Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
insallah cnm sagol .bende alicam cnm mecbur ama kiyamiyorum yazik her gun 8 9 incire de ama bebisler icin az bile orasi ayrida bu ay bayagi sikintidayiz ondan cnm malum kuru incir ates pahası ay sonu insallah gebelik belirtisidir cnm ya bu beklemelere deger insallah doktora gitmene bile gerek kalmaz
Öyle canım pahalı bişey soğan gibi değil bir de 21 gün uygulanması gerekiyor bayağı da gider üç kilo felan ALLAH feraha çıkarsın inşallah rızkınıza bereket versin inşallah canım o kadar çok istiyorum ki gebe olmayı ama umudum yok

Kızlarr sogan kuriçerken akintınız çok oldumu ya acil cvp verin benim çok fazla akintim oluyor normalmidir buu

8 ay denedik olmadı sogann kürü yaptım iki ay üst üste ikinci ay hamile kaldım bu gebeligimdede iki ay üst üste soğan kürü içtim
Sogan kürüne basladıginizda akıntınız cok oldumu acaba benim cok akıntim olmaya başladıda bu iyi biseymi bilginiz varmı

Öyle canım pahalı bişey soğan gibi değil bir de 21 gün uygulanması gerekiyor bayağı da gider üç kilo felan ALLAH feraha çıkarsın inşallah rızkınıza bereket versin inşallah canım o kadar çok istiyorum ki gebe olmayı ama umudum yok
Al benden de o kadar cnm benimde hic yok yani umudum yok demeyim de kalbimin bi kosesinde hep acabalarim olur ama ben artik pozitifleri beklemiyorum cunku test bile almiyorum artik bayagidir test yaomadim o derece yoruldum yani cnm hakkkmizda hayirlisi ne diyim valla..
sagol cnm insallah hepimizin evleri bebisler gelince daha bi bereketkenir insallah
benim de kurum bitti cnm bakalim 5 gun dinlenmedeyim incir kurune baslicam sonra

Al benden de o kadar cnm benimde hic yok yani umudum yok demeyim de kalbimin bi kosesinde hep acabalarim olur ama ben artik pozitifleri beklemiyorum cunku test bile almiyorum artik bayagidir test yaomadim o derece yoruldum yani cnm hakkkmizda hayirlisi ne diyim valla..
sagol cnm insallah hepimizin evleri bebisler gelince daha bi bereketkenir insallah
benim de kurum bitti cnm bakalim 5 gun dinlenmedeyim incir kurune baslicam sonra
Amin canım Saraçoğluna mail attın mı birde bat ne zaman canım

Amin canım Saraçoğluna mail attın mı birde bat ne zaman canım
yok cnm atmadim daha aticam da sıkıntıli bi zmndayiz simdi bana kür soylese de alacak durumum yok.bostan yere de atmayim mail dedim alamicam nasilsa simdilik
bata 7 gun kaldi cnm sen hala kirmizilaei gormedin mi cnm ya insallah hamilesindir valla bekledigine deger cnm

yok cnm atmadim daha aticam da sıkıntıli bi zmndayiz simdi bana kür soylese de alacak durumum yok.bostan yere de atmayim mail dedim alamicam nasilsa simdilik
bata 7 gun kaldi cnm sen hala kirmizilaei gormedin mi cnm ya insallah hamilesindir valla bekledigine deger cnm
Yok görmedim canım inşallah değer çünkü korkuyorum artık hiç kimsenin soğan küründen sonra bu kadar gecikmemiş eğer hamile değilsem durumum vahim demek ki

Ay hadi

Ay hadi İnşallah vesile olurda bebeklerimize kavuşuruz su mubarek kandil günü Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin tez zamanda inşallah
amin amin cnm sagolasin kandilimiz mübarek olsun hayırlara vesile olsun inşallah biz yeter ki istemesini bilelim Rabbim verir inşallah gonlumuzdekini

Yok görmedim canım inşallah değer çünkü korkuyorum artık hiç kimsenin soğan küründen sonra bu kadar gecikmemiş eğer hamile değilsem durumum vahim demek ki
yok cmm deme oyle neden vahim olsun eger hamilelik belirtilerin yoksa esini bekleme sen git kan ver gel ki esin de bozuna gelmesin bisey sanmasin simdi o da umitleniyodur cnm hem sende daha fazla gecikmeden onlemini alirsin doktora gidersin
kotu dusunme cnm olsa olsa kist vardir o da oyle kotu bisey degil inan ki ilacla geciyo gidiyo ayrica kisti olup hamile kalan bi suru kisi oldu cevremde ama benim hic bi sorunum yok esimin de bizde tık yok cnm kotu dusunme tabi ki insallah hamilesindir ama hadi degilsen de uzulme cnm elbet bir gun insallah biz de evlat aahibi olcaz Allah izin verirse

yok cmm deme oyle neden vahim olsun eger hamilelik belirtilerin yoksa esini bekleme sen git kan ver gel ki esin de bozuna gelmesin bisey sanmasin simdi o da umitleniyodur cnm hem sende daha fazla gecikmeden onlemini alirsin doktora gidersin
kotu dusunme cnm olsa olsa kist vardir o da oyle kotu bisey degil inan ki ilacla geciyo gidiyo ayrica kisti olup hamile kalan bi suru kisi oldu cevremde ama benim hic bi sorunum yok esimin de bizde tık yok cnm kotu dusunme tabi ki insallah hamilesindir ama hadi degilsen de uzulme cnm elbet bir gun insallah biz de evlat aahibi olcaz Allah izin verirse
Ben gidiyim dedim eşime de bensiz gidersen küserim dedi ben de bekliyorum mecbur ALLAH hayırlısını versin canım inşallah kötü bişey çıkmaz ALLAH dermansız dert vermesin hiç kimseye daha fazla evlat hasreti çektirmesin bizlere de evde test yapsam çıkar herhalde artık diye düşünüyorum yoksa da söktürücü mü içsem ki çünkü benim altı ay önce de geçikmişti ama o zaman soğan kürü yapmamıştım doktor söktürücü kullan üçüncü gel demişti direk şimdi iki iki iş olmasın diye düşünüyorum

Kızlar bende de pko var. 2 seneye yaklaştı bebiş olmadı. Sogan kürüne başladm bugün 3.günüm kasıklarıma agrı giriyor inşallah işe yarıyordur.

X