Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Testlere güven olmuyor pek benim ilk hamileliğimde testte çıkmayıp kanda çıkmıştı herşey olabiliyor. sen umudunu kaybetme inşallah vardır canım
İnşAllah canım yaa.olduğum yerde sadece bir marka test var.erken gebelik falan olsaydı alırdım.adetim düzelmesse yarın kam vericem)))

7 aydır evliyim canım 7 aydırda deniyoruz.kızınıda Allah bağışlasın canım)))

anladım canım Allah tez zamanda nasip eder inşallah
kızım mı o_O benim daha çocuğum yok canım ilk hamileliğim düşükle sonuçlandı şimdi yine deniyoruz işte

anladım canım Allah tez zamanda nasip eder inşallah
kızım mı o_O benim daha çocuğum yok canım ilk hamileliğim düşükle sonuçlandı şimdi yine deniyoruz işte
Pardon canım yaa özür dilerim.karıştırdım ben qaliba.inşAllah seninde güzel haberleeinş alırız canım

Testlere güven olmuyor pek benim ilk hamileliğimde testte çıkmayıp kanda çıkmıştı herşey olabiliyor. sen umudunu kaybetme inşallah vardır canım
Bat dan ne kadar geçmişti de canım idrar da çıkmadı benim de idrar da çıkmadı ama adette olamadım soğan kürü yapmıştım o yüzden soruyorum

Bat dan ne kadar geçmişti de canım idrar da çıkmadı benim de idrar da çıkmadı ama adette olamadım soğan kürü yapmıştım o yüzden soruyorum

ilk hamileliğimde soğan kürü yapmamıştım canım çocuk düşünmüyordur o zamanlar kaza ile olmuştu hamile kaldığıma ihtimal vermiyordum o yüzden çok takip etmemiştim ama adet 2 - 3 gün geçmişti sanırım testti yaptığımda çıkmamıştı ben doktora adet neden olmadım diye kontrol amaçlı gitmiştim orda öğrenmiştim hamile olduğumu. soğan kürünü yeni yaptım bakalım bu ay etkisini görecek miyim bilmiyorum

ilk hamileliğimde soğan kürü yapmamıştım canım çocuk düşünmüyordur o zamanlar kaza ile olmuştu hamile kaldığıma ihtimal vermiyordum o yüzden çok takip etmemiştim ama adet 2 - 3 gün geçmişti sanırım testti yaptığımda çıkmamıştı ben doktora adet neden olmadım diye kontrol amaçlı gitmiştim orda öğrenmiştim hamile olduğumu. soğan kürünü yeni yaptım bakalım bu ay etkisini görecek miyim bilmiyorum
İnşallah görürsün canım bende bu ay yaptım ama bugün dokuz gün geçmiş oldu hala adet olamadım beş gün geçmişti test yaptım negatif çıktı pkolu olduğum için geçin yumurtladım acaba diyorum doktora da gitme fırsatım olmadı kan tahlili yaptıramadım ALLAH bir daha evlat acısı yaşatmasın inşallah

İnşallah görürsün canım bende bu ay yaptım ama bugün dokuz gün geçmiş oldu hala adet olamadım beş gün geçmişti test yaptım negatif çıktı pkolu olduğum için geçin yumurtladım acaba diyorum doktora da gitme fırsatım olmadı kan tahlili yaptıramadım ALLAH bir daha evlat acısı yaşatmasın inşallah

amin canım inşallah, hiç gecikiyormuydu böyle adetin eğer ilk defa oluyorsa kan tahlili ver bence hamilesindir belki

Hamileliğin tek belirtisi adetin gecikmesi canm diger belirtilere sakın guvenme sadece sabredip beklemek gerekiyor
cnm adet gecikse bile bazen hamilelik olmuyor strese bagli gecikme de yasanabiliyor o yuzden onu saymamistim cnm
bi de etrafimdakiler hep adet olacakmisim gibi agri yasadim ama olmadim oyle anladim deyince dedim heralde ilk bekirti nu cnm ondan

cnm yarin bi kan tahlili yaotirsana pkolular gec yumurtlar genelde sende incir kurune baslarsin ona gore 9 gun olmus bak sen sogan kurunu bitirmistin saracoglu 5 7 gun ara verin incir kurune baslayin diyo sende kanda da negatifse ona gire incire basla cnm gec kalmadan hem boyle icin icini yiyodur cnm her gun hergun beklemek daha zor

amin canım inşallah, hiç gecikiyormuydu böyle adetin eğer ilk defa oluyorsa kan tahlili ver bence hamilesindir belki
Yok geçiktiği oluyordu ama beş aydır ilaç kullanıyordum düzenliydi bu ay soğan kürü uygulayım dedim onunla da olamadım

X