Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

mrb arkadasım bende 2.cı sogan kurunu bıtırdım ve bendede bır etkısı olmadı..yada daha olabılrıde bılmıyorum...ama rahım fılmı cektırmen şart bana sorarsan..cunku tupler tıkalı yada yapısıklık oldugu zaman ne ıcersen ıc fatda etmez bence..nerden bılıyorsun dye soracak olursan eylul ayında ben cektırdım.ve benım tupler tıkalıymıs bende hevesle sogan suyunu ıcıyordum megerkı sonuc böyleymıs ve sımdı acıldı tuplerım bende cok arastırıyrum bu fılmden sonra hemen hamıle kalan cok var.10dk bır ıslemmıs ama benım uzun sürdü.ben anestezı ıle yaptırdım.cunku bende cok korkan bırıyım.hastanede calısmama ragmen kan aldırmaktan bıle korkuyorum.anestezı ıle rahat.uyandım işlem bıtmıs...ama masraflı işte korkuyorsan anestezı ile yaptır canını hıcc sıkma.ben 2.cı kürü bıtırdım artık yapmayacagım dr ilaç bıle vermnedı artık beklıycezzz dedı.kısmet.Allah cok buyuk umutla beklıyoruz.......

evet rahim filmi tüplerdeki hafif tıkanıklıkları açıyor tazyikli ya

bana da demişlerdi bir sonraki ay hamile kalma şansın çok diye ama ben baya bi gecikmeli olarak hamile kalabilmiştim:))))

şahsen ben hiç zorlanmadım cnm sürekli içimden herşey bebiş için diye tekrar ettim hatta güldüm bile:) çok kısa süren bir işlem cnm: hatırladığım kadarıyla şöyle...
önce wcye gidip sonra hazırlanıyosun, bir masaya yatıyorsun, muayene şekli alıyorsun, iki dr oluyor biri filmi çekiyor biri de hani şu muayene esnasında bişey takıyorlar ya katater midir nedir ondan takıyor sonra bir şırıngayla (tabii şırıngada iğne yok) bir ilaç veriyor o kadar o ilaç verilirken içinde tazyik hissediyorsun ben küçük tuvaletim var gibi hissetmiştim utanmıştım:) meğer öyle oluyormuş cnm... sonra diğer dr karnının üstüne bir makine getiriyor film çekiliyor bitti... bu kadar yani... normalde muayene olabiliyosan gerek yok anesteziye filan ama benm bir arkadaşımı çok korkutmuşlar o ağrı kesici yutmuştu ama gereksiz bulmuştu, eğer içine sinmiyorsa doktoruna danışıp önerdiği bir ağrı kesiciyi alabilirsin bence gereksiz yere anestezi almak yanlış ama sen bilirsin.

haklısın aslında bzen gereksız yere korkuyoruz dr.bana kulaktan duyma seylere ınanmak sızı böyle yapıyor dedı.o yuzden kımsenın dedıgıne ınanmayacaksız yaşamadan bılemezsın.ama o korku varya işte ipler orada kopuyor...önyargılı davranıyoruz gereksızce.

çok teşekkür ederim şekercik..sen ne zaman kavuştun bebeğine?

bence de biraz abartıyoruz abartmayı seviyoruz....
sakin olmaya çalış cnm diğerlerine kulak asma gerekiyorsa çektir inan ki büyütecek bir şey yok o katateri takarken duyduğunla kalıyorsun

çok teşekkür ederim şekercik..sen ne zaman kavuştun bebeğine?

benim 3 yaşında oğlum var
2 yıl korunmadık hamile kalamadım sonra doktora gittik işte hsg çekildi bişey yok dendi bıktım bıraktım doktorları kafaca rahatladım soğan suyu yaptım eşime keçiboynuzu kürü uyguladım ne duydumsa yaptım işte:) sonra hamile kaldım normal doğum yaptım şimdi oğluma kardeş istiyorum yaşım 34 oldu ama iki yıldır gene başaramadım haziranda doktora gittim normal herşeyin dedi bilemiyorum kısmet işte...
bugün adet olmam lazımdı daha bişey yok bakalım belki de...

arkadaşlar kadınlar kulübünün forumunun iyi bir takipçisiyim,hatta bu başlığında neredeyse yarısından fazlasını okumuşumdur,ama daha önce hiç yazmamıştım,1 buçuk yıllık evliyim,6 aydır çocuk istiyoruz,bazı aylar günleri hiç kaçırmadık ama olmamıştı,taki soğan kürü ve keçiboynuzuna kadar,bu ay ilk kez denedik ben soğan kürü yaptım eşimede keçiboynuzu ve sonuç:))))) bebişim geldi çok şükür,olmaz demeyin bence denemekte fayda var.Birde bende bir sorun yoktu ama denemekten zarar gelmez demiştim,inşallh isteyen herkese nasip eder Allah'ım.

güzel haberlerini bekliyoruz o zaman..:)

bende de ,ilk hamileliğimde işe yaramıştı ben de iki kürü yapmıştım şimdi gene regliyim bitince bu sefer incir kürü yapayım bari diyorum eşime de keçiboynuzu yapayım bakalım

güzel haberlerini bekliyoruz o zaman..:)

cnm inşallah ama şimdi regliyim
bitince bakacağız tekrar.:)))

arkadaşlar bu soğan kürü kaç ay yapılyor bılen varmı

Ben ilk kürde hamile kaldım canım,ama iki kür yapılıyor,1. kür 15 gün ,2. kür 10 gün.Bende bi sorun olmadığı için ilk kürüme adetimin 7. günü başladım 15 gün yaptım,ikinci kürde diğer adetten sonra yapılıyor.

kızlar 19 regl olmam lazımdı ama olmadı günüm geçti 1 hafta bekleyip eyer yine olmazsam test yaparım inşallah hamileyim

kızlar 19 regl olmam lazımdı ama olmadı günüm geçti 1 hafta bekleyip eyer yine olmazsam test yaparım inşallah hamileyim

selam cnm ne oldu senin test yapın mı?? sonuç inşallah pozitiftir.
allah'ım inşallah isteyen herkese verir bebişini ...hepimize nasip eder inşallah anne olmayı...

2 ay soğan kuru uyguladım malesef((hsg cekıldı beklemedeyız ama bu ayda olmadı((acaba tekrar bu aydamı soğan kuru yapsam.husrana ugramak ne kadar kötu.moral alt ust oluyor(((

2 ay soğan kuru uyguladım malesef((hsg cekıldı beklemedeyız ama bu ayda olmadı((acaba tekrar bu aydamı soğan kuru yapsam.husrana ugramak ne kadar kötu.moral alt ust oluyor(((

sabretmek lazım ( doğru beklemek çok üzüyor insanıı allah hayırlısını versin inşallh

arkadaşlar aranızda yeniyim :)) ben başıma gelen olayı anlatayım.yazın yaptığım hormon testlerimde fsh 12 çıkmıştı doktor hemen tedaviye başlayalım dedi.arkasından doktor değiştirdim o da progesteron hormonuma baktı 2,5 çıktı yumurtalarında çatlamıyormuş ozaman gelecek ay son kez bakalım rahim filmi çektirelim hemen dedi.tamam dedim ve o ay adet oluğum günden itibaren çok düzenli olarak ilk 12 gün bal+tarçın+çörekotu kullandım.hergün 2 bardak hayıt tohumunu kaynamış suya koyup 5 dk bekletip bala karıştırıp içtim. İlk 7 gün yaptığım hayıt tohumunun içine adaçayıda atıyodum ben.sonra adetin 7. gününden itibaren günde 6-7 tane kuru incir tükettim öyle ama düzenli kullanmaya dikkat ettim ve adetin 21.günü progesteron hormonuma baktırmaya gittiğimde sonucu 17 olarak görünce çooook sevindim.doktorda bana gayet sağlıklı yumurtladığımı bi sıkıntı olmadığını çocuğumun olabileceğini söyledi gönderdi..
Ayrıca aynı ay yani bu ay oluyo bu bahsettiklerim bide hamile kaldım ama sanırım düşükle sonuçlandı ve bayramda doktor bulamadım.adet olur gibi söktü sanırım.yaptığım gebelik testide bembeyaz çıktı.((

Slm kizlar bende bugün basladim sogan kürüne. 5 ay önce düsük yaptim ozamandan beri tik yok. Bu ay adetim 5 gün gecikmisti bi umut hamileyim sanmistim ama bugün adet oldum. Asiri derecede adet sancim var. Bugün baslamaya karar verdim hayirlisiyla bebek istiyorum artik bende :-(

çok geçmiş olsun cnım gittin mi doktora bugün ne dedii ????

evet canım gittim bugün doktora.kan testi istedi ben negatif dedim ama belli olmaz dedi yarın alabilcem sonucu.ama dediğim gibi doktorda büyük ihtimal kimyasal gebelik yaşamış görünüyorsun dedi . ama doğal yollada hamile kalabiliyormuşsun dedi bundan sonra sancın olursa gel mutlaka falan...hayırlısı olsun canım vardır bi zamanı :))) umudumuzu kaybetmeyelim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…