Gebeliğe Hazırlık soğan kürü yardımıyla hamile kalalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba ben yeni üyeyim polip çıktı bende soğan kürüne başladım 6. Günümdeyim kürde umarım işe yarar

4 yıllık evliyim ve bebeğim olmuyor miyom ameliyatı oldum hormonlarım da yüksek özellikle fsh şimdi de polip çıktı soğan kürüne başladım öğlen ve akşam yemekten önce içiyorum resmen iltihap akıyor bu normal mi bilmiyorum umarım işe yarar

çok geçmiş oldun faydası oluyor çünkü akıntı gelmesi iyi bişey içinizi temizliyor bende yaptım benden gelmemişti

Hala reglim gelmedi. Benimki gibi gec kalip ilk gun test yapip negatif sonuc alan varmi? Ve benm reglim gecikmez.
canım benim adetim 7 gün gecikti 3 gün gecikti 5 gün gecikti ama maalesef sonunda adetim geldi seni üzmek değil amacım ama bazen geç gelebiliyor stresten dolayo çocuk istediğimiz için vucut strese giriyor inşallah vardır

Akıntı gelmesi iyiye işaret canım için temizleniyor bırakma devam et 15 gün intihabın kisin felan ne varsa temizler rabbim en kısa zamanda bebişini yollar inşallah

Benimde dün bitti kurum 15 günü tamamladım 4.5 cmlik bi kistim vardı perşembe günü rahim filmi cektiricem 1 buçuk yıldır bebeğim olmuyor benim de hem kur hem güm aşırı ilişki oldu haziran 19 adet günüm bakalım ne çıkacak çok merak ediyorum bir buçuk yıldır yemedigim icmedigim kalmadı ınş isteyen herkese evlat verir rabbim bu mübarek günlerin hatrina

Akıntı gelmesi iyiye işaret canım için temizleniyor bırakma devam et 15 gün intihabın kisin felan ne varsa temizler rabbim en kısa zamanda bebişini yollar inşallah
aminnnn allahım benim gibi bekleyen herkese en sağlıklısını hayırlısını nasip etsin inşallah

Merhaba kizlar bugun adetimin 2. Gunu. Adetim bittikten 2 gun sonra ben de baslayayim diyorum ama 15 gune tamamlayamadan bayram icin kayinvalidemlere gidecegim. Orada sogan kürü yapamam ki hic baslamasam mi? Ne dersiniz?

ayy canım kendimi gördüm sende valla bende 1 sene 7ay olcak bende çok şey deneidm olmadı doktor klomen verdi bide iğne verdi bu ay bakalım benimde adetim 19 haziran inşallh o gün ikimizde güzel haberler alırız

Merhaba kizlar bugun adetimin 2. Gunu. Adetim bittikten 2 gun sonra ben de baslayayim diyorum ama 15 gune tamamlayamadan bayram icin kayinvalidemlere gidecegim. Orada sogan kürü yapamam ki hic baslamasam mi? Ne dersiniz?
canım neden yapamazsın o kürü 15 gün yapman lazım

Daha hic bilmiyor esimin ailesi cocuk istedigimizi, kür yaptigimi ogrenince olmuyor mu yoksa vs diyip beni strese sokarlar mi diye dusundum. Kendileri de gereksiz uzulur. O yuzden. Bekleyeyim ben en iyisi.
eevet doğru canım üzülüyorlar gerçekten benim annemde kayınvalidem görümcem ablam hepsi sorar akrabalar cabası bide üzülüyorlar kendi kafalarına takıyorlar sen iyisi döndüğüne başla hem kafan rahat olur stres olmassın

Daha hic bilmiyor esimin ailesi cocuk istedigimizi, kür yaptigimi ogrenince olmuyor mu yoksa vs diyip beni strese sokarlar mi diye dusundum. Kendileri de gereksiz uzulur. O yuzden. Bekleyeyim ben en iyisi.
eevet doğru canım üzülüyorlar gerçekten benim annemde kayınvalidem görümcem ablam hepsi sorar akrabalar cabası bide üzülüyorlar kendi kafalarına takıyorlar sen iyisi döndüğüne başla hem kafan rahat olur stres olmassın

ayy canım kendimi gördüm sende valla bende 1 sene 7ay olcak bende çok şey deneidm olmadı doktor klomen verdi bide iğne verdi bu ay bakalım benimde adetim 19 haziran inşallh o gün ikimizde güzel haberler alırız
Amin kuzum ınş ikimizde guzel haber alırız bebislerimiz süpriz yapar bize

Adetlerin ağrılı geçiyorsa o yüzden içiyorum dersin canim yalan soylesen basın agrimaz gercekten de oyle adet ağrısı kisti olan hamilelik için binbir derde deva soğan :) bence icmelisin bişey kaybetmezsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…