Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Allah'tan umut kesilmez canım ama doktorun dediği gibi en azından doğal yollarla hamile kalabiliyorsun allah'a şükür :119:
dediğn gibi umudumuzu kaybetmeyelim zaten ben inanıyorum tamam dediğmiz yerde göbeciklerimiz dolcak süpriz olcak

arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım. bu i.saraçoğlunun soğan kürünü yapmaya karar verdim . polikistik over sendromu var yani adetlerim sürekli düzensiz. soğan kürü kullanıp olumlu sonuçlara ulaşan arkadaşlar var mı merak ediyorum?

cvp veren yok mu arkadaşlar

öncelikle herkese merhaba;
yaklasık 11 aydır çocuk istiyorduk ama olmuyordu hıç doktora gıtmedık bu süre içinden sonra temmuz ayında dayanamadım gıttım
doktor saçma sapan bir sürü sey söyledi yumurtalıklarımda kist var mı ve bundan dolayı yumurtlama oluyo ama çatlamıyor ve buna baglı gebelık olusmuyor
ayrıca bır suru tahlil yaptı kan, idarar, ultrason,rahim filmi,sperm testi,hormon testi ama kesınlıkle bu sonuclara bakarak net bısı solemedi tabi bu durumda ben aratırma yaptım.
ibrahim saraçoğlu nun sogan kuru bana uya bılır dedım eylül ayında uyguladım ama pek duzenlı olmadı igrene igrene içtim ve içerken sifa niyetine diyordumDDDD
eylülde gebe kalamdım ama bi adet oldum resmen zift gibiydi gercekten içim temizlendi sonra 23 ekımde hastaneye gıttım varmıdır bısı dıe ona gore bayramda hareket ederım ama malesef yoktu
o kadar uzuldum kı hastaneden aglayarak çıktım sonra 3 kasımda eczaneden test aldım ama yıne umutsuz bı sekılde once bır sonra iki olsun dedim eczacıya ve 2 adet test aldım.
eve gelıp hemen yaptım ve 2 çızgı çıkmısyı delı gıbı sevındım yok yanlıstır dedım 2. testıde yaptım oda 2 cızgı cıktı hemen esımı aradım aglayarak hamıleyı dedım eşim sevıncten konusamadı bıle
ama bu surekte herseyden onemlısı inanmak allahtan istemek ve istemeyi bilmek ben 41 adet meryem süreside okutmustum eylül başında yanı ekımın sonuna dogru bıttı ve gebe kaldım siz deyın sogan kuru ben diyeyim meryem süresi ama bunun tek çaresi allahta çoookk dua edip dogru istemek ben daha once bana bunları anlatacak bırılerını çok aramıştım en azında bırılerı okusun ve yol gosterıcı olsun dıye yazıyorum ve ben bu yazıları okuyunca gebe kalırsam bende yazıcam demıstım. allaha binlerce kez şükürler olsun bu yazıyı yazdırdı bana allah hepınıze nasip etsin inş allah izin verirse doğda da sizlere dua edicem hoscakalın.

Merhaba canım çok sevindim senin adına bende soğan kürüne başladım dün dr'un tarifine göre harfiyen uyguluyorum.bizde eylül ayından çalışmalara başladık temmuzda dr gittim muayene oldum herşeyin normal olduğunu söyledi folik asite başladım ama eylülden beri bebiş olmuyor bir komşum 2 bebeğine de soğan küryle hamile kaldığını anlatmıştı da pek inanmamıştım açıkçası ama dün birden aklıma geldi ve başladım meryem suresini de duymuştum Allahın izniyle bugun başlayacağım.
Çevremde herkes hamile,onlar adına çok seviniyorum ama içimin bir yanı sızlıyo diyorum ki, demekk ki senin zamanın var ama insan dinlemiyor işte.Dualarını bekliyorum canım Allahım bebek isteyen herkese nasip etsin inşallah

arkadaşlar burdan paylaşım yapıyoruz çok güzel birbirimize destek oluyoruz fakat polıkıstık overlıyım bende buraları cok okudum paramız ve sıgortamız olmadıgı ıcın doktora gıdememıstık sogan kuru denedım olmadı aslında duzenlı kullanmadım neyse esım sıgortalı ıyı maaşlı bı işe girdi özel doktora gittik hormon testı yaptı bende polıkıstık overım cocugum olmıcak dıe uzuluyordum hormon testlerım normal cıktı tedavı olmadanda hamıle kalabılırmısım ama kist oluyormus neyse bu ay klomen verdı sonra catlama ignesi vuruldum beklemedeyım demek ıstedıgım doktora gıtmeden kendınızı üzmeyin ben çok üzülüyordum ama hersey normalmiş Allah isteyen herkeze nasip etsin sağlıklı evlatlar ...

Ben sogan kurunu bu ay itibariyle yapmaya karar verdim ama tam anliyamadigim bu ay regli olsam bile bidaki ay tekrar ayni islemimi uyguliycam yani bu her ay dewam eden bi kurmu bileniniz varasa bana yardimci olsun tsk ederim simdiden

Ben sogan kurunu bu ay itibariyle yapmaya karar verdim ama tam anliyamadigim bu ay regli olsam bile bidaki ay tekrar ayni islemimi uyguliycam yani bu her ay dewam eden bi kurmu bileniniz varasa bana yardimci olsun tsk ederim simdiden

mrb tatlım bu kuru uç ay dan fazla uygulamıyorsun arkaarkaya sonra istersen devamı gibi olan incir kurunu yapabilirsin cnm iyi gunler

merhaba, ben soğan kürüne yarın sabah başlamayı düşünüyorum, ilkini erkenden kalkıp içerim ikincisini de akşam diye planladım ama merak ediyorum acaba herhangi bir ağız kokusuna sebep olur mu yapan arkadaşlar bilgi verirse çok sevinirim

merhaba arkdaşım. bende soğan kürüne 2 gün önce başladım. ağız kokusu yapmıyor kesinlikle. kürü içtikten sonra dişlerini fırçalarsan bir sorun yaşayacağını düşünöüyorum çünkü bende çalışıyorum ve bir sorun olmadı

çok teşekkür ederim öyle yapayım, umarım faydasını görürüz hayırlısı olsun :)

arkadaşlar ben küre 2 gün başladığımı söylemiştim. ama ben geçen ay adet olamadım bu ayda hala adet olmadığım için bu küre başladım acaba doğru mu yaptım. kürü içtikten hemen sonra kasıklarımda bir sancı oluyor ama yarım saat içiinde geçiyor. sizde de aynı etki oluyor mu?

merhaba sogan kurunu nıcın kullanıyorsunuz.bır problemı olanmı kullanıyor yoksa bebek sahıbıu olmak ısteyenmı kullanıyor.benı bılgılendırısenız sevınırım

arkadaşlar ben bu ay soğan kürünü uyguladım şu an beklemedeyim adet günüm 20 kasım gerçi çok düzenli adet oldugum söylenemz bakalım hayırlısı

arkadaşlar ben bu ay soğan kürünü uyguladım şu an beklemedeyim adet günüm 20 kasım gerçi çok düzenli adet oldugum söylenemz bakalım hayırlısı

ay benim de 22 kasım da sana bişi soracağım kaç gün uyguladın kürü?bide adet bittikten 7 gün sonra başlanması gerektiğini okumuştum.incir kürüne başlıycak mısın peki

incir kürüyle soğan kürünü birarada yapmamalıymışız sanırım okuduklarımdan öyle anladım, ben ilk 15 günden sonra ikinci 10 günle arada incir kürü yapayım diyorum ama tamamen ikisini bitirince mi yapmak gerekir diye emin olamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…