Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
:)) Peki hiç belirtin var mi
Kasıklarım ara ara ağrıyor bir hafta öncesine kadar çok ağrıyordu geçti birde göğüs uçlarım acıyor dokunamıyorum üstüne felan yatamıyorum bu kadar başka hissettiğim bişey yok canım

Kasıklarım ara ara ağrıyor bir hafta öncesine kadar çok ağrıyordu geçti birde göğüs uçlarım acıyor dokunamıyorum üstüne felan yatamıyorum bu kadar başka hissettiğim bişey yok canım
Bence sen test yaptır göğüs agtisi önemli bir belirti seni umutlandırmayayim ama:)) evde test yaptın mı kaç gün gecti

Bence sen test yaptır göğüs agtisi önemli bir belirti seni umutlandırmayayim ama:)) evde test yaptın mı kaç gün gecti
10 gün önce yapmıştım negatif çıkmıştı canım bu hafta içi gidecem doktora inşallah :)

sokturucu kullanirsan ve ya hamileysen ? Allah korusun cnm..sen once bi test yap evde artik kac gun gecti benim adetim grldi valla bata 4 gun kaldi benim bende hic belirti yok olmicak galiba ama senin yine belirtilerim var belki hamilesin bilmiylsunki sakin sokturucu alma cnm evde kendin test yap esin nerden bilcek pozitifse de insallah oyle olur mahsus gidersin kan vermeye esinle ogrenirsin cnm negatifse de dersin gerek kalmadi gitmeye ebde test yaptim dersin hadi insallah pzitiftir cnm

Yok test yapmadan kullanmam zaten canım burda hamile kalanların çoğu adet tarihinden önce hiç belirtilerinin olmadığını söylemişler inşallah sen de hamilesindir canım benim belirtiler adet olacağım gün ile birlikte başladı psikolojik olabilir yada bir rahatsızlıktan dolayı da olabilir ALLAH hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin daha fazla evlat hasreti de çektirmesin

bende bu kürü geçen ay yaptm bende pko luyum 6 aydır çocuk deniyoruz olmadı. soğan suyu hem pko hemde adet söktürücü denildi ama adetim 3 gün geçti hala olmadı. sağ kasığım bu sabah çok ağrıdı artık üstüne yattmda mı ağrıdı yoksa bebek belirtisimi bilmiyorm ama 1 gün geçer geçmek test yaptm olsun die bekleyemedim negatif çıktı. tabi negatif çıkması çok normal erkenden yaptgm için ama kendimi ümitsiz hissediyrm. herşeye bakıldı kilon var pko ve insülin direnci var denildi 1000 mg diaformen kullanıorm 6 7 kilo verdim. ilaçlı usg çekilcek ama adetin ilk günü aramam gerekiyormuş adette olmayınca onuda çektiremedm keşke adet olmasamda bu usg ye gerek kalmadan hamile kaldığımı görebilsem ((

hadi hayirlisi cnm benim bitti incir havuc kurune baslicam
ben birsey anlamadm ya smdi adet bittikten 2 gun snra sogan kurune basladk 15 gun yapcaz oda yumurtlama zamanimiza denk geliyor ztn incir kurude catlatmaya yardmci oluyoms 21gun yapilmaliyms ya o kdr uzun surede catlamiyo ki bir iki gune catlicak yumurtlar, uzun sure yapmak zorunda miyiz?

merhaba hanımlar bende ilk defa bu ay soğan kürü yaptım tarife uygun şekilde 15 gün ama adetlerim 32-42 gün arası olduğundan şuanda 34 gün ama daha gelen giden yok sanıırım bende düzenlemedi tadınıda çok sevmiştim :)

Seninle aynı şeyleri yaşıyorum canım bugün 17 gün geçti adetim 6 gün geçiktiğinde evde test yaptım negatif çıktı bende beklemedeyim tek diaformin kullanmıyorum ben prolaktan kullanıyordum bu ay soğan kürü yaptığım için kullanmadım. Eğer doktora felan gidersen yada bir gelişme olursa haber ver olur mu canım

prolaktini bende sormuştm çok yüksek değil dediler başka ilaç almadım. doktora gidersem adet söktürücü vericekmş usg çekimi için bende ona hemen gitmek istemiyrm şans vermek istyrm biraz daha ama bilmiyorm üzgünüm yani olmadığınaa..

Bekle biraz daha ben bekliyorum bakalım ne çıkacak Benim de prolaktinim 16 ya da 18 çıkıyor prolaktanı her ay düzenli adet olabilmem için vermişti

Merhabalar,yeni katıldım aranıza Güncel mi acaba bu başlık ? Ona göre bir şey sormak istiyorum da

Şimdi şöyle anlatayım İlk adet olduğumdan beri ara ara adet düzensizliklerim oluyordu ama doktor hormonlarda bir şey görmedi gündelik yaşam etkiliyor hafif pko gözüküyor demişti.Ocak ayının sonunda çocuk yapmaya karar verdik ve ocak ayından önceki 3-4 ay adetim gayet düzenli idi.korunmayı bıraktık ve o ay 45.gün adet oldum.kan testi 0.1 çıktı.O adetim bitti yenisine başladık hala adet olmadım 10 gün önce beta hcg 2 çıktı önemsemedi doktor.5 gündür soğan kürü içiyorum ama hala adet olamadım Ne düşünüyorsunuz ? Bu arada idrar testim negatif

güncel canım sorabilirsin :)

canım pkodan dolayı adetin düzelsizleşmiş soğan kürüne devam et burdaki arkadaşların çoğu iyi geldiğini söylüyor inşallah sende faydasını görürsün.

canım pkodan dolayı adetin düzelsizleşmiş soğan kürüne devam et burdaki arkadaşların çoğu iyi geldiğini söylüyor inşallah sende faydasını görürsün.
Hayatımda ilk defa soğan kürü uyguluyorum. Uygulayanlar 3 günde açıldığını söylüyor fakat bende henüz gelmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…