gördüm ben de.
Doğru ben yaptım .
Bana denk geldi.
Kısmet.
😃😀😄👍🏻
Dün açılmış konu, bildirimlerin arasına karışmış görmedim. Seninle alakalı yazmadım, sakın yanlış anlama :skandal:
Ortalık karışık bacım, benlik olmayan benlik durumlar var.😂😂
Heeee, hiçbirşey anlamadım:confused:
Hiç sorma kuşum Sarımsaksız cacık mı yenir 🤧
Sarımsaksız güzel olmaz, net bilgi yayalım:mapus:
Ondan kurtuldum :sus: :dondurma: Umarım daha basit bir şey ile karşı karşıyayımdır.
İnşallah canım 🤲Bu arada ben sondaki emojisi koymamıştım, yanlışlık olmuş🤦🏻‍♀️
Düzenleme süresi geçmemiş sildim o emojiyi🤦🏻‍♀️

Yaa hadi inşallah basit bir kisttir diyelim kötünün iyisi yine. Olsun git gel kontrol altında ol daha iyi. Böyle büyük operasyonlardan sonra illa enfeksiyon oluyor başka bi yerdeki enfeksiyon kesi yerine yürüyor. Annem de protez ameliyatı olmuştu nerdeyse pamuklara sarmıştık ama yine de oldu enfeksiyon. Gerilemiş ya neyse ki buna da şükür 🧿♥️
Çok şükür canım 🥰
Bizde öyle dikkat ettik ama oldu. İnan gözüm korktu. Çünkü çok acı çektim. Yerlere yatacak kadar ayakta duramadım. Ağrıdan bahsetmiyorum bile😒
Umarım bir daha olmaz😒
Diğeri inşallah önemli değildir. Bitsin gitsin.

Evet, şimdi baktım gördüm ben de.

Dün açılmış konu, bildirimlerin arasına karışmış görmedim. Seninle alakalı yazmadım, sakın yanlış anlama :skandal:

Heeee, hiçbirşey anlamadım:confused:

Sarımsaksız güzel olmaz, net bilgi yayalım:mapus:

İnşallah canım 🤲Bu arada ben sondaki emojisi koymamıştım, yanlışlık olmuş🤦🏻‍♀️
Olur canım sorun değil ❤️Allah razı olsun 🤲

Çok şükür canım 🥰
Bizde öyle dikkat ettik ama oldu. İnan gözüm korktu. Çünkü çok acı çektim. Yerlere yatacak kadar ayakta duramadım. Ağrıdan bahsetmiyorum bile😒
Umarım bir daha olmaz😒
Diğeri inşallah önemli değildir. Bitsin gitsin.
O ameliyattan sonra oluşmuş basit kistlerden olabilir farklı bi şey olsa illa ameliyatta farkederlerdi diye düşünüyorum 🤔
Bilmez miyim enfeksiyon zor ağrısı acısı, ateşi, halsizliği 🤧
Bağışıklık düşüyor ya biraz da ondan oluyor kolay mı koca ameliyat. Bir de sen kaç gün bi şey yiyip içemedin iyice düştü. Hastaneden sonra bool vitaminli şeyler ye iç dinlen güzelce hiç kalkma 🙏🏻♥️

X