Gebeliğe Hazırlık soğan kürü yardımıyla hamile kalalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
7 gündür sogan kürü uyguluyorum karnında şişlik ve ağrı var korkmaya başladım yan etkisi olmasın bu kurun

Slm kızlar soğan kürü uygulayan arkadaşlar hamiş haberi varmı bende başladım bugün ikinci gun

Bende kistim ve miyomum oldugunu ogrendim 9 aydir cocugum olmuyor. Bat 24 eylulde ondan sonra bende baslayacam sogan kurune. Miyomu olup sogan kuruyle hamile kalan var mi??

Sogan kurune hangi gun basladiniz kac gun devam ettiniz ben adet basladiktan 2 gun sonra baslaniliyor 15 gun diye biliyordum dogrumu birde bir sonraki adete 7 gun kala yeniden devam ediyormusunuz yapanlar yardim edebilirmi acaba

Sogan kurune hangi gun basladiniz kac gun devam ettiniz ben adet basladiktan 2 gun sonra baslaniliyor 15 gun diye biliyordum dogrumu birde bir sonraki adete 7 gun kala yeniden devam ediyormusunuz yapanlar yardim edebilirmi acaba
Benim ikinci günüm canım adetimin 4 günü basladim

Yani ayni ay icinde 25 gun yapiyosun 5 gun yapmiyosun oda muhtemelen yumurtlama haftana geliyor yanlis anlamadiysam bole
Hayır cnm 15 gün yapiyosun yumurtlama gününe geliyo bitmesi zaten adet olursan diğer ayda adetine 10 gün kala yapiyosun

Yani ayni ay icinde 25 gun yapiyosun 5 gun yapmiyosun oda muhtemelen yumurtlama haftana geliyor yanlis anlamadiysam bole
Hayır hep aynı yapıyorsun regl bitince ikinci gün basla 15 gün yap bırak. kafanı karıştırma zaten en fazla iki kez yapabilirsin altı ay içinde. Başka otlar deneyebilirsiniz bebiş için hormon değerlerinize göre çok yapmayın soğanı.

Tmm cnm ole yaparim

Merhabalar,

14 Ekim'de kontrole gittim sağdaki kistim tamamen kaybolmuş, soldaki kistim 2.27 cm'e düşmüş :)))))))

ilacı 5 Aralık'ta kesmeye karar verdim.

valla ben bu sıkıntıyla 2 yıldan fazla zaman harcayan biri olarak şunu anladım, mutlaka ama mutlaka çok iyi bir doktor bulmak.

umarım herkes bir an öcne sıkıntılarından kurtulur.

Sevgiler :)

Merhabalar,

14 Ekim'de kontrole gittim sağdaki kistim tamamen kaybolmuş, soldaki kistim 2.27 cm'e düşmüş :)))))))

ilacı 5 Aralık'ta kesmeye karar verdim.

valla ben bu sıkıntıyla 2 yıldan fazla zaman harcayan biri olarak şunu anladım, mutlaka ama mutlaka çok iyi bir doktor bulmak.

umarım herkes bir an öcne sıkıntılarından kurtulur.

Sevgiler :)

Benimde bir hafta oldu soğan kürünr baslayalı benim fsh lh yüksek ve polikistik görünüm var dedi yumurtalıkta inşallah faydası olur bu ay düzenli olarak yapıyorum bakalım bu bitince hayıt otuna baslayacagım .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…