Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

bayadır bu topikte hamilelik haberleri gelmemiş.işallah bizdn gelir kızlar...

canım burdaki sayfalar cok tabi okuma imkanın olmamıştır belki ama ben hem bu topikte okudum sogan suyu kullanırken hamile olanı hemde ibrahim saraçoğlundan dinledim zararı olmadıgı ama tabi yine sen bilirsin canım benim..ayrıca sogan bitince incirede başla incir yumurtanın büyüyüp çatlamasını sağlıyor canım..inşallah hepimiz hamiş haberlerimizi yazarız buraya hayırlısıyla...

Ben şimdi hasta olmayı bekliyorum bakalım artık yine hasta olursam artık beklemeyip başlayacağım soğan suyuna.bende aşırı şişkinlik de var sizce bunun nedeni nedir ara ara göbeğimin içi kaşınıyor gibi oluyor çok değişik şeyler yaşıyorum 2-3 aydır sizde ne gibi durumlar var?

neredeyse 2 yıldır bebek istiyorduk geçen ay annemin ısrarları ile soğan kürünü içtim ve bu ay Allah'a şükür güzel haberi aldım :nazar: :KK9: tesadüfmüdür bilemem ama kesinlikle denemeye değer!!!!!:nazar:

neredeyse 2 yıldır bebek istiyorduk geçen ay annemin ısrarları ile soğan kürünü içtim ve bu ay Allah'a şükür güzel haberi aldım :nazar: :KK9: tesadüfmüdür bilemem ama kesinlikle denemeye değer!!!!!:nazar:

tebrik ederim, hayırlı olsun sağlıkla huzurla kavuşursunuz bebeğinize dilerim, darısı başımıza inşallah:KK16:

Çok sevindim senin adına gerçekten:))Allah sağ salim bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin.Darısı bizim başımıza inşallah.sen nasıl uyguladın soğan kürünü birde doktora gitmiş miydin düzenli bir şekilde ilaç kullandın mı hiç?

evet canım dün bitirdim soğan suyunu bekliyorum artık ne olcak diye:)

benimde dün bitti canım benim sanki hastalanıcakmısım gibi kaç gündür kasıklarımda agrım var ama bir türlü hastalanamadım..3-4 gün önce çok afedersin ilişki sırasında pembe geldi dedim hastalanıyorum heralde ama gelen giden yok canım yaa.acaba diyorum yumurtam gec oluştuda gec döllenme fln mi oldu acaba hamile olabilir miyim?gerci bu benim için çok düşük bir ihtimal ama diyorum acaba olabilir mi?yerleşme kanamsı fln olmuş olabilir mi?

kızlar bende bu ay klomen kullandım bittikten sonrada soğan kürü uyguladım.bende bekliyorum allahım kucağımızı boş bırakmasın inşallah ilk haberleri son çalışma yapanlardan duyarız..hepimiz için hayırlısı olsun::)))

Son düzenleme:
benimde dün bitti canım benim sanki hastalanıcakmısım gibi kaç gündür kasıklarımda agrım var ama bir türlü hastalanamadım..3-4 gün önce çok afedersin ilişki sırasında pembe geldi dedim hastalanıyorum heralde ama gelen giden yok canım yaa.acaba diyorum yumurtam gec oluştuda gec döllenme fln mi oldu acaba hamile olabilir miyim?gerci bu benim için çok düşük bir ihtimal ama diyorum acaba olabilir mi?yerleşme kanamsı fln olmuş olabilir mi?

Dilerim güzel bir haberdir, yerleşme kanamasıdır ama kürü ilk yaparken bende de olmuştu böyle ara akıntı çoğu kişide oluyormuş yani kürün etkisi de olabilir

kızlar bende bu ay klomen kullandım bittikten sonrada soğan kürü uyguladım.bende bekliyorum allahım kucağımızı boş bırakmasın inşallah ilk haberleri son çalışma yapanlardan duyarız..hepimiz için hayırlısı olsun::)))

:) hepimizden gelsin güzel haberler inşallah, hayırlısı olsun tabi her şeyin

inşallah hamilesindir cnm bunlar iyiye işaret temizlendiğini gösterir bende de o ara kullandığımda şiddetli kasık ağrısı sanki adet oldum olacağım gibi ..hele dün gece remen adet olmuşum sancı çekiyorum gibiydi...ama halen bişey yok bakalım beklemekteyim yazıyorlar ya bazen geçiktirebiliyormuş:::))))ilkmi

Dilerim güzel bir haberdir, yerleşme kanamasıdır ama kürü ilk yaparken bende de olmuştu böyle ara akıntı çoğu kişide oluyormuş yani kürün etkisi de olabilir

peki siz soğan kürünü kaç kere denediniz sorununuz neydi ne durumdasınız::)9

peki siz soğan kürünü kaç kere denediniz sorununuz neydi ne durumdasınız::)9

benim bir problemim yok, sadece doğum kontrol hapını bırakınca düzenim bozulmuştu bebek de çok istiyoruz o sıra bu kürü gördüm yapayım dedim bu ay 3. 10 günü yapacağım umarım faydasını göreceğim, şu anda hamileyim demeyi çok isterdim :KK9: inşallah hepimize o duyguları yaşamak sağlıkla huzurla bebeklerimizi kucaklarımıza almak nasip olur :KK16:

ben gn saymayıda bıraktım hesap yapmayıda daha çok stres oluyorum soğan kürünede geç başladım bakalım bu ay ne olacak zaten fena halde grip oldum Allah tan hayırlısı :2:

ben gn saymayıda bıraktım hesap yapmayıda daha çok stres oluyorum soğan kürünede geç başladım bakalım bu ay ne olacak zaten fena halde grip oldum Allah tan hayırlısı :2:

Geçmiş olsun, ben de bir ara sürekli kendimi dinleyip belirti arıyordum kendim strese sokmuştum bıraktım sayılır :KK31:

sorma her şeyde belirti aradım 2 ay helak ettim kendimi aman uzanmıyım aman ağır kaldırmıyım hatta hapşurmayayım derken sonuç fos akışına bıraktım bakalım takınca bu sefer stres oluyorum :18:

X