Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

kızlar mrb bnde pcoluyum bu soğan kürü nasıl bişi anlatırmısınız bnada lütfn bnde anne olmk istiyorumm

kızlar mrb bnde pcoluyum bu soğan kürü nasıl bişi anlatırmısınız bnada lütfn bnde anne olmk istiyorumm

soğan kürü: Polikistik overe karşı
Kaynamakta olan birbuçuk su bardağı klorsuz suyun içerisine ince kabuğu soyulmuş orta boy bir kuru soğanı dörde bölüp atınız. Beş dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Ilıyınca içiniz. Onbeş gün boyunca aç karnına günde iki kez içiniz (öğleden evvel ve öğleden sonra). Eğer çalışan bir hanımsanız bu kürü akşam yemeğinden önce ve akşam yatarken uygulayabilirsiniz. İlk onbeş günlük başlangıç küründen sonra üç-dört adet döneminde, adetinize on gün kala on gün boyunca yine günde iki kez uygulayınız.
.
Dikkat: Her defasında taze hazırlanmalıdır. Kullanılacak olan kuru soğan, pazarlarda satılan açık kahverengi kabuklu yemeklik soğandandır. Özellikle bembeyaz soğan aramaya gerek yoktur. Beyaz, kırmızı ve mor soğan kullanılmamalıdır.

tsk edrm cnm uygulycm bunu =)

Merhaba arkadaşlar ben de pko hastasıyım.doktorum hamile kalana kadar folbiol kullanacaksın dedi başka da bir şey demedi.ne yapmalıyım?4-5 aydır deniyoruz fakat olmadı((

canım senin adet düzensizliğin nasıldı?ve ne kadar süre düzene soktu canım?birde hamile kaldsın mı?
geç adet oluyrm cnm 1hafta falan geçer hepp.soğan küründen sonra 1yıl boyunca düzene girdii.ama sonra yine bozuldu.bende sorun çok pko zehirli guatır kilo eşimde sperm azlığı buna rağmen ramazanda kendiliğimden gebe kaldım ama kalbi durdu kürtaj oldum.gebe kaldığımda hiç bi kür kullanmamıştım.adetimin 7.günü dündü dün yine başladım soğan kürüneee.rahmi temizlediğine inanıyrm

cnm bi arkadaş nasıl uygulanacanı anlatmış adetin 7.günü 15gün boyunca yapıosun.ben kahvaltıdan 2 saat sonra karnım hafif açıkınca yapıyrm gecede yatmadan karnım açken içip yatıyrmmm.inşş hepimiz şifa görürüz.ben kürtajda enfeksiyon kapmışım onun için kullanıyrm bu sefer

Neden kimse bana bir şey yazmıyor.ben baya stres yaptım kızlar .göbeğim çok fazla çıktı ama hâlâ hamile değilim( soğan suyu kürünü ben de yapcam da doktor bana folbiol adında bir ilaç verdi onu kullanıyorum başka folbiol kullanan ve yararını gören var mı ben de bebeğimin olmasını istiyorum...tecrübelerinizi benimle paylaşabilir misiniz ?

Merhaba Flup adetin7. günü başlayıp 15 gün boyunca uygulamak gerekiyor diye biliyorum ben daha başladım ama ben de en yakın zamanda başlayacağım.

benimde hep 50-60 günde bir oluyor ben ilk defa bu ay denedim ama hala hastalanmadım 40. güne gidiyorum yine. kaç gündür hasta olcak gibi karnımda kasıklarımda bir agrı var ara ara pembe bir akıntı geliyor ama bizimkinden ses seda yok bugünde cok akıntım var kızlar..acaba bu neden olmuşturki..sökemiyor olabilir miyim ki acaba?

arkadaşlar bende polikistik over sendromu vardı eşim askerdeyken soğan kürünü kullanmaya başladım 15 gün kullanıp 15 gün ara vererek içiyordum bu sırada hiç ilaç kullanmadım eşim gelince bıraktım kokusundan rahatsız olabilir diye ve şu an ilk bebişimizi bekliyoruz bende işe yaradı kızlar bence deneyin umarım sizde bizim gibi mutlu haberleri en yakın zamanda alırsızınız

folbiol bende içiyorum canım hamilelik planlıyorsan doktor veriyor bebğin gelişimi için çok önemli en az 3 ay önce başlanmalı diyorlar ben geçen yıl beklenmedik bi zaman hamile kalmıştım soradan kullandım ama düşük yaptım :85: doktorum 3 ay önce başlaman daha iyi olur dedi tabi ben 5 ay oldu hala tık yok soğan suyu içiyorum işte ama ben tam uygulamayı yapamıyorum yatarken 1 bardak içiyorum ama baya etkisi var gerçekten akıntım var sarı renkte sarı olunca iltihap oluyomuş iyi söküyor inş. sonuç alırsın..

ya şey yanlış anlaşılmasın folic acidi sonradan kullandım diye düşük yapmadım kendiliğinden düştü

tşkler cnm ama bn bu ay kaccırdm artk cuma günü ovitrelle catlatma iğnemi vuruldum bu ay olmazsa bebiş öbür ay deniycm

benimde 5 ay oldu. ama hamilelik olur diye soğan suyuna başlayıp tehlikeye atmak istemiyorum. adetlerim ya erken ya da geç oluyor. bu arada 1 defa muayeneye gittim özel bir hastanede. doktor yumurtanın büyümediğini,1 sene sadece folbiol kullanarak geçeceğinim söyledi. bende şuanda ne yapacağımı bilmiyorum. adetten sonra bende soğan suyuna başlicam ama soğan suyu kürü adetin 7.gününde başlanıp,15 gün boyunca sabah akşam uygulanması gerekiyor. bence uygulamayı ihmal etme. bende başlayınca sonuçtan seni ve buradaki arkadaşları haberdar edeceğim. inşallah olumlu sonuçlar alırız....

canım hamile kalsan bile sogan suyunun bebege hiçbir zararı yok rahatlıkla içmeye başlayabilirsin canım..

kızlar benim bugün kürüm bitti.ama kanamam oldu bugün ve hasta olcakmış gibi belim ağrıyo.geçen ay 18 inde olmuştum hasta olmam için çok erken.işallah bebeiş olur ama korktumm açıkçası.bu şekilde olan oldumu acaba

canım hamile kalsan bile sogan suyunun bebege hiçbir zararı yok rahatlıkla içmeye başlayabilirsin canım..

Bilgi için çok teşekkürler:))Ama ben arkadaşımın birisinden gebelik düşünüyorsan soğan suyunu sakın kullanma diye duymuştum.Kistleri vücuttan atarken döllenmiş yumurtayı da atıyormuş soğan suyu.Yanlış mı biliyorum?Bebeği bu kadar çok isterken bebek oluşmadan düşürmek istemem zaten yumurta büyümüyor çatlamıyor( Biraz çaresiz hissediyorum ama Allah'tan ümit de kesilmez tabi.İnşallah en yakın zamanda güzel haberlerimizi de paylaşırız.

canım burdaki sayfalar cok tabi okuma imkanın olmamıştır belki ama ben hem bu topikte okudum sogan suyu kullanırken hamile olanı hemde ibrahim saraçoğlundan dinledim zararı olmadıgı ama tabi yine sen bilirsin canım benim..ayrıca sogan bitince incirede başla incir yumurtanın büyüyüp çatlamasını sağlıyor canım..inşallah hepimiz hamiş haberlerimizi yazarız buraya hayırlısıyla...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…