soğuk bir kocadan sıcak bir yuva olurmu?

doktor hakkaniyetli adammış takdir ettim. o da bizimle aynı fikirde demekki, kendi de bir erkek olarak.

eşime yarın iş görüşmesine gideceğimi tekrar aradıklarını söyledim...tabi yemedi,kesin sen aradın onları dedi,gözümede tuhaf tuhaf baktı,sanki derdin ne senin der gibiydi,onlar yada ben ne fark eder ki,bişiler yapmam lazım artık dedim çünki ben ölüyorum sen görmüyorsun dedim...

psikyatrdan çıktıktan sonra ilaçları almak için arabadan indi havada sıcaktı,zaten ruh halim berbat bu beyfendi yine beni arabada bıraktı ve üstüme arabayı kitledi gitti,gelmeside uzun sürdü nerdeyse bayılıyordum arabada yaklaşık bi yarım saat kaldım..

o gelince dedim ki; al bıcağı kes boynumu yeter bu işkenceyi yapma bana artık...

ne yaptım ki seni düşündüğüm için biri rahatsız eder filan diye......

dışarda 35 derece sıcak var araba yanıyor camlar kapalı,üstüme kitliyorsun düşünmüyormusun bu kadın napar içinde diye...

buarada içerden açılmıyor arabanın kapıları

Gerilim filmi gibi yaşadıkların..Güzel kararlar almışsın..Tebrik ederim..
Allah yolunu açık etsin,mutlaka güzel, mutlu günlerin olacaktır..

eşime yarın iş görüşmesine gideceğimi tekrar aradıklarını söyledim...tabi yemedi,kesin sen aradın onları dedi,gözümede tuhaf tuhaf baktı,sanki derdin ne senin der gibiydi,onlar yada ben ne fark eder ki,bişiler yapmam lazım artık dedim çünki ben ölüyorum sen görmüyorsun dedim...

psikyatrdan çıktıktan sonra ilaçları almak için arabadan indi havada sıcaktı,zaten ruh halim berbat bu beyfendi yine beni arabada bıraktı ve üstüme arabayı kitledi gitti,gelmeside uzun sürdü nerdeyse bayılıyordum arabada yaklaşık bi yarım saat kaldım..

o gelince dedim ki; al bıcağı kes boynumu yeter bu işkenceyi yapma bana artık...

dışarda 35 derece sıcak var araba yanıyor camlar kapalı,üstüme kitliyorsun düşünmüyormusun bu kadın napar içinde diye...

cü.........s.daha neler sizide götürsun yaninda yada kapiyi acilabilir biraksin yuhhh yanbi ölseydiniz ne olacakti Allah korusun yaa siz böyle bir evlilikte neden bu kadar durdunuz ki anlamadim kusuruma bakmayin cok sinirlendim yaa...oglunuz var birde yazik doktorunuzu dinleyin haksizliga karsi susulmaz esiniz tedavi olsa duzelse dogru yolu bulsa bizde isteriz degilmi mutlu bir yuvada yasasin herkes...cep teliniz yokmuydu polisi arayin beni kitledi diye o zaman gorurdu....

Allah sabır versin, bu adam değil sıcak yuva, sıcak ahır bile olmaz...
boşanmalısın ki bunun farkındasın zaten kendin de,
öyle evi başkasına verip kaçırma gibi bi durumu da olamaz, mahkeme o devir işlemini de bozar, satış engeli koydurabilirsin böyle bi durumda... kanunlar ona göre elbette ki önlem almıştır... yoksa herkes aynı yola başvururdu....

Çok üzüldüm Allah yardımcınız olsun...Boşanmak ve yeni bir hayata başlamak istiyorsanız eşinizden maddi yardım alamama konusunda endişe etmenize gerek yok..Mutlaka nafaka alırsınız...Ayrıca bir mal rejimi seçmemişsinizdir muhtemelen bu nedenle evlilik birliği içinde alınan mallara da ortak olursunuz kanunen. Hatta beyefendi sizi çok üzmüş, rencide etmiş ve çalışmanıza engel olmuş bu nedenlerle maddi manevi tazminat davası da açarsınız...Bu yaşadığınız haklı boşanma gerekçelerini hakime anlatırsınız, cinsel problemi dahil...sonuçta boşanırsınız...Geçmişte çok iyi bir işim vardı demişiniz tekrar işe girmeyi deneyin bence.. Ayrıca üzüntülerin artmaması, çocuğun çok etkilenmemesi ve boşanma sürecinin çok uzun sürmemesi için keşke anlaşmalı boşanabilseniz,bir avukata gidin bulunduğunuz şehirde avukat eşinizle de konuşacaktır anlaşma yolunu deneyecektir...Kolay gelsin..

