Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

kızlar benim gunu egctı illa reglımın 7.günümü başlamam lazım ya reglimn 11.günü düzenli bir ilişkimiz var şimdilik. ama hiç bir kür uygulamadım

CAnım hay Allah razı olsun senden meraktan ölecektim:) benim bugün 6. günü yarın başlamak lazım şansa bakın ki cumartesi tatile çıkıyoruz otelde kaynatamam soğanı ne yani bu ay da mı güme gidiyor

kızlar benim gunu egctı illa reglımın 7.günümü başlamam lazım ya reglimn 11.günü düzenli bir ilişkimiz var şimdilik. ama hiç bir kür uygulamadım

canım bu tür kürler tam uygulanmalı ben de bu ay uygulama şansı olmayanlardanım kısmet artık ne yapalım belki kendliğinden olur bir de bal çörekotunu duydum ama o ne menem bir şeydir bilemiyorum;?

CAnım hay Allah razı olsun senden meraktan ölecektim:) benim bugün 6. günü yarın başlamak lazım şansa bakın ki cumartesi tatile çıkıyoruz otelde kaynatamam soğanı ne yani bu ay da mı güme gidiyor

önemlıdeıl canım ya ıste her ay bı bahane cıkıp uygulayamıyoruz su kuru neyse canım senın ıcın hayırlısı buymus demekkı belkıde sogan kuurune gerek kalmadan hamıs kalabılırsın ınsallah :))

ay inşallah canım 1 seneyi geçti bizim umutlar tükeniyor yaş da ilerliyor bir an önce kalmam lazım olmuyor üstelik bir tane doğurmuşken bir daha hamile kalamamak ne fena herkes eee kardeş düşünmüyor musunuz diyor ben de ne yapalım afacan çok yoruyor cesaret edemiyorum ama düşünüyorum tabii diyo geçiştiriyorum ama içimdeki yangını kimseye anlatamıyorum öyle çok istiyorum ki oğlum yalnız kalmasın bu hayatta bir kardeşi sığınağı desteği olsun((
inşallah sevinçli haberlerimizi paylaşırız burda... hacca umreye gidecek olanları tembihleyin dua etsinler
bir de doğum yapan annenin sancı çektiğinde yaptığı duaları kabul olur diye biliyorum ben doğururken sürekli kk daki kızlar için dua etmiştim gerçek isimlerini bilmesem bile...

arkadaşlar bugün benim reglimin ilk günü çok umutla beklediğim malesef bu ayda olmadı nasip diyelim.bende bu ay soğan kürüne başlayacam inşallah RABBİM EMEKLERİMİZİ BOŞA ÇIKARMASIN.arkadaşın biri çakşır köküyle 23 sene sonrasında hamile kaldı .ben memleketten alıp yolladım ona şükür müjdeli haberi aldık çok sevindim 13 sene çok uzun çok RABBİMİN SABIRLI KULLARINDA DİYEBİLRİM.bu ay bende deneyecem bakalım inşallah hamiş olurumda faydasını gördüğümü yazarım

canım hakkınmızda ne hayırlıysa allaım onu bılıyor cok sukur senın 1tane varmıs demekkı saglıklı bı gebelık gecırebılıyorsun ben bır dusuk bırde kımyasal gebelık gecırdım bu ayda bılmıyorum umutluyum hanı desenkı su su nedenden dolayı umutlusun dıye bır sebebı bıle yok canım ama allahım bu ay ıcıme bır sevınc ve umut kattı bende oturup beklıyorum hayırlısı dıyorum canım allahtan umut kesılmez :)))

canım hakkınmızda ne hayırlıysa allaım onu bılıyor cok sukur senın 1tane varmıs demekkı saglıklı bı gebelık gecırebılıyorsun ben bır dusuk bırde kımyasal gebelık gecırdım bu ayda bılmıyorum umutluyum hanı desenkı su su nedenden dolayı umutlusun dıye bır sebebı bıle yok canım ama allahım bu ay ıcıme bır sevınc ve umut kattı bende oturup beklıyorum hayırlısı dıyorum canım allahtan umut kesılmez :)))

