Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.benimde adetlerim çok düzensizdi ilaçsız 6 ayda 3 ayda bi öle adet görüyodum.ilaçsız en az 3 ayda bi adet gördüğüm olmuştur.allah razı olsun saraçoğlunu dinledim bi gün bu soğan suyunu söledi.ki ben soğanı normalde yemeyen bi insandım ama suyunu allaha dua ede ede öğürü öğüre içtim.çok şükür dualarım kabul oldu.olcağı varsa ne olursa olsun oluyo.daha 2 hafta önce merdivenlerden yuvarlandım ertesi gün yolda bir düştüm içime işledi acısı resmen ama bebeğime bişey olmamış çok sükür.hiç beklemiyodum eşimde çok destek oldu bana en son artık bırakmıştım kafama takmamaya başladım.düşünmemeye çalıştım.hip die bi arkadaşda beni çok teselli etti burda,inan hiç beklemedğim bi anda öğrendik şok oldum.adet düzensizliği için doktora gittik hamileymişim meğer:) sana tavsiyem takma kafana başka uğraşlar bul kendine.bu arada bi gün boş bigün dolu ilişkide bulunduk.yumurtlama dönemimde belli değildi çünkü.hatta adet olcağım gün gebe kalmışım.

Canimm cok sevindim inan insallah saglikla huzurla alirsin bebegini kucagina her sey gonlunce olur :) artik battaniyesini yaparsin minik melegin darisi basimiza canim benim dualarim seninle

amin canım çok teşekkür ederim sende çok destek oldun bana.inan her gün sizler için dua ediyorum allahım sizlerede nasip etsin inşallah.battaniyeye başlamayı düşünüyorum bende:)

Bu süper bir haber maşallah öncelikle.bir umut doğdu içime sen de yazınca.inşallah sen de bebeğine hayırlısıyla kavuşursun sende ne gibi belirtiler oldu da test yaptırdın belkiayno şeylwri

amin canım sağol.benim göğüslerim çok hassastı dokunamıyodum sabahları hafif bulantım oluyodu.bide karın ağrılarım oluyodu sürekli.ama benim hamile olduğum aklımın ucundan bile geçmediğinden pek önemsemedim.doktora da adetim düzensiz die gittim.ultrasonda gösterdi dr. kesesi oluşmuş.10 gün sonra allahım izin verirse kalp atışlarını duymaya gidicez.

amin canım çok teşekkür ederim sende çok destek oldun bana.inan her gün sizler için dua ediyorum allahım sizlerede nasip etsin inşallah.battaniyeye başlamayı düşünüyorum bende:)

canım ne zaman sıkılırsan buralardayım ben inşallah biz de yaşarız bu güzel duyguları allah senin dualarını kabul eder şimdi tatlı hamiş allah huzurla büyütmeyi, mutlu günlerini görmeyi de nasibetsin canım benim, battaniyelerin en güzelini örersin sen şimdi

Dr'a çooook gittik birsürü test yaptırdık,rahim filmi vs Dr'lar sürekli hiçbir sorun yok dedi ama olmuyordu artık aşılama,tüp bebek diyorken müjde'yi aldık hiçbir ilaç kullanmadım sadece soğan kürünü denedim bir de tiroid ilacı vermişti bana Dr. ama içmiyordum onu içmeye başladım 1 aydır belki bu ikisinin de etkisi olmuştur soğan kürünü İbrahim Saraçoğlunun tarif ettiği gibi önce suyu kaynattım (musluk suyu olmayacak!!!!) sonra soğanı attım içine 5 dk daha kaynatıp içtim sabah&akşam taze içtim adet bitiminden 7 gün sonra başlayıp 15 gün içilecek diyor ancak ben 10 gün içebildim

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim bu beklenti içinde olmanın ve her ay o hayal kırıklığı yaşamanın ne olduğunu çok iyi biliyorum şuanda bile çok endişeliyim,gerçekmi diye soruyorum Allah'a yalvarıyorum sakın bizden alma diye İnşallah Allah nasip edecek sağlıkla kucağımıza almayı
dilerim sizlere de nasip etsin

böyle okudukça seviniyorum, umudum artıyor, sağlıkla mutlulukla kucağınıza almak nasip etsin inşallah darısı başımıza :) hiç endişelenmeyin huzurlu olun siz şimdi bebeğinizi büyütmeniz rahat olmanız lazım kıyamam

şimdi çok bilmişlik taslamak gibi olsun da istemiyorum çünkü hepimiz elimizden geleni yapıyoruz bazen saçma sapan şeyleri bile bir umut deniyoruz biliyorum kafanızı da karıştırmak istemem
mümkün oldukça rahat olup , bol bol dua edelim nasip olursa inşallah ay ay yaşadıklarımı yazıcam
Allah dualarınızı kabul etsin ...... Sevgiler.......

her gün dua ediyorum ben de her şeyin hayırlısı en önemlisi sakin huzurlu kalmak biz elimizden geleni yaptıktan sonrası kısmet güzellikler sizinle olsun

dün sabah kahvaltısından başka bişey yemedim öğlen bisküvü o kadar akşama doğru acıktım yemek yemeyince halsizleşirim hemen canım tatlı çekti hemen moralim bozuldu " aha işte canım tatlı çekti kesin hastalancam " diye sabah telde arkaadşıma dediim bu ayda olmıcak diye haşladı beni bilemezsin hiç anlamazsın diye bakalım umutsuzca beklliyorum

canım benim hayırlısıyla kucağına alırsın bebeğini inşaAllah .. darısı bizeeeee

ya kıyamam, ben de öyleyim ne kadar düşünmicem desem de aklım kayıyor ama üzülmüyorum en hayırlı zamanda olacak elbet daha zamanı değil demek diyerek teselli ediyorum kendimi, sen de öyle düşün en hayırlı en güzel zamanda gelecek bizim de bebeklerimiz sen kafanda hesaplama hamileliğinin ilk aylarında hastalananlar bile var yani bilemeyiz gerçekten hiç üzme kendini canım soğan suyu bize de faydalı gelecek ben bu ay da yaptıktan sonra biraz beklicem gene olmazsa incir kürü de denicem inşallah hiç gerek kalmaz tabi

eski yazılanları okuyorum herkesin farklı hikayesi farklı şekillerde hamile kalmışlar bu sefer aklımın bi köşesi başlıyor acaba bende de olurmu diye daral geldi valla bu sabah artık Allah ım sana sığınıyorum sen blirsin dedim bıraktım dedim sancı başladı böyle adet sancısı gibi gene moral 0 .. ilk gebeliğimdede böle sancı olmuştum tabi sancı hiç bitmedi sonunda düştü şeyten gene geldi başma ya hamileysen ya gene aynı şey olursa diye umutlandırıyo ve üzüyo beni pis

tatlım benim hiç öyle düşünme, umutlan umutlanmak güzel ama kötü olasılıkları aklına getirip canını sıkma moralini yüksek tutmak en önemli şey ben de geçen gün düşündüm hep okuduklarımı çoğunda artık olursa olur olmazsa ne yapalım deyip bıraktıklarında olmuş, mesela bir yerde okudum tüp bebek sahibi olan ya da evlatlık alan ailelerin hemen sonrasında doğal yollarla çocukları oluyormuş büyük bir yüzdeyle sırf o beklentiyi ve sıkıntıyı hayatlarından çıkarmaları etkiliyormuş ilginç di mi o yüzden düşünme çok ama illaki düşüneceksen de olumlu düşün canım benim bizim de bebeklerimiz gelecek bütün üzüntüler silinecek hayatımızdan inşallah

ağzından bal damlıyo:107: valla böyle yazıştıkçada içim rahatlıyor bakalım hayırlısı inş. hepimiz için Allah hepimizin gönlüne göre versin

işallah hamilesindir canım benim de çok ağrım vardı belim ağrıyo.bitirdiğimden beri de hafif kanama geliyor.bakalım hayırlısı

ağzından bal damlıyo:107: valla böyle yazıştıkçada içim rahatlıyor bakalım hayırlısı inş. hepimiz için Allah hepimizin gönlüne göre versin

çok sevindim rahatlamana, rahat ol tabi senin huzurlu olman lazım şimdi :) her şey gönlümüzce olsun canım inşallah en kısa zamanda tadarız o güzel duyguları müjdeli haberlerimizi yazarız buraya

çok sevindim rahatlamana, rahat ol tabi senin huzurlu olman lazım şimdi :) her şey gönlümüzce olsun canım inşallah en kısa zamanda tadarız o güzel duyguları müjdeli haberlerimizi yazarız buraya

inş. canım bide iyileşeydim iyiydi ne gripmiş atamadım hala :2: bu arada soğan suyunu içemeyen tiksinin miğdesi kalkan önce 1 kaşık tahin pekmez yada nutella alsın sora nefesini tutup içsin sonrasında gene 1 kaşık tatlı ben sadede içebiliyorum ama dün akşam denedim daha iyi oluyor biraz pis boğazımda :125:

durumun aynı benimki gibiymiş canım..inşallah senin gibi benimde mucizem bana gelmiştir canım benim..biz çok sık giremiyoruz malesef ilişkiye eşim vardiyalı çalışıyor..ama bende şöle bişi oldu..ilişkiye girdiğimizin ertesi günü çok çok yogun yumurta akı kıvamında aynı bir akıntım oldu..ondan sonra akıntım fln kesildi..gelicek gibi olan pembeliklerde kesildi sancım flnda olmuyor..yani hiçbir belirtim fln kalmadı..hakkımda hayırlısı..şimdi ben sogandan sonra incire başlayayım diyordum acaba ne zaman başlasam hastalanmayı beklesemmi ki?

canım rabbim saglıkla kucagına almayıda nasip etsin inşallah..darısı bizlerin başına bende çok ugrastım tüp aşamasındayım zaten tüpten önce bunu bir denemek istedim..eger olmazsa tüpe başlayacagım..rabbim inşallah bizlerinde yüzünü güldürür

işallah hamilesindir canım benim de çok ağrım vardı belim ağrıyo.bitirdiğimden beri de hafif kanama geliyor.bakalım hayırlısı

inşallah bitanem benim biteli 2 gün oldu ne agrım var ne sızım ne de kanamam 40 gün oldu bugün adet olmayalı..bakalım bende beklemedeyimm..rabbim hayılrısını nasip eylesin inşallah...

sen gene de dişini sıkıp aç karnına içmeye çalış öyle diyor çünkü, zaten birkaç defadan sonra alışıyorsun ben biraz soğumasını bekleyip hop birkerede içtim hep sen de başarırsın hem sonucuna değer

bu ay bi garip oldu bu kür 10. günde başladım akşamları yatarken 1 bardak ılık ama gene faydasını gördüm baya söktü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…