Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

canım ben tembelliğimden günde 1 defa içiyorum akşam yatmadan önce 1 bardak ama baya faydasını gördüm ilk günler adet oluyomuş gibi akıntı oldu baya söküldü iltihap falan

canım ben tembelliğimden günde 1 defa içiyorum akşam yatmadan önce 1 bardak ama baya faydasını gördüm ilk günler adet oluyomuş gibi akıntı oldu baya söküldü iltihap falan

ne güzel canım için temizlenmiş.keşke bende de aksa.doktor iltihap yok demişti zaten .ben faydası olur diye yapıyorum

hayırlısı olsun canım hiç olumsuz düşünme, bu ay olmaz öbür ay olur sağlıkla huzurla bebeklerimize kavuşacağız biz de inşallah

yok cnm düşünmüyorum yaa emin ol sadece hasta olmak istiyorum ama onuda olamadım o biraz tedirgenlik yarattı bende sadece..ben ovulasyonm testi aldım bu ay incirle onu deniycem bakalım..yarından itibaren inciri yapmaya başlıyorum kızlar inciri 25 gün yapmak lazım dimi.incir bitincede tekrar 1 kere daha sogan yapıcam aslında tüp bebek raporum cıkmak üzere ama erteliyorum ne olur ne olmaz die belki gerek kalmadan rabbim yüzümü güldürür diye eşimde testleri madem aldın bu ay öle deniyelim eger yine olmazsa tüpe geceriz dio bakalım hakkımda hayırlısı inşallah canlarım :))

bnede inanıyorum canım emin ol..ama ne güzel senin bir tanede olsa melegin var..rabbim bizlerede göstersin inşallah o günleri

mutlaka bir faydası olur diye düşünüyorum ama aç karnına içmek gerekiyor aslında, biraz sebat etseni içebilirsiniz bence ben de ilk gün çıkardım çok zorlandım ama hemen alıştım :) inşallah hepimize güzel güzel sağlıklı bebekler nasip olsun

ya ben de bu ay bakalım olmazsa öbür aya ovulasyon testi deneyeceğim, ne zamandır deniyorsun sen tatlım ya bence de biraz bekle bakalım testi dene bi incir kürü daha yap inşallah doğal yollardan olur hiç gerek kalmaz tüpe falan her şey kısmet tabi :) ben hiç yapmadım daha incir kürü ama arada kuru incir yiyorum aklıma estikçe fayda faydadır diyerek bu gidişle kilo almazsam iyidir

canım ben 3 yıldır bebek için ugrasıyorum 2 kere basarısız asılamam oldu şimdide işte tüpe gececeğim..soganı duyunca deneyeyim dedim..ovulasyon testini burda duydum yeni aldım işte incirle beraber onada başlıycam bakalım bu ayda böle deniycem eger yine olmazsa tüp bebek yaptırıcam canım..ama işte adet olamadıgım için ovulasyonuda tam hesaplayamıyorum o yüzden 20 tane aldım :) bakalım nasip kısmet hersey..inşallah hiç gerek kalmazda dediğin gibi meleğim kendiliğinden gelir en kısa zamanda bana..acaba ben ovulasyon testine ne zaman başlasam..bugün yaptım bitane silik çıktı..yarında yapsam mı ki?

10 mayısta son adetimi olduktan sonra korunmayı bıraktık.30 kasıma kadar her ay düzenli olarak ilişkiye girdik.her adetimde hayal kırıklıgına ugradım.okuldan bi arkadaşım sogan kürünü tavsiye etti.8 aralıkta soğan kürü yapmaya başladım.ve şu an hamileyim.

inşallah cnm çok şükür onada zor hamile kalmıştım tedaviyi bıraktım sonra gebe kaldım.pko hastalığı zor değil kalınabiliyo ama zar zor bide allah vergisi şimdi yine aynı sorun bakalım bekleyelim cnm hayırlısı:))

2 senelik evliyim herhangi belirgin bir sorun yok kış boyunca iltihap oluyorum sadece.. doktordan sıkıldım yada doktorda benden sıkılmış olabilir

bende 2 buçuk yıllık evliyim benim aslında tek tüp kapalı çıktı filmde . 9 ay önce amaliyatla açtırdım .malesef hala gebelik oluşmadı.dr sorun yok olur diyor ama olmuyor ne yazık ki folbiol kullanıyorum

yarabbim inşallah bizede nasip eyler canım...soğanı yaptıktan sonra hangi belirtilerin oldu canım..birde adetlerin düzenlimiydi?

uzun zamandır deniyormuşsun canım kıyamam inşallah yakın zamanda güzel haberler alırsın, soğan kürü çok kişiye faydalı olmuş sana da olacaktır bence. o testleri hiç bilmiyorum ki acaba silik çıkması ne demek yaklaştı demek mi acaba yarın yaparsan belki tam çıkacak bir dene istersen

oh ne güzel darısı başımıza, sağlıkla huzurla kavuşursun bebeğine inşallah

aslında doğru söylüyorsun canım denemeye çalışacağım soğalasın .inşallahhhhh..

tebrikler canım inşallah kısa zamanda rabbim bize de nasip eder.Kürü uyguladığında ne gibi belirtilerin oldu .bir de hamilelik belirtileri hiç yaşadın mı?

[]tebrikler canım inşallah kısa zamanda rabbim bize de nasip eder.Kürü uyguladığında ne gibi belirtilerin oldu .bir de hamilelik belirtileri hiç yaşadın mı ?bu kürü sende mi aç karnına uyguladın anlatır mısın?

Son düzenleme:

evet canım sorma bayagı zamandır ugrasıyoruz ama demekki var daha zamanı...valla yapayım bir diyorum bakalım ne olucak benim adetlerim çok gec oldugu için belki yumurtalarım daha yeni gelişiyorda olabilir bilmiyorum ki bakalım yarın bidaha yapayım nolcak nasılsa bol bol test aldım :)) silik değil tam çıkması alzımmış ama anlamadım yarın birdaha yapayım bakalım neler olucak :))

ya ben o konunun topiğine bakmıştım ovulasyon testiyle hamile kalanlar diye çoğunluk tutturmuş inşallah sen de tutturursun canım benim, dene valla nasılsa bolca almışsın silik olunca da yaklaştı demektir belki bizim daha 5 ay oldu ama ben o kadar istiyorum ki sanki yıllardır uğraşıyoruz gibi geliyor seni anlıyorum inşallah kısa zamanda bu mutluluğu yaşarız hayırlısıyla :97:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…