Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

slm arkadaşlar benim soğan kürü bitti ve malesef hüsran hasta oldum dün acaba 2. kez soğan kürümü yapsam yoksa incir kürünemi geçsem onu düşünüyorum

Arkadaslar kurun 11.inci gunundeyim son 4gunum kaldi, bu ikinci kure adet olursak mi devam etcez? Cok merak ediyorim sonucu hakkimizda hayirlisi olsun insallah.

2.ci soğan kürüne basladım kür bitmeden adet oldum ((( kaç ay yapacagz ki bu kürü.4 ay dıye duydum.

2.ci soğan kürüne basladım kür bitmeden adet oldum ((( kaç ay yapacagz ki bu kürü.4 ay dıye duydum.

Canım, adet olsan da 2. kürünü tamamla. Bitince incir kürüne başla. Kist vs. yoksa 2 kür yeterli, ardından da yumurtaları çoğaltmak için incir kürüne başla. Önceki sayfalarda onun tarifini de yazmıştım ben...

kızlar ben 2. soğan kürünü yapıyorum ama 3 gündür yemek yiyemiyorum bu akşam da yemeğin kokusundan midem bulandı ilk kürde böyle olmamıştı ama acaba soğan küründen mi bat 12 ekim acaba hamilelik mi havadan mı bu halsizlik mide bulantısı neden anlamadım?

kızlar merhaba;
bende soğan kürü uyguladım 4cm kist vardı 1. kürün sonunda hastaladım ama resmen zift gibiydi bence bu mühteşem birsey kendımı inanılmaz rahat hıssedıyorum onumuzdekı hafta
doktora gıdıcem bakalım kist duruyor mu inş allah hepimize acil şifa veriri ve tatlı bebişler verir birde hastayken uygulanır mı sogan kürü bılgı verebılır mısınız.

merhaba arkadaslar, bugun sogan kurun son gunu..
2 hafta sonra gelismeleri sizinle paylasicam insallah, cok merak ediyorum cokta heycanliyim ayni zamanda :)

benim bildiğim kadarıyla soğan kürünün 2. uygulaması adet tarihinden 10 gün önce başlayıp adetin ilk günü bitiyor

kızlar selaaam şifa olsun içenlere .ben ilk defa denıycem 30 sayfa kadar okudum kafam karıştı..
şimdi 24 25 gün sürüyor adet zamanım...bittiği gün yapsam 15 gün..20.gün mü adet olurum
bir hafta sonra başlasam 27 gün oluyor ben hastalanmış oluyorum...
adet in 10 günü başlasam bittikten 5 gün sonra yumurtlama zamanına geliyor ne olur bir fikir verin

Arkadaşlar, ben balayından döndüm.soğan kürü henü hiç denemedim. 2 denememiz oldu balayında, Son denememizin üzerinden 3-4 gün geçti. şu an rahmimin sağ tarafı ağrıyor. Bu hamilelik belirtisi olabilir mi? Hamilelik belirtilerini hemen gösterir mi?

cnm ben doğru ya da yanlış bilemiyorum ama adetimin 7. günü başlamıştım ilk kürü bitirdim ikincisini de adette 10 gün önce başladım

cnm soğan kürü denemek için zaten erken, bebeği ilk istediğin zamanlar 30 yaş altındaysan 2 yıl 30 yaş üstündeysen 1 yıl beklemek normaldir, doktorlar bile bekleyin diyorlar eğer bu süreler sonrasında hamilelik olmazsa inceliyorlar, sorun var mı yok mu diye bakıyorlar.

adet tarihlerin önemli, yumurtlama günlerin önemli. hamileliğin en büyük belirtisin beklenen adet tarihinin gecikmesidir, diğerleri spekülatiftir cnm...

merhaba arkadaşlar ben küre adetin bittiği gün yani 5. gün başladım ve 2 gün önce tamamladım bitti.ama her gün 2 kere yapamadım bazen 1 defa içebildim..ve her yumurtlama döneminde(geç yumurtluyorum 18.-19 gibi) göğüs uçlarında 3-4 gün süren ağrı sızı olurdu bu defa hiç bir belirti yok ateşimde düşük böyle bir durum yaşayan var mı aranızda acaba daha mı geç yumurtlama olacak ve adetim geçikecek?

