Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

dr her ay yumurtalar azalıyor dedi hayırlısı bakalım

Son düzenleme:
Bu ayda olmazsa ocak şubat gibi tüp bebek düşünüyoruz bizim devlette karşılamıyor
eşimin ilk evliliğinden çocuğu var diye
Bu nasıl bir mantık anlamadım sanki birimizin bu konuda sıkıntılı olması az şeymiş gibi
birde maddi olarak zorluyorlar

Son düzenleme:

Bu kürün faydasını gören çok olmuş inşallah sizde de işe yarar. Hepimizin yumurtaları aydan aya azalıyor canınızı sıkıp üzülmeyin biliyorsunuz en önemli şey moral ve olumlu düşünmek. Her şeyin hayırlısı olsun inşallah biz de faydasını göreceğiz

merhaba hanımlar bende bu ay soğan kürü yapmayı düşünüyorum...
okudum yazılanları ilk bu topiği açan arkadaş hamile kalmış ne güzel...
inş içebilirim çünkü midem hassastır içemem her şeyi..deneyecm ve mutlaka içecm..
sadece hamile kalmak için değil soğan çok faydalıymış iltihap felan herşeye iyi geliyormuş yapmakta fayda var diye düşünüyorm...
inş yapıp içecem inş..

ilk gün benim de midem bulandı hatta kusacak gibi oldum ama sıktım kendimi içtim şimdi 3. gündeyim çok rahat içiyorum, alışılmayacak bir şey değil faydasını düşününce içmek daha kolaylaşıyor

benim de soğan kürüm bitti..ama hala adet omadım..ara ara kasık ağrılarım oluyor..bu sabahta şeffaf yoğun bir akıntı geldi..hatta adet oldum sandım ama değilmiş..polikistikoverin oyunları sanırım..1 hafta daha bekleyecegim adet olmazsam doktora gidecegim..

slm ben yeni katıldım buraya sürekli okuyorum yazdıklarınızı bende 1.5 yıl önce bi gebelik yaşadım ama küretaj oldum. 9 aydır korunmuyorum ama bebeğim olmuyor yeniden. yumurtam büyüyüp kist yapıyormuş klomen kullandım işe yaramadı bu ay adetime henüz 17 gün varken yani dün soğan kürüne başladım. zamanlamam doğrumu sizce bir de kaç ay devam etmem gerekiyor. aç tok farkediyormu bunları merak ediyorum. lütfen cevap yazın arkadaşlar..

tabiki önce Allahın izniyle bende bu kür yardımıyla hamile kalanlardanım. Allah kimseyi evlatsızlıkla ve hayırsız evlatla sınamasın.

Bismilllah deyip nefesimi tutup içiyorum,koku var evet ama tadı kötü olmuyor benim :S
yada ben gribim diye tatlı geliyor bana :))
Hepimize şifa olur inşallah..

İNŞALLAH Rabbim düşmanımı dahi evlat hasretinde bırakmasın..

evt bende öle düşünüyorum faydalı içmelim diye düşünüp öyle içmeliyim..her şeyi benim midem kaldırmıyor maalesef öle bi durumum var...
bugün regl bitti sabah yapamadım akşamdn başlayacm bu küre inş yaparım...

zaten bittikten sonra yedinci günde başlanıyor, hiç midenizi düşünmeyin bu yedi günde "oo ben o soğan sularını su gibi içerim" diye düşünün kendinizi öyle hazırlayın belki daha rahat olursunuz :) bence rahatça tamamlarsınız kürü. müjdeli haberlerimizi de yazacağız buraya inşallah :)

Son düzenleme:

evet canım sana katılıyorum :) benim de bugün 7. günüm yarısı bitti kürün inşallah diğer yarısı da Allahın izniyle bitecek

evet canım sana katılıyorum :) benim de bugün 7. günüm yarısı bitti kürün inşallah diğer yarısı da Allahın izniyle bitecek

ben daha 4. gündeyim kolay bitecek gibi görünüyor artık alıştım, önümüzdeki 2 ay falan soğanlı yemek yiyemezmişim gibi geliyor bazen ama hiç dert değil

arkadaşlar ilk ay 15 günden sonra tekrar kullanıyormuyuz birde aç tok farkediyormu lütfen bilen söylesin ben başlayalı 3 gün oldu bu küre ama doğrumu bilmiyorum..

arkadaşlar ilk ay 15 günden sonra tekrar kullanıyormuyuz birde aç tok farkediyormu lütfen bilen söylesin ben başlayalı 3 gün oldu bu küre ama doğrumu bilmiyorum..
15 gün iç adetini bekle ve tekrar adetinden 7 ,8 gün sonra başlarsın benm adetten sonra gebelik belirtilerim oldu hemen idrar tahlili yaptım ve pozitif çıktı adet geçikmen olursa sakın başlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…