Gebeliğe Hazırlık soğan kürü yardımıyla hamile kalalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar adet bittikten sonra başlanılan değilmi bide yumurtlama gününde içince birşey olurmu kızlar ..?

Canım. Bebeğin hayırlı olsun soğan kuru haricinde bişey uyguladım mi nasıl gebe kaldın bilgi veririmisin
Teşekkür ederim tatlım sanada kısmet olur İnşAllah..soğan kürü haricinde eşim keçibuynuzu pekmezi içdi bide ilişkiden önce duş olmaz sıcak sudan uzak durmak lazım sperm kalitesini öldürüyor sonra iki günden bir ilişkiye girdik bide ben her zaman banyo fln yapardım her tarafmı yıkardım spermlerde giderdi haliyle ama hamile kaldığım ay yapmadım bekledim bunların dışında bişey yapmadım tatlım İnşAllah sende tez zamanda sevinirsin

Merhabalar reglime son bir gun :) 3 4 gundur sari beyaz akintim yoktu bugun yine geldi sanki icinde biara damar gibi incecik kahve kan gordum sonra yine seffaf uzayan bi akinti oldu. Acikcasi ben hic akintm oldugunu hatrlamiyorum. Beklemek zorrr

Selam reglim hala gelmedi sabah test yapmak istemedim 4 saatlik idrarla yaptim ve negatif sabah kalktigim da sari beyaz akinti vardi gelms olmasi lazimdi. Sogan suyu duzenimi bozar mi acaba? Yaklsik 6 aydir heray gununde gelir program kullaniyorm ordan biliyorum.
Evet gecikir o yüzden benim için hiç şaşırtıcı değil

Bazılarında gecikme yapabiliyor bir kaç gün ama inş Hamileliktendir

Meraba kızlar benim bat 18 bu ay menogon+femara+3 mayısta oviterelle vuruldum bugün 8.gün 11 .günde sonuç öğrenme imkanım var

Geçen ay adetim bittikden 3 gün sonra 1 gün soğan suyu içtim geri bıraktım bu ilaçları kullanıyorum diye.

Bugün dayımın eşiyle konuştum ilk çocuğuna soğan suyuyla hamile kalmış y gün içmiş o ay hamile kalmış , eltimde 7 gün içmiş 3 aylık hamile oda o ay hamile kaldı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…