niye olüyorsun derdin ne demedimi dalga gecer gibi?

yazından çok etkilendim canım demek öylemi yapılıyormuş vay beee neler öğrenicez şu dünyada şu zalim dünyada...

bugün psikiyatra gittim eşimin geçen sene gittiği doktora özellikle onu tercih ettim,dr herşeyi biliyor bizi tanıyor diye,zaten beni görür görmez hatırladı,hatta eşimin iş yerini bile hatırladı,off kızlar doktor tekrar eşimin dosyasını istedi asistanından okudu....bana döndü dediki; daha çok gençsiniz,eğitimlisin daha nereye kadar bekleyeceksiniz söylermisiniz seda hanım..ben 19 yıldır bu mesleğin içindeyim,asla boşan demedim hastalarıma ama eşiniz tedaviyi kabul etmiyor siz mücadele ederken o hiçbişi yapmıyor,11 yıl bekledinizde ne değişti,gelecekle ilgili halaa umudunuz var mı? yada ne bekliyorsunuz?

ileri düzeyde depresyondasınız,öncelikle sizi ayağa kaldırmalıyız,sonra oturup tekrar sağlıklı bir şekilde düşünmenizi sağlamalıyız siz bu halde hiç bişi yapamazsınız...

anlıyorum siz iyilikle güzllikle bu iş bitsin istiyorsunuz ama bu dediğiniz sadece türk filmlerinde oluyor tokalaşıpta mutluluklar diliyorlar birbirlerine....bunca yıldır okadar ayrılan hastam oldu hiç biri dostça ayrılamadı kendinzi kandırmayın daha fazla çocuğu bahane etmeyin ona sağlılı bi rol model baba lazım erkek çocuğu büyütüyorsunuz.....lütfen yıllarınızı daha fazla heba etmeyin..

ama yinede eşinise slamımı söyleyin onu beklediğimi iletin gelmez ama olsun denemiş oluruz...

evlilikte olmazsa olmazlar vardır.....birbirimizi sevelim ama cinsellik olmasın,ya da birbirimizi sevmeyelim nefret edelim de yinede sex olsun hayatımızda bu ikiside olamaz
böyle bir evliiği kimse onaylamaz vs vs vs.......

evet canim aynen öyle 10 saniye ereksiyon gösteren erkeklik raporunu aliyor. benim arkadas 15 yildir cekiyor doktor ona sen bir melek olmalisin demisopuyorumnanaktan kimse kimseye bosan demez ama bu karari sizin vermeniz gerekir. en dogrusunu siz bulacaksiniz. ya ya sola ya saga sapacaksini yada yolun gittigi yere kadar ayni yolu takip edeceksiniz ya cikmaz yola giracek yada yine ya sagi ya da solu sececeksiniz. secim sizin. ayrica psikolog veya herneyse size ya ayrilin ya da sevgili bulun diyecek yani en azindan ikinci secenek olarak yurt disinda bunu sunabiliyor doktorlar. türkiyede bunu söyleyebilecek bir babayigit yoktur her haldeturkbayragi

Arkadasim o kadar gun seninle kafa patlattik, seninle sevindik. Durumlar nedir? son kararin nedir yazmamissin. yoksa bu adam birseyelr mi yapti sana da yazamiyorsun?

bir ugra da haber ver kendinden.

Valla afedersınde donuna kadar alırsın ev hanımı olsanda evlılıgınız suresınce alınanm m mulkler paylasılıyo dunyadan haberı yok kocanın:) yapabılırmıyım bılmıyorum deme aslan gıbıde yaparsın sen varya evde orgu orup satıcak kadar bos gezenın bos kalfası olmayan bı kadınsan merak etme ekmegını tastan cıkarırsın...

biri bana allah ıcın kadıncagızın kocasının gay oldugunun nasıl anlasıldıgının yazıldıgı mesajı yollayabılırmı?????herkes adama escınsel dıyo ama bunu sadece esıyle yatmıyo dıyemı soylenıyor

X