Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

s.a.arkadaşlar haftaya cumaya kadar katılmak isteyen arkadaşlarımızı bekliyoruz.yapmamız gereken katılan arkadaşlarımıza sırasıyla niyet edip 7 tane meryem suresini okuyup o arkadaşımıza hediye edicez. belki az gelebilir ama fazla topik oldugu için agırlık olmasın kimseye diye 7 tane okuyup cumadan cumaya bagışlayacak arkadaşları bekliyorum.listeyi ben yapıcam siz sadece okudugunuzu ve duanızın kabulünü bildirin yeter .inşallah meryem suresi bize hayırlı ve ugurlu olur ve dualarımız kabul olur amiiiinnnn.katılımınızı bekliyorum arkadaşlar.haftaya cumaya kadar.

bnde vücudumu tanırım 10 gün önceden ıslanma ve kasık ağrıları olur adet olacağımı anlarım onun gibi belirtilerim başladı zaten bu ayda adet oluyom

s.a.arkadaşlar haftaya cumaya kadar katılmak isteyen arkadaşlarımızı bekliyoruz.yapmamız gereken katılan arkadaşlarımıza sırasıyla niyet edip 7 tane meryem suresini okuyup o arkadaşımıza hediye edicez. belki az gelebilir ama fazla topik oldugu için agırlık olmasın kimseye diye 7 tane okuyup cumadan cumaya bagışlayacak arkadaşları bekliyorum.listeyi ben yapıcam siz sadece okudugunuzu ve duanızın kabulünü bildirin yeter .inşallah meryem suresi bize hayırlı ve ugurlu olur ve dualarımız kabul olur amiiiinnnn.katılımınızı bekliyorum arkadaşlar.haftaya cumaya kadar.

arkadaşlar bende soğan kürünü uygulamak istiyorum...
bazı arkadaşlar adet bitiminden 7 gün sonra başlanır ve 15 gün devam edilir...
adet olduktan sonra diğer adete 10 gün kala tekrar başlanır ve 10 gün devam edilir diyor...
bazı arkadaşlarda adetin 7. günü başlanır 15 gün devam edilir diyor...
net bi bilgi edinemedim bu topikte de bu şekilde geçiyor...
sizler yardımcı olur musunuz hangi uygulama doğrudur hangisini yapmalıyım

Arkadaşlar yine konu dışı ama bu konudaki forumlar aktif değil, orda sorabileceğim kimse görünmüyor. doktora gitmeyi düşünüyordum ki, son denemede sanırım oldu. Yani bir aralık açıldı, ama eşim girebildi o aralıktan ama tmamen değil. yani şöyle söylim (utanarak ve affınıza sığınarak yazıyorum) elle kontrol ettiğimde orda daha önce olmayan bir aralık açılmış ve içeri doğru az da olsa girilebiliyor. fakat giriş sırasında kanama olmadı. bu durumda tam açılmamış mı oluyor, yoksa hepsi bu mu bitt mi yani yoksa bir altta açılması gerekn bir kısım daha mı oluyor ?

ayrıca açılan bölge çok dar, eşim girmeyi denediğince aşırı derecede acıyor, bu normal birşeymi ? neden bu kadar zor oldu anlamıyorum ya, ve neden bu kadar acı çeikyorum.....

çikolata kisti...bu ay da gebe kalamadım.çok üzgünüm.kocama da belli etmemeye çalışıyorum.çünkü o da gebe kalamadığımı öğrendiğimiz günden beri mutsuz.ele vermemeye çalışıyor o da ama yüzüne yansıyor.sizinle paylaşmak istedim (

Kızlar benim kürde bugün 11.günüm küre devam ederken eğer hamile kalırsam bi zararı olurmu sizce

zeynepcimmm merhaba bak burda da buluştuk
bende bugün başladım inş fayda eder...
canım okuduğuma göre hamile kalınırsa bi zararı olmazmış öğrenikten sonra bırakacakmışsın ama

zeynepcimmm merhaba bak burda da buluştuk
bende bugün başladım inş fayda eder...
canım okuduğuma göre hamile kalınırsa bi zararı olmazmış öğrenikten sonra bırakacakmışsın ama

Merhaba cnm benimde son 4günüm kaldı inş cnm kullanan herkese faydası olur ama çogu kişiye yaramış kür

kızlar bırsey sormak ıstıyorum adetım 3-4 gun gectı dun 1 damla kadar kahverengı leke oldu.bugunde devam edıyor ama yıne cok cok az sabah test yaptım negatıf nedır bu anlamadım

Arkadaşlar,soğan küründen ziyade yumurtlamayı arttırıcı macun kullanın,Van da Uğur diye bir bey yapıyor bu macunu,mutlaka irtibata geçin derim,soğan küründen çok çok etkili,doktorların ilaçla arttırdığını bu macun tek başına yapıyor,çevremdeki herkese öneriyorum kullananların pek çoğu hamile kaldı

cnm sen kullanıomusun bu macunu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…