Popüler Konu Soğuk Meze Tarifleri ve Salatalar

2 sene önce 87-97 ile kapatmışlardı bu sene 81.9-91.3 ile kapatmışlar. 2026 da ne olur bilemiyorum.
Kurumlar sadece 1 kişi alıyor.
Bir de ben herkese diyorum kpss çalışıyorum diye bana direk şunu diyorlar 'mülakata torpilin var mı?' Hayat bana ne gösterir bilemiyorum ama modum çok düşüyor böyle torpil mi yani her şey. El emeğine ne oldu yok mu artık?
Sosyoloji puanları nasıl?
Canım malesef hem sınavı zorlastirdilar hem alımı azalttilar hem de puanlar yükseldi. Alım yapmamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Artık el emegi, yetenek, zeka ,akıl yok oldu. Kimsenin umurunda değil. Zaten suanki eğitim seviyelerinden belli oluyor. Bizim bölüm rezalet durumda çok yüksek, 86+ kapatıyor malesef. 🥺

Canım malesef hem sınavı zorlastirdilar hem alımı azalttilar hem de puanlar yükseldi. Alım yapmamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Artık el emegi, yetenek, zeka ,akıl yok oldu. Kimsenin umurunda değil. Zaten suanki eğitim seviyelerinden belli oluyor. Bizim bölüm rezalet durumda çok yüksek, 86+ kapatıyor malesef. 🥺
Bizim de bu sene iyi kapatmış inşallah 2026 da 87lere çıkmaz yine..
Sen her sene girebiliyorsun sanırım, bizimki 2 sene de bir alıyor sadece. Seninki de sağlık bakanlığı alımı değil mi? Her sene nasıl giriyorsun

Bizim de bu sene iyi kapatmış inşallah 2026 da 87lere çıkmaz yine..
Sen her sene girebiliyorsun sanırım, bizimki 2 sene de bir alıyor sadece. Seninki de sağlık bakanlığı alımı değil mi? Her sene nasıl giriyorsun
Yok kuzu sağlık bakanlığı almıyor. Aile bakanlığı alıyor. Bizimde alımlar çiftli yillarda ama ben sirf soruları görmek için giriyorum sınava 🥺 yoksa bana faydası yok. İstersen sende girersin her sene

Yok kuzu sağlık bakanlığı almıyor. Aile bakanlığı alıyor. Bizimde alımlar çiftli yillarda ama ben sirf soruları görmek için giriyorum sınava 🥺 yoksa bana faydası yok. İstersen sende girersin her sene
Hıı ama tek yıllarda aldığımız puanın bir değeri olmuyor demi? O sene atama yapmadıkları için seneye de kullanamıyoruz demi?

X