Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

ben de bu soğan kürüne başlayacağım adetimin bugün 2. günü cuma günü başlayacağım inşallah hayrlısıyla bebiş gelir

ya ben midem bulanınca seviniyodum nasıl garip hallerdeydim iyice şaşırdım sonra stresin olumsuz etkilediğini akışına bırakmam gerektiğini öğrendim şimdide akışına bırakmakta zorlanıyorum ama düşünmüyorum öyle artık sanırım biraz yol katettim

Dilerim güzel bir haberdir, yerleşme kanamasıdır ama kürü ilk yaparken bende de olmuştu böyle ara akıntı çoğu kişide oluyormuş yani kürün etkisi de olabilir

inşallah güzel bir haberdir kızlar değilsede artık adet olmak istiyorum..ha oldum ha olucam olayı bayagı gerdi beni valla..

evet cnm ilk kez kullanıyorum bende o yüzden böle cok tereddütte kaldım inşallah dediğin gibi temizliyordur..bakalım beklemeye devam

İnşallah en yakın zamanda sonuç alırız kızlar ben de o kadar şaşırdımki nasıl hâlâ olmaz diye çok üzüldüm ben de her şeyde belirti arıyorum.5 aydır deniyoruza ama sonuç yok bu arada birçok kişi klomenden bahsetmiş bu ilaç ne için kullanılıyor.neden doktor bana vermedi acaba?0

slm arkadaşlar bende bu topiğe yazanlardanım ve bugün hamile olduğumu öğrendim çok mutluyum.allahım isteyen herkese yaşatsın.bende soğan kürünü uyguladım ve hamileyim çok şükür.dualarınızı bekliyorum daha yeniyim çünkü.inşallah allah kucağımıza almayı nasip eder hayırlı sağlıklı bi şekilde.

canım hayırlı ugurlu olsun rabbim kucagına almayıda nasip etsin inşallah.bizimle detayları paylaşabilir misin canım.pco lumuydun birde soganı ilk kez mi denemiştin canım?

canım bu arada adetin kaç gün gectikten sonra öğrendin hamile oldugunu ..

canım hayırlı ugurlu olsun rabbim kucagına almayıda nasip etsin inşallah.bizimle detayları paylaşabilir misin canım.pco lumuydun birde soganı ilk kez mi denemiştin canım?

amin
sağol canım ewet pkoluydum ilk kez denedim ilk kürden sonra kalmışım.ilaçla tedavi oluyodum ilacı bıraktım soğan yaptım.

canım bu arada adetin kaç gün gectikten sonra öğrendin hamile oldugunu ..

valla ben 2 ayddır adet olmadım pko luym diye ilaçsız adet olamıyodum.ilk edetim geçtikten 10 gün sonra test yaptırdım negatif çıktı.bugün 2 ay oldu adetim geçeli doktora gittik 5 haftalık hamileyim çok şükür

canım bende bu ay sogan yaptım benimde adetimin 39.gunu o yüzden bu kadar detaylı soruyorum 3-4 gün önce adet belirtilerim vardı hafif pembe bir akıntıda geldi dedim hastalanıyorum heralde canım çok tatlı flnda cekmeye başladı ama 2 gündür fln hiçbişey yok hala hastada olmadım..acaba bende hamile olabilir miyim test yaptım ama negatif çıktı zaten hep gec oluyorum 50-60 günde fln o yüzden hemen kan testide yaptırmak istemiyorum..acaba bir mucize olup hamile olabilir miyim ki?

canım benm inşlhh sende hamilesindir ama biraz daha bekle derim daha net olması için.çok fazlada kafana takma stres engelliyomuş

canım benm inşlhh sende hamilesindir ama biraz daha bekle derim daha net olması için.çok fazlada kafana takma stres engelliyomuş

inşallah canım benim yaa şimdi senide duyunca bir umut dogdu içime bakalım nasip kısmet..canım senin adetlerinde benim gibi çok mu düzensizdi?ben hep 50-60 günde oluyorum bazen dediğin gibi ilaçla fln oluyordum..rabbim inşallah benimde hazneme mucizesini göndermiştir yarabbim..

Merhaba Flup adetin7. günü başlayıp 15 gün boyunca uygulamak gerekiyor diye biliyorum ben daha başladım ama ben de en yakın zamanda başlayacağım.

ben özellikle videoda izledim Saraçoğlu adete 15 gün kala diyordu. bi sonraki ayda 10 gün kala 10 gün boyunca dedi. bende o şekilde yaptım. folbiolu hamile kalmayı planlayan kadınlara veriyorlar bebekte oluşabilecek anormallikleri önlemek için.yumurtalarının gelişmesi için bal-tarçın-çörekotu karışımı yada incir kürü deneyebilirsin. bi araştır istersen . çok fazla memnun kalan olmuş. ama aynı anda 2 kürü uygulama.

Son düzenleme:

Canimm cok sevindim inan insallah saglikla huzurla alirsin bebegini kucagina her sey gonlunce olur :) artik battaniyesini yaparsin minik melegin darisi basimiza canim benim dualarim seninle

Canimm cok sevindim inan insallah saglikla huzurla alirsin bebegini kucagina her sey gonlunce olur :) artik battaniyesini yaparsin minik melegin darisi basimiza canim benim dualarim seninle

darısı bizlerin başına kıslarrrr :)))

Ma

Verdiğin bilgi için çok teşekkür ederim.regli olmayı bekliyorum soğan suyuna başlamak içim ama hâlâ olmadım kürlere regliyi beklemeden başlasam mı acaba.bir de benden değişik akıntı geliyor bu neden anlamadım karnım da iyice şişti resmen hamile göbeği oldu.sizce hiç beklemeden küre başlamalı mıyım?

Bu süper bir haber maşallah öncelikle.bir umut doğdu içime sen de yazınca.inşallah sen de bebeğine hayırlısıyla kavuşursun sende ne gibi belirtiler oldu da test yaptırdın belkiayno şeylwri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…