bugun fsh sonucumu aldım 13.65 den 6 ya dusmus sogan kuru ıse yaraı sadece 11 gun ıcebldıö ama ıse yaradı bakalım cuma doktora gıdıcm hayırlısıı inş

merhaba arkadaşlar benimde dün 1. soğan kürüm bitti...
gelecek ay 2. ye başlıycam...
inş bi mucize olurde geliverir bebişim hiç bişeye gerek kalmaz

arkadaşlar bende pkos var..adetlerim hep çok düzensiz olurdu.iki ay soğan kürü kullandım..ilk ayda adetim tam gününde geldi..ama o ay deneyememiştik.tabi ben çok sevindim..bi dahaki ay için çok umutlandım..ama ikinci ayda da hamile kalmadığım gibi adetim tam bir ay gecikti ve sonunda iilaçla adet görebildim..doktor adet sonrası rahim filmi önerdi ama korkumdan çektiremedim.. her neyse yani soğan kürü fayda etmedi. 2 ay kısa belki ama adet düzenim de o kadar bozulunca devam etmek istemedim..bu ay ovulasyon testi aldım.ama testin içinde pkos hastalarında işe yaramayabilir diyor. yani çok umutlu değil..ama rahim filmi çektirmeden önce bikaç ay için deneyebilirim diye düşündüm.bi de doktor glifor 1000 mg sabah yarım, akşma yarım önerdi ama bu ilaç sadece pkos olduğum için..adetleri düzensiz olanlara tavsiyem mutlaka doktora başvurmaları.eğer adetler çok düzensizse tetkik ve tedavi için bir yıl beklemeye gerk yokmuş.çok net ve erken saptanır bir sorununuz varsa zaman kaybetmemek adına..soğanın işe yaramaması da pkos olduğum için olabilir. ama genelde şöyle oluyor, bi yöntemi deneyip sonuç alanlar foruma yazıyor ama sonuç alamayanlar küsüp uzaklaşıyor ve onlardan bilgi alamamış oluyoruz.böylece belki hep olumluları görüyoruz ve bizde işe yaramayınca daha üzücü olabiliyo..açıkçası benim bi süre hiç ne açasım, ne de yazasım gelmemiş, sanki benfde çok büyük ve çözümsüz bir anormallik varmış gibi hissemiştim..:)amacım moral bozmak değil..soğanla hamile kalan bir sürü kadın var..ama ben de işe yaramadı..yine de çok teşekkürler..

hamilelikte bu belirtiler bu kadar erken olmaz..ama bu ağrı yumurtlamanın bir işareti olabilir..yani hamile kalmak için uygun günlerde olduğun anlamına gelebilir..bol şans..acele etme.çiftlerin ancak %25'i herşey normal olsa bile hamile kalabiliyormuş.. herşeyi normal bir çiftin düzenli ilişkiye rağmen bir yılın sonunda bile gebelik elde etme şansı %90 (100 değil :))..arkadaşım hemşire de..biraz ondan çaldım.ben de biraz piskopatımdır..bi işe taktım mı açıp konunun ders kitabını bile okurum..:)

canım inşallah bi an önce hamiş kalırsın
rahim filmi çektirmiş biri olarak diyebilirim ki korkacak bir şey yok!
rahat ol anlamadan doktor filmi çekiyor

canım inşallah bi an önce hamiş kalırsın
rahim filmi çektirmiş biri olarak diyebilirim ki korkacak bir şey yok!
rahat ol anlamadan doktor filmi çekiyor
öyle mi diyosun canım? ben öyle korkaımdır ki kan alnırken bile bayılırım.doktor film isteyince burdaki forumlardan birini açtım ve öyle korkunç şeyler yazmışlar ki ilk sayfayı bitirdiğimde buz gibi terlemiştim ve midem bulanıyodu korkudan..anestezili çektirmeyi planlıyorum, ne dersin? sence gerek yok mu?

benimde soğan kürüm bitti ama bir işe yaramadı ve ayın 19 da ameliyat olmak zorundayım artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…