soğuk bir kocadan sıcak bir yuva olurmu?

canim kocasi gecen senelerde itiraf etmis. erkeklerle konusurken gozum hep oralarina kayiyor diye.

sonra adamin arabasina biri sen topsun yazmis.

esi universitedeki ev arkadaslarinin escinsel iliskilerinden bahsetmis.
orta lisede univ de falan hic kiz arkadasi olmamis.

daha gerilerde benim mesajlarimda bir Ayse Arman roportaji var. Ona karsilik kocasinin o roportajdaki gay adamin davranislarina coook benzer davranislarini yazmis. oradan hep beraber cikardik yani.

KAdin zaten supheleniyormus.

sizi ihmal edermiyim hiç...şu iş konusu neticelensinde öyle cevap vereyim demiştim.....yarın için tekrar görüşmeye çağırdılar herşey olumlu gidiyor..zaten parasına bakmıycam şartları her türlü kabul etmeyi planlıyorum......psikiyatırımında istediği bu biran evvel işe başlamam,eşimle ilgili şüpheleri olan arkadaşlarım var nerden gay olduğunu çıkardınız filan gibi şeyler sormuşlar...tabi bunu direk ağzından duymuş değilim....ama yapboz misali bütün parçalar bizi o yöne götürüyor sonuç aynı yere çıkıyor...ki psikiyatırımız eşimin dosyasını okur okumaz NEDEN HALA BEKLİYORSUNUZ..BUNCA YIL OLMUŞ NEYİ BEKLİYORSUNUZ dedi bana adam bile ümitsiz bilemiyorum keşke yanılıyor olsaydım keşke...

Kıskançlığının sebebi de aslında sizin gölgenizde kalmamak,sizin kendinden daha fazla dikkat çekmenize engel olmak isteğiymiş belki de.Düşünsenize güzel ve bakımlı bir kadın bütün olası şansını öldürür toplulukta...Çok var bu tip kamuflaj evliliği maalesef..Sebep de kompleksli anne babalar..Çocukları errrkek oluyor evlenince,garantiliyor erkekliği..Kimse de ağzını açıp laf söyleyemiyor..Kaynana da araz çocuk doğurmamış olma ispatının rehavetiyle gerim gerim geriniyor..Yazık çok yazık..Oysa cinsel tercihinden dolayı bunu yaşamak zorunda kalan adamlar kendisi gibi çevresini de yalan bir dünyanın oyununa dahil ediyorlar...
Ne diyelim,kolay gelsin,doğru karar veresiniz umarım..

aslında sen çocuk yaparak hata ettin şimdi eşim gay desen inanması zor çevredekilerin çünkü çocuk var derler şimdi gay ise bu çocuk nasıl olmuş niye yapmış diye kayınvalidende şimdi rahatlar tabi iftira atıyo der senden için o yüzden sen kayınvalidenin sözünü dinlemeyecektin

Ayy cok fena eyvahedigeldismile bı durum bu aldatılmak kadar korkunc ya !

inanın okurken gözlerim doldu.nekadar sabırlı bir insansınız.yaşadıklarınız çok ağır.çok üzüldüm.ama bunları yaşayan bir kadın çok güçlüdür.bence hakettiğiniz mutluluğu yaşayamamışsınız.olan hep kadınlara oluyor zaten .düzeleceğine inanmadığımdan dolayı boşanmanızda hayır var diye düşünüyorum.hakkınızda hayırlısı..

allah yar ve yardımcınız olsun...

ne kadar acı çok kötü oldum ya kendinize neden bunu yapıyorsunuz..hak etmiyor sizi işte..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…