Gebeliğe Hazırlık soğan kürü yardımıyla hamile kalalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar benim adetim 27martta başladı 29 unda bitti.ben küre cuma başladım cumadan 15 gün sayıp 15. gün bitirecekmiyim

Arkadaşlar bende yapıyorumda bu soğan kürünü kabuk kısmı tamamen soyulacak değil mi yani yemeğe doğranacak gibi o hale mi getireceğiz yoksa biraz kabuk kalacak mı

Arkadaşlar bende yapıyorumda bu soğan kürünü kabuk kısmı tamamen soyulacak değil mi yani yemeğe doğranacak gibi o hale mi getireceğiz yoksa biraz kabuk kalacak mı
Sadece üst kabuğunu soy kahverengi
Yalnız kahverengi olması şart şakın mor alma

canım bende ocakta yaptım şubatta adet gördüm bu ay geç kalınca test yaptım ama değerleim çok yavaş ilerliyor senin durumlar nasıl acaba

canım bende ocakta yaptım şubatta adet gördüm bu ay geç kalınca test yaptım ama değerleim çok yavaş ilerliyor senin durumlar nasıl acaba
27 martta adet olmam gerekiyordu 29 mart 12 - 31 mart 36 - 2 nisan 96 oldu değerler bu akşam yine yapıcam doktorum yavaş ilerliyor ama iki katı olması bize yeter dedi ben yine de korkuyorum 2 sene önce kimyasal gebelik geçirdim inşallah bu sefer sağlıcakla kavuşurum bebeğime

Canım benim inşallah sağlıklıdır bebeğin.kafana takma tahlillerini yaptır canım. Suan durumın nasıl kan sonuçların kaç

Canım benim inşallah sağlıklıdır bebeğin.kafana takma tahlillerini yaptır canım. Suan durumın nasıl kan sonuçların kaç
canım iki günde iki katı olması gerekiyor şuan öyle devam ediyor ama değerler çok düşük
çarşamba - 12
cuma - 36
pazar - 96
bu değerlerim aslında 1500 - 2000 lerde olması gerekiyor.
bu akşam yine test yapıcam inşallah güzel bir artış olur
yarın da kontrolüm var

Belki geç döllenme olabilir bebek daha kücücüktür canım güzel düşün kendine iyi bak.haber ver mutlaka. Benide doktor korkutmuştu baştan dış gebelik olabilir değerin düşük demişti ama sonradan yükseldi. İnşallah seninde yükselir daha kücüktür

senin değerin neydi canım hatırlıyor musun suan hamile misin o kadar ihtıyacım var ki iyi şeyler duymaya
2 sene önce kimyasal gebelik geçirdim hep tedavi ama inşallah bu ay bebeğim olucak :)

senin değerin neydi canım hatırlıyor musun suan hamile misin o kadar ihtıyacım var ki iyi şeyler duymaya
2 sene önce kimyasal gebelik geçirdim hep tedavi ama inşallah bu ay bebeğim olucak :)
Canım bende hamileyim. Adet gecikmesinden 10 -15 gün sonra değerim 600lerdeydü doktor zamana göre düşük ve dış gebelik olabilir dedi adet tarihim baya geçtiği için. Sonra 1800leri geçti derken keseyi gördük. Zor zamanlar geçirdim kokmuştum... bugünde inşallah kalp atışlarını duyarım doktora gideceğim.. ve forumda çok gezdim benden çok düşük değerli olupta sonradan artan ve sağlıklı hamilelik geçiren çok var.canım sende sıkma canını güzel düşün.. hep iyi düşün. Ben kötü düşünerek günlerimi mahvettim. Dua edelim zaten bebek bizimle olacaksa kısmeti varsa olur.. inşallah bebeklerimiz bizimledir...

evet canım inşallah öyle olucak dün akşamki değerim 242 olmuş doktorumu aradım pzt gel keseyi görelim artık test yapmana gerek yok güzel arttı dedi rabbim bana da keseyi bebeği kalp atısını sırasıyla hepsini nasip etsin artık dün akşam ilk defa hamileyim diyebildim. inşallah rabbim devamını nasip etsin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…