Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu hafta da bekleyecem canım yine olamazsam doktora gidecem Saraçoğluna mail attım bana pkolular için hazırladığı paketi önerdiler doktorun sonucuna göre onu alıp kullanıcam

Yok geçiktiği oluyordu ama beş aydır ilaç kullanıyordum düzenliydi bu ay soğan kürü uygulayım dedim onunla da olamadım

merak ettim bak şimdi inşallah hamilelikten dolayı gecikmiştir bu sefer güzel haberlerini bekliyorum canım

merak ettim bak şimdi inşallah hamilelikten dolayı gecikmiştir bu sefer güzel haberlerini bekliyorum canım
Amin inşallah canım hepimiz güzel sonuçları biran önce alırız inşallah doktorların ilgisizliği ve 14 aydır negatifi görmek çok üzüyor artık beni

Bu hafta da bekleyecem canım yine olamazsam doktora gidecem Saraçoğluna mail attım bana pkolular için hazırladığı paketi önerdiler doktorun sonucuna göre onu alıp kullanıcam
ay cnm vallahi benim 9 gun gecse kosa kosa giderdim kan aldirmaya keske benim de gecse o kadar bi kere :)))) benim nerdee 1 2 gun gecikiyo sonra gekiyo kirmizilar tabi bi yandan suphelerden kurtulmus oluyorum o ayri ama senin herinde olsam saglik ocagina kan verirdim
kanda da negatifse o zmn doktora giderdim cunku doktor da bemce kanina bakar ilkten hamilelik var mi yok mu diye ona gore tedavi uygular
cnm ayiptir sormasi saracoglunun sitesinden aldin dimi paketi fiyatlar nasil acaba bende mi oyle yapsam nasil bi paket

cnm adet gecikse bile bazen hamilelik olmuyor strese bagli gecikme de yasanabiliyor o yuzden onu saymamistim cnm
bi de etrafimdakiler hep adet olacakmisim gibi agri yasadim ama olmadim oyle anladim deyince dedim heralde ilk bekirti nu cnm ondan
Zaten adetin geçikince kesin hamilesindir demek değil sadece belirti oluyor bu . Ama onun dışındaki belirtilerle hamilemiyim diye düşünmemek lazim diye dedim çünkü adet olacakmış gibi hissedip adet olan yada hamile kalan var yada hiç bir şey hissetmeden de hamile kalan var. Belirti denen şey kişiye göre değişen bişey yani.

Yarın sabah sağlık ocağına mı gitsem acaba orda idrar mı kan testi mi yapıyorlar canım pko lu olunca alışıyorsun geçmesine sanırım :) daha almadım canım doktora gidip sonuca göre pko paketini almayı düşünüyorum o 150 tl senin tahlil sonucuna göre öneriyorlar istersen sende mail atabilirsin

aynen cnm malesef oyle o yuzden de kendimizi dinlemeden edemiyoruz ben zatem daha az giriyorum kk ya yoksa hep belirti aricam

hmmm bende deneyebilirim bakalim bana ne ucret cikaracak ne onerecek merak ettim oyle cevap verdigini bilmiyorum mailden cnm
cnm saglik ocagi kana bakiyo em kesin sonuc o inanki kafan rahat eder ona gore bi yol izlersin boyle bekle bekle gun geciyo kürlerini yaparsin doktoruna gidersin zaten doktor da kana bakacak sonucta niye adet gecikmesi var diye

Soğan kürü bitmeden sor canım belki başka bir kür önerir herkese herşey iyi gelmiyor ben bunu anladım. Doğru söylüyorsun canım gidecem en kısa zaman da eşim birlikte gidelim dedi onun izin almasını bekliyorum.

aynen cnm soriyum insallah banada hemen döner
git cnm hala adet olmadin sanirim senin 10 11 gun oldu hic belirtin falan yok mu bayagi gecti cnm merak etttim kasik agrisi gogus agrisi falan ne alemde
benim yarin son gunum sogan kurunde azcik dun ihmal ettim sabah icmedim biktim galiba incir almam lazim ama saracoglu 89 inciri kaynatin diyo bi de taze olcak diyo masallah bi de sıkıntidayiz bi suru borca girdik bu ay her gun her gun nasil taze 8 9 incir yapicam bilmiyorum hadi yaptim diyelim sicak suyun icinde iyice yumusayan inciri nasil degerlendirsem cnm recel haricinde recel kari koca ssevmiyoruz da biz hadi havucu hasla makarna salata vs kullanirim da inciri napiyim ?

İnşallah adet olmazsın da gerek kalmaz canım ben Tuğba kuruyemiş den almıştım ama yapamadım duruyor öyle bakalım doktor ne diyecek ona göre belki bende yaparım ALLAH kolaylık versin canım göğsümün uçları acıyor bide şiştiler bayağı kasık ağrım felan geçti arada böyle ani bişey batıyor ama bir iki saniye sürüyor geçiyor sonra

Slm kızlar ben bugün adet oldum soğan Kurune başladıktan tam 1 hafta sonra ilaçsız söküldü şimdi adetim bitince mi başlayayim tektardan bilemedim

Slm kızlar ben bugün adet oldum soğan Kurune başladıktan tam 1 hafta sonra ilaçsız söküldü şimdi adetim bitince mi başlayayim tektardan bilemedim
Canım sen 15 gün yapmıştın adetin bayağı gecikmişti sonra bir hafta daha yaptın demi bide doktora gitmiştin değerlerin ne çıktı ne dedi

Yok canım 15 gün yapmadım adetim gecikince doktora gittim gebelik testi yaptı negatif çıktı baktı kist olmus adet söktürücü verdi ama ben içmedim onu geçen hafta salı günü soğan suyu icmeye başladım söktürücü özelliğinden dolayı tam bir hafta sonra bugün adet oldum ise yaradi yani ama şimdi çocuk istediğim için içmek istiyorum ama oda adet bitince 2 3 gün sonra mi başlayacağım 15 gün içeceğim

Evet canım adet bittikten 2 gün sonra başla geçen demiştin ya benim de geçikti diye ben de soğan küründen dolayı geçikti zannettim kusura bakma canım

insallah cnm sagol .bende alicam cnm mecbur ama kiyamiyorum yazik her gun 8 9 incire de ama bebisler icin az bile orasi ayrida bu ay bayagi sikintidayiz ondan cnm malum kuru incir ates pahası ay sonu insallah gebelik belirtisidir cnm ya bu beklemelere deger insallah doktora gitmene bile gerek kalmaz

Öyle canım pahalı bişey soğan gibi değil bir de 21 gün uygulanması gerekiyor bayağı da gider üç kilo felan ALLAH feraha çıkarsın inşallah rızkınıza bereket versin inşallah canım o kadar çok istiyorum ki gebe olmayı ama umudum yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…