Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

amin cnm benim inşallah..inşallah rabbim herkesin gönlüne göre verir inan okadar zor süreçlerki..inşallah rabbim senide cok bekletmez...

Canım merhaba bende soğan kuru nu deneyenlerdemin ve şu an hamileyim tabi önce rabbim in izniyle ise çok yarıyo

Siğ
Emy2008 çok sevindim inanki ben henüz soğan suyunu denemedim eğer bu ay da olmazsa deneyeceğim böyle haberler umut veriyor gerçekten ben de bebeğim olsun istiyorum ve böyle çok isteyip de olumlu sonuç alanlara çok seviniyorum i̇nşallah Allahım bizlere de nasip eder.sen de inşallah sorunsuz bir hamilelikle ve sorunsuz bir doğumla kavuşursun bebeğine.şimdiden hayırlı uğurlu olsun'

amin cnm benim inşallah..inşallah rabbim herkesin gönlüne göre verir inan okadar zor süreçlerki..inşallah rabbim senide cok bekletmez...

amin canım ya her reglimde bir burukluk yaşıyorum, ilk başladığımızda bir gecikme olmuştu çok heyecanlanmıştım çok hayal kırıklığına uğradım neden böyleyim bilmiyorum çok istemekten herhalde, inşallah artık istediğimiz mutluluğa kavuşuruz hepimiz her gün dua ediyorum

incir kürüne soğanı bitirdikden hemen sonra başlayabilirsin.ben eşimede keçiboynuzu kürü yaptım

incir kürüne soğanı bitirdikden hemen sonra başlayabilirsin.ben eşimede keçiboynuzu kürü yaptım

bu akşam başlıyorum canım bende eşime yapıyorum ama çok düzenli içmiyor tadını hiç sevmedi sadece akşamları yatarken içiyor inşallah bir faydası olur..bakalım sonucum ne olucak sabırsızlıkla bekliyorum ya adet olmayı yada meleğimi :))

benim bulantılarım hafif öle çok değil.belim çok ağrıdı bide gööğüslerm

slm arkadaşlar bende ilk kez geçen ay soğan kürü içtim,2 gün önce adet oldum şimdide incir kürü içiyorum eşimede keçi boynuzu kürü içirecem inş bu ay hayırlı haberler alırız

arkadaşlar ben birde bir şey sormak istiyorum sizlere incir kürünü içerken sogan kürünüde uygulayabilirmiyiz.lütfen cevap yazın

1 hafta sabah akşam sonra her gece yatmadn önce içirdm eşime.inşallah sende müjdeli haberler alırsın en kısa zamanda.allahım hepinizin yardımcısı olsun inşallah.

benim aklıma bir şey takıldı ben birkaç ay çnce bir kere denedim bu soğan kürünü o ay çok az adet oldum 2.gün daha öğlen olmadan bitti acaba soğanla alakalı olabilir mi? normalde adetlerim çok düzenlidir hiç gününü şaşmaz kist falan da yok

arkadaşlar ben birde bir şey sormak istiyorum sizlere incir kürünü içerken sogan kürünüde uygulayabilirmiyiz.lütfen cevap yazın

canım 2 kürü kesinlikle aynı anda uygulamayın diyorlar soğan biticek ondan sonra incir canım..sakın birlikte yapma

1 hafta sabah akşam sonra her gece yatmadn önce içirdm eşime.inşallah sende müjdeli haberler alırsın en kısa zamanda.allahım hepinizin yardımcısı olsun inşallah.

ahh canım yaa nerde içmiyor 1 gün içiyo bir gün içmiyor çok mızmız çooookkkk :)))

sağol cnm o zaman ben incir kürüne devam bitene kadar hayırlısıyla tüm uğraşanlar olumlu sonuçlar alırız .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…