Gebeliğe Hazırlık soğan kürü yardımıyla hamile kalalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar sogan kuruylemi hamile kaldiniz
evet diyebilirim canım bir önceki ay denedim sonra adet olunca işe yaramıyor diye düşündüm ama bu ay hamileyim inşallah keseyi bebeği görmeden hamileyim de diyemiyorum .ama değerlerim şuan güzel yükseliyor canım

Kuzum hayırlı olsun nasıl uyguladın

Kuzum hayırlı olsun nasıl uyguladın
canım bende pco vardı ama adetlerim hep düzenli olur
ben adetim bittikten iki gün sonra başladım 1,5 su bardağı kaynayan klorsuz yanı hazır suya orta büyüklukte kahverengi kabuklu soğanın sadece kahverengi yerini temizledim 4 e bölüp 5 dakika kaynatıp ılıyınca suyunu içtim
15 gün sabah akşam yemekten yarım saat önce içtim
ibrahim saraçoğlu sitesinde daha detaylı görebilirsin bazıları adetten 7 gün sonra falan diyor ama benim yaptığım bu şekildeydi yanlış bilgi vermek istemem

Kızlar doktor a gittim bugün regl deki fazla kanama ve agri kistlerden sebepmis.. Hormon testi önerdi ve muayene.
Ben regl bitmeden biran önce soğan kürüne basliym diyorum sizce ?

Kızlar doktor a gittim bugün regl deki fazla kanama ve agri kistlerden sebepmis.. Hormon testi önerdi ve muayene.
Ben regl bitmeden biran önce soğan kürüne basliym diyorum sizce ?
bence de başla canım bir umut yapmadım denemedim demezsin biz elimizden geleni yapalım rabbim ol derse olucak inşallah :)

Bende deneyeceğim adetim bitince , bende de sürekli iltihap var ona yoruyorum olmamasını allahım kimseyi çocuksuz bırakmasın ,inş hepinize faydası olur

Insallah hepimize faydali olur kizlar once gobislerimiz sonra kucaklarimiz dolar insallah ben 3 gundur uyguluyorum insallah faydali olur

soğan kürü yanında adet bitiminden sonra süt maydanoz buharıda müthiş işe yarayanlardan biriymiş. bugun eşime sevdiği bi abisi söylemiş doktor buyuk ihtimal cocuğunz olmayabilir demiş. depresyona girmiş kadın çok üzülmüş vs.. sonra maydanoz buharını yapmışlar adamın şimdi 3 tane çocuğu var. buaralar bunu çok duydum önümüzdeki regl dönemimden sonra deniycem.

canım manydanoz buharını ne zaman yapılacak vede kaç gün yapılacak

bildiğim kadarıyla adet biter bitmez yapılıyomuş çok değil 3 yada 5 gün. yumurtlama dönemine kadar olan süre içersinde. buharına oturucaksın. sakın ha içine oturmayın.hiç birşekilde üşütmiycekmişsin. oturduktan sonra belini battaniyeyle kapatıyosun buhar falan dışarı çıkmasın tüm hava alan delikleri kapatın sonrada hemen ilişki olucakmış ama banyouyu sabah yapıcakmışsın bide abinin dediği dipnot: kesinlikle besmelesiz yatağa girmeyin hatta abdest alın demiş. (buay 1 gün denedim de acayip terletiyo )

Nasil canim iyi bi sonuc alabildin mi sogan suyu bitince hemen adet mi oldun bazilari öyle oluyomusda bende iciyorum bugun 4 gunumdeyim

içtiğim ay adet oldum canım şimdi hamileyim inş pzt keseyi görücez değerlerim biraz düşük ama rabbim nasip edicek inşallah

Insallah sagsalim kucaginiza alirsiniz bende iciyorum insallah faydasını gorurum

inşallah canım bende geçen ay hastalanınca olmadı işe yaramadı dedim ama bu ay oldu inşallah keseyi bebeği görmeden inanamıyorum bende pco vardı senin sorunun ne acaba inşallah sana da şifa olur rabbimin izniyle :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…