canım stres yapmadan sakince yaşamamız lazım en önemli nedne aslında stres benm arkadaşımın kaç yıldır çocuğu olmuyor saymadım bile, o da aşılama yaptırdı inşallah tutar dua ediyorum hep ona. pek umudu yok ama umarım bir süpriz olur bebeişi ona yeni bir umut olur....
13 sene dayanılır gibi değil Allah herkese sabır versin bir d e çevrendekilerle uğraşamsı var yakın uzak herkes bebek yok mu diyor zaten kadın da erkek de yeterince moralsiz iyice tuz biber ekiyorlar fark etmeden, ben bir bebek gördüm mü içim sızlar. bir de kolayca hamile kalanları kıskanırdım....
çakşır kökü ne ola ki?

hayırlısı olsun cnm
evet ama gebelikte bir kadın doğum doktoruna yakın bilgi sahbi olmuştum kk sağolsun:)bolca okumuştum inşallah gebe kalırsak tecrübelerimi bilgilerimi paylaşırım sizinle:)))
moralini bozma
ben test yapınca doktoru aramıştım doktor 10 gün olsun öyle gel dedi gittim ultrasonla bakıyor dedim ki 2 sene bekledim doktor bey o da güldü annesi bebekler ne zaman geleceğini bilir dedi bence haklıydı en doğru zamanda doğdu izin işlemlerim açısından ayarlasam öyle olamazdı bence bebeklerimiz bizi bekliyor
Allaha şükürler olsun bir evladım var geçen gün elimden tuttu hadi anne gel bana bir kızkardeş alalım gelelim dedi içim parçalandı biliyor musunuz bu da zor gerçekten... umarım isteyen herkesin kucağında bebeği olur

aynen canım bende bır doktor oldum artık doktorumdan once soluyorum asamalrı doktorumda sasırıyor sızın gıbı bılınclı bı hastam zor olmustur dıyor :)) tabıı canım bebklerımız bızı beklıyor bız bebeklerımızı nerde kaldınız gelın artıkk :))))) hayırlısı sekercık stres yapmayalım yeter

tamam diyorum takmayacam ama elde olmuyo işte.çakşır kökü suyada var araştır netten şifasını gören çok kişi var kök halinde daha çok hatay yöresinde falan var ama ben memleketteki aktardan almıştım.bulunduğun yerdeki aktarlara sor canım var mı bende bu ay sürekli kullancam

merhaba arkadaşlar
ben 2 ay önce aşılama oldum fakat negatif sonuçlandı. aşılamadan sonra 2 kez adet oldum fakat miktarı az ve kısa sürdü hep.şimdi bugün adet oldujm yine çok az gelıo.soğan kürü yapmayı planlıorum bugün başlsam bişey olur mu acaba?ne zamn başlamalıyım ve aynı anda incir kürünü de uygulasam olur mu?

o takıntılar olmasa zaten hemen hamile kalıcaz ben diyorum ki birşeylerle oyalasak mı kendimizi napsak?

cnm çokbilmiyorum bu sorunun cevabını ama bildiğim kadarıyla önce soğan kürü uygulanıyor sonra incir kürüne geçiliyor böyle bir sıralaması var bir de soğan kürü kadın hastalıklarına özüm olarka öneriliyor sanırım kürtajla alakası olmaz yani bir sakıncası olacağinı sanmıyorum amaiyi bilen biri cevap verise daha iyi olur tabii.. internetten araştırsana bir de.

Arkadaslar hepinize merhaba,bende de 8 aydır korunmamamiza ragmen sonuc alamadım, esimin test sonuclari da normal, son doktor kontrolümde hormon testlerimde LH ve FSH sırasıyla 7.75 ve 8.15 çıktı, ve bir polip olduğunu söyledi,polipi almamız lazım dedi ve sonrasında yumurtlama tedavisine başlarız dedi LH ve FSH sonuclarına göre