Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Malesef bugun adet oldum kizlar

umudunu yitirme sakın canım soğana başlamışmıydın sen?eger başladıysan istersen adet olmuşken incire başla yumurtalarının güzelce büyümesini saglasın..inşallah önümüzdeki ay rabbim yüzünü güldürür canım benim..

zorlasın biraz artık gerçekten istiyosa bi bebiş içecek sabırla bizde severek içmedik hele soğan kürü ondan daha kötüydü ama sabrettik bırakmadık çok şükür muradımıza erdik.:) bide hergün taze yapıp içir. zorlada olsa mutlaka içir canım.şifa niyetine de:)

ahh canmım nerde eşim bişeyi yapmak istemezse öldür onu yapmaz malesef (

soğan kürünü denemiş arkadaşlar tadı nasıldır ? tarıf edermsıınız bende demek istiyorum

canım ilk başta belki mideni bulandırabilir ama sonraki günler inan su gibi içiyorsun alışıyor insan

ahh canmım nerde eşim bişeyi yapmak istemezse öldür onu yapmaz malesef (

canım ilk başta belki mideni bulandırabilir ama sonraki günler inan su gibi içiyorsun alışıyor insan

merhaba benimde bugün 7.günüm..dün akşam başladım sogan suyuna..sabahta içtimm..kötü agır bir tadı yok merak etmeyin kaynayınca hafifliyor tadı merak etmeyin..

canım sende herhangi bir sorun var mıydı peki bizi bilgilendirebilir misin ilk denemende mi hamile kaldın canım benim?

Öncelikle bu iyi dilekleriniz için teşekkür ederim aslında çok şükür ben korunmayı bıraktığım ay ham ile kalıyorum ben de kist vardı onun için kullandım çok şükür kalmadı kist falan ve kullandigim ay kaldım b.u benim öncelikle4.hamileliğim fkat 3düştü buda daha 5.5günlük inşallah bu sefer iyi olacak rabbim hepimize güzel bebekler nasip etsin ama düzenli kullanın ve suresini asmayın herşeyin fazlası zarar

cnm allah tamamını erdirsin sağlıkla kucağına alırsın inşallah bu arada nasıl kaldınız belirtiler sizde nasıl oldu anlatırsanız sevinirim::)))

cnm allah tamamını erdirsin sağlıkla kucağına alırsın inşallah bu arada nasıl kaldınız belirtiler sizde nasıl oldu anlatırsanız sevinirim::)))

Benim adetime 1hafta kala midem bulaniyordu özellikle akşamları çok başım dönüyor du hafif birde kasıklarımda hafif yanmalar hissettim adetime bir kaç gün kala akıntım oğaldı adetim 1gün geçince test yaptım pozitif çıktı fakat tam net değil çokta silik değil öyle anladım

canım rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip eylesindarısı bizlere.

bu ay da tuttmazsa yumuranın olgunlaşmasını ve kolay çatlamasını sağlayan ilaçlar var doktorumdan isticem bide onu deniyeyim

Arkadslar ben yeni sayilirim bu ay adetim dort gum gecikti hatta bugun gittim kan tahlili yaptirdim ama hamile degilmisim.. Ve hala da gelen giden de yok.. Sogan kurune simdi baslasam olmaz mi .. Cevap verirseniz sevinirim

Ben hala hastalanmadım kızlar test alıcam ama korkuyorum yine negatif görmekten negatif görünce umudum o an için gidiyor ne yapsam bilemiyorum.sadece bu durumu sizlerle paylaşmak istedim.karnım şişti iyice 1 hafta önce yoğun bir akıntı oldu soğan suyuna da başlamadım hasyalanıp öyle başlayim diyorum anlayacağınız ciddi anlamda ne yapacağımı şaşırdım...

bnde senin gibiyim canım hala hastalanmadım..42. gün oldu bugün hala bekliyorum bakalım sonumuz hayır olsun sende bekle canımbiraz daha bakalım nolucak..

merhaba kızlar. ben inşallah 4 qün sonra başlıcam bu küre.dr 2 cm kistin var dedi belki qeçer umuduyla denicem bu ay.
bi şey sorucam sizlere her hanqi bi soğan olur mu yoksa beyaz soğan mı kullanmam qerek?

Arkadslar ben yeni sayilirim bu ay adetim dort gum gecikti hatta bugun gittim kan tahlili yaptirdim ama hamile degilmisim.. Ve hala da gelen giden de yok.. Sogan kurune simdi baslasam olmaz mi .. Cevap verirseniz sevinirim

bence olur hem gelmesine yardımı olma şansı yüksek

merhaba kızlar. ben inşallah 4 qün sonra başlıcam bu küre.dr 2 cm kistin var dedi belki qeçer umuduyla denicem bu ay.
bi şey sorucam sizlere her hanqi bi soğan olur mu yoksa beyaz soğan mı kullanmam qerek?

bildiğimiz yemeklik soğanla yapılıyor, sarı soğan yani beyaz veya kırmızı soğan kullanmayın diye özellikle belirtmiş sitesinde

bnde senin gibiyim canım hala hastalanmadım..42. gün oldu bugün hala bekliyorum bakalım sonumuz hayır olsun sende bekle canımbiraz daha bakalım nolucak..

nasılsın canım ya hala bir gelişme yok mu kıyamam, testini yaptın mı bugün ne meraklıyım di mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…