Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amiin canım benim amiin rabbim kimseyi sınamasın evladiyla ve en kısa zamanda sanada isteyen herkesede hayırlı sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah
Amin canım senin belirtilerin nelerdir benim iki gündür aşırı bel ve kasık ağrım var bide ateşim 37 lerde hep

Amin canım senin belirtilerin nelerdir benim iki gündür aşırı bel ve kasık ağrım var bide ateşim 37 lerde hep
canım benim ateşimi hiç olcmedim . Ama bat'dan 3-4 gün önce akıntım vardı çok değildi hani öyle iç camaşırımı ıslatacak derecede değildi aferdesin peceteye silince geliyordu . Birde bende adetten 1 gün önce kesin 1 sivilce çıkardı oda çıkmadı aksine yüzüm çok canlandı. Bunların dışında başka belirtim yoktu inşallah rabbim nasip eder sanada canım içini ferah tut

İnşallah kuzummm inşallah tüm isteyenlere ağlayarak rabbime yalvaran herkese nasip etsin canımmm

zaman ve dua herseyin ilaci cnm sen umidini hep taze tut Allah tan asla umit kesilmez ama herseye ragmen de olumsuluklari da dusunmemiz lazim hayat bu imtihan dunyasi cocugun olmaz imtihan edilirsin cocugun olur baska biseyle imtihan edilirsin illaki imtihan edilcez cnm boyle dusun
degerlendirdik vallla cnm ama remsen iskence cektim kasik agrisi beni cok kotu yaoti bi de yastik koyuorum altima iliski sirasinda karnima binince bayagi agri yapti valla nefret ettim zaten cinsellikten sogudum vslla ya

Ay canım ya çocuk için herşeye katlanıyoruz bide görev gibi oluyor ya o yüzden de böyle hissedebiliyoruz inşallah tutar bebiş atlattım negatif çıkmasını ilk gün çok kötüydüm ama şimdi daha iyiyim sabır başka yapacak bişeyim yok şuan

aynen malesef elden bisey gelse bos durmayiz yapariz cnm bizim tek yapicagimiz dogal kurler ve dua Allah im bizim ugraslarimizi biliyo cnm hakkimizda hayirlisini nasip eder insallah
aynen gorev gibi oldu biktim cidden hayirlisi cnm

KIZLAAAR BENDE YARIN SOĞAN KÜRÜNE BAŞLIYORUM BAKALIM BU AY NE OLACAK BANADA DUA EDİN

benim sigan kuru 11 son gunum hayirlisi bakalim sadecedun cok agrim omdugu icin yarim ictim aksam unutmusum
bir de adet bittikden 5.gun basladim saracoglu adet bittikten 2 gun sonra baslayin diyordu ama yapamadim

benim sigan kuru 11 son gunum hayirlisi bakalim sadecedun cok agrim omdugu icin yarim ictim aksam unutmusum
bir de adet bittikden 5.gun basladim saracoglu adet bittikten 2 gun sonra baslayin diyordu ama yapamadim
Hadi inşallah guzel haberler alırsın hayırlısıyla; )

Hadi inşallah guzel haberler alırsın hayırlısıyla; )
ins cnm ama benim bata daha cok var 12 gun var cnm hayirlisi
ama hamielik belirtileri ilk ne zmn basliyo bilmiyorum sen blymusun tek bildigim ilk adet agrisi gibi agri olup kirmizilarin gelmemesi

Allah şifanı soğan küründen verir işe yarar inşallah canım

ins cnm ama benim bata daha cok var 12 gun var cnm hayirlisi
ama hamielik belirtileri ilk ne zmn basliyo bilmiyorum sen blymusun tek bildigim ilk adet agrisi gibi agri olup kirmizilarin gelmemesi
Hamileliğin tek belirtisi adetin gecikmesi canm diger belirtilere sakın guvenme sadece sabredip beklemek gerekiyor

Kızlar merha.bende soğan kürü ve incir kürü denemek istiyorum.ama hiç bi problemim yok.ziyanı olurmu acaba?

Kızlar merha.bende soğan kürü ve incir kürü denemek istiyorum.ama hiç bi problemim yok.ziyanı olurmu acaba?

Benimde bir problemim yoktu ama herkes çok övdüğü için ben denedim canım soğan kürünü bi zararı yok hatta aksine faydalı birşey sende başlayabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…