Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

amin canım benimmmm...inşallahhh dün test yapıcak olan arkadastan ses seda yok cok merak ediyorum acaba noldu ?

ben seni de merak ediyorum acaba ne durumdasın diye hep :) güzel haberler gelecek kızlar bizden de neden bilmiyorum ben çok umutluyum belki bu duyduğumuz haberler etkiliyor ama olsun umutlu olmak en güzeli :KK16:

Merhaba bugun bende basliyim diyorum kizlar hastaligimin 3.gunu bugun bi tanidigim hemen basla bekleme 7.gununu dedi zarari olmaz dedi ne yapsam baslasammi hemen

Merhaba bugun bende basliyim diyorum kizlar hastaligimin 3.gunu bugun bi tanidigim hemen basla bekleme 7.gununu dedi zarari olmaz dedi ne yapsam baslasammi hemen

ya insan çok isteyince böyle sabırsız oluyor sanırım :KK9: ben de bittikten sonraki 6. gün başlamıştım dayanamayıp ben en azından bitmesini bekle derim ama sen bilirsin canım hadi hayırlısı :KK16:

ben seni de merak ediyorum acaba ne durumdasın diye hep :) güzel haberler gelecek kızlar bizden de neden bilmiyorum ben çok umutluyum belki bu duyduğumuz haberler etkiliyor ama olsun umutlu olmak en güzeli :KK16:

ahh canım benim inan bende kendimi merak ediyorum :)) hala hasta olmadım ama işin garibi hiç belirtimde yok :)) bakalım bekliyorum sonum ne olacak..senin durum ne canım?

ahh canım benim inan bende kendimi merak ediyorum :)) hala hasta olmadım ama işin garibi hiç belirtimde yok :)) bakalım bekliyorum sonum ne olacak..senin durum ne canım?

Hadi hayirlisi ins. Olmazsinda alirsin bebisini kucagina brkliyoruz habrrlerini ben yarin ac karnina basliyorum ozaman kizlar.gunde 2 kere dendi digerinide aksam yatarkenmi iceyim?

ben de işte yarın son 10 günü yapacağım bakalım hiçbir belirti ya da gecikme yok şimdilik kürden sonra çok düzenliyim ama en azından o konuda rahatım :) ya bir test bir şey yapsana ben senin yerinde olsam dayanamazdım öyle çok sabırsızım belki ondan :KK9: hakkımızda hayırlısı

Hadi hayirlisi ins. Olmazsinda alirsin bebisini kucagina brkliyoruz habrrlerini ben yarin ac karnina basliyorum ozaman kizlar.gunde 2 kere dendi digerinide aksam yatarkenmi iceyim?

ben hep birini sabah öbürünü de akşam 6-7 gibi içiyorum işte akşam yemeğinden önce diyebilirim, hadi hayırlısı inşallah faydasını görürsün senin de güzel haberlerini alırız :)

ayy inşallah canım yaaa...ben yatarken içiyordum ama aç karnına içmen daha iyi canım

ben de işte yarın son 10 günü yapacağım bakalım hiçbir belirti ya da gecikme yok şimdilik kürden sonra çok düzenliyim ama en azından o konuda rahatım :) ya bir test bir şey yapsana ben senin yerinde olsam dayanamazdım öyle çok sabırsızım belki ondan :KK9: hakkımızda hayırlısı

şimdi geldi kargom bakalım bitane daha yapacagım ne cıkacak

Arkadaslar meraba.oncelikle Rabbim herkesin gonlunun muradini versin .biraz kendimden bahsedeyim.ben 33 yasindayim.2bucuk senelik evliyim.son bir senedir de cocuk istiyoruz.hayirlisiyla nasip olur insallah.birkac ay once incir kuru yapmistim.normalde adetlerim duzenliydi.ama cocugu dusunmeye basladiktan sonra iyice sapti.bu ay da sogan kurunu deneyeyim dedim.araligin 17 sinde basladim.15 gun duzenli yaptim.kasik bel agrisi disinda farkli bisey olmadi.en son 4 aralikta adet olmustum.ayin 9u oldu hala tik yok.fakat son iki gundur gogus agrisi sizisi var.bi de beyaz bi akinti.artik dayanamadim test aldim.sabah yapicam insallah dua edin nolur

Merhaba NESKP senden güzel haberlerini bekliyoruz...

hadi bakalım hayırlısı :KK16: inşallah güzel haberler çıkar :KK9:

Ben de çok merak ettim o arkadaşı hatta bugün ilk ona yazdım ama sonuç yok şu ana kadar umarım sonucu olumlu olur.

malesef tek cizgi yine kızlar..ama adet olana kadar hala umudum var :)) bakalım hayırlısı .))) belki gec döllenme fln olmuştur.ne demişler olumlu düşün olumlu olsun :)))

malesef tek cizgi yine kızlar..ama adet olana kadar hala umudum var :)) bakalım hayırlısı .))) belki gec döllenme fln olmuştur.ne demişler olumlu düşün olumlu olsun :)))

hayırlısı olsun canım hiç olumsuz düşünme, bu ay olmaz öbür ay olur sağlıkla huzurla bebeklerimize kavuşacağız biz de inşallah :KK16:

olucak çift cizgi yakında inşallah buna inanıyorum cnm belkide naz yapıyor bıdık görünmemek için ben yapmıcm test yoksa üzülüyorum zaten köydeyim test de alamıyorum. beklicem anlıcan diyorum yha adet belirtiler var yüzüm sivilce doldu kasıklarım ara ara şiddetli ağrıyor dedim yha göğsümde acıma var yumuşak ama içinde yuval yuval bişey var sanki bakalım cnm 10 daha beklemeliyim geçen ayda klomenden dolayı sanırım18 gün geçikti sonra kırmızıları gördüm ...yine öyledir di ye yapmıcam allahım sana sığındık yardım et hayırlısını nasip et::)) cümlemize

canım ben 3-4 gün önce idrarda yaptım ama cıkmadı birdahada yapmadım negatiflere cok alıştıgım için beklemek isityorum biraz daha..hakkımızda hayırlısı olsun inşallah..benim agrım yoktu ama bugün kasıklarımda agrım var ara ara..ama biraz kar topu oynadım ondanda olabilir belki bilmiyorum.üşütmüş olabilirim...bayagı kaldım karda :))) çocukluk yaptım bugün biraz :)) ben olmadıgını düşünerek internetten ovulasyon testi aldım yanında gebelik testide var yarın gelicek bakalım belki onları yaparım..rabbim inşallah yüzümüzü güldürür..benim gögüslerimde şişme yada acı yok sadece bazen böle nadir olarak yanma oluyor böle sızı gibi ama belki kendimi dinliyorda olabilirim :))) ama adet olucakmısım gibi bir belirtim hala yok..yaradanım yardımcımız olsun inşallah..

amin cnm amin...bende çıktım hatta kızak bile kaydım nasip eden allah korur meleklerimiz buna inanıyorum...olabilir yinede dikkat etmekte fayda var..walla adetle gebelik belirtileri aynı yha bende çok merakta kaldım..belkide psikolojik etkileniyoruz cnm ama yinede son gaz dvm rabbim büyük ...belirtiler de kişiden kişiye değişiyor ayrıca bakalım ne olucak bekleyelim cnm allahım sesimiz duy ne olur allahım...gerçi bu arada ben oğlumda 5 metreden havuza atladım hamileymişim o ay müthiş sigara içmiştim birde alkol almıştım..yolculukta sık olmuştu veren allahım esirgedi kuzumu çok şükür şimdi 6 yaşında o yüzden takdir allahtan beklemekten başka çaremiz yok cnm

Bayanlar ümitsizliğe kapılmayın cesaret vermesi amacı ile yazıyorum pko vardı bende 2 yıl uğraştım iğne ilaç vs hiç sonuç alamadım.
soğan suyu kürünü uyguladım harfi harfine ve 1 ay sonra hamile kaldım kistlerim temizlendi dr bile şaşırdı en son bütün yumurtalıklar kist içindeydi tek kürle temizlendi
kanama vs olmadı aç karnına kürü uygulayın lütfen şu anda 30 haftalık hamileyim hayırlısıyla 2 ay sonra bebeğim olucak allah isteyen herkese nasip etsin.

/Qöncelikle allah kucağınıza sağ sağlim almayı nasip etsin pıtırcığı peki sizde belirtiler önce ne oldu::))9

Son düzenleme:
selam bayanlar ben yeni üye oldum.ben de bu ay suğan kürünü uyguluyorum bugün 5.günüm.yalnız ben tok karnıma içebiliyorum.yoksa geri çıkıyor malesef, acaba faydası olur mu?sadece ilk bardağı içtiğimde akıntım oldu onun dışında hiç olmadı akıntı.kürü uygulayanlar yorumlarınızı bekliyorum.Allah'a emanet olun .rabbim hayırlı evlatlar nasip eylesin cümlemize....

Bayanlar ümitsizliğe kapılmayın cesaret vermesi amacı ile yazıyorum pko vardı bende 2 yıl uğraştım iğne ilaç vs hiç sonuç alamadım.
soğan suyu kürünü uyguladım harfi harfine ve 1 ay sonra hamile kaldım kistlerim temizlendi dr bile şaşırdı en son bütün yumurtalıklar kist içindeydi tek kürle temizlendi
kanama vs olmadı aç karnına kürü uygulayın lütfen şu anda 30 haftalık hamileyim hayırlısıyla 2 ay sonra bebeğim olucak allah isteyen herkese nasip etsin.

/Qöncelikle allah kucağınıza sağ sağlim almayı nasip etsin pıtırcığı peki sizde belirtiler önce ne oldu::))9

slm oncelikle kuru nasil uyguladigini tam olarak anlatirmisin?herkes farkli bir sey soyluyorda...bende hamile kalamiyorum dra her gittigimde farkli bir sey cikiyor.prolaktin yuksekligi'fsh yuksekligi;en sonra kist cikti.sogan kurune baslamak istiyorum.burda yazilanlari okuyunca nedense umutlandim:)rabbim umutlarimizi bosa cikarmasin ins.tsk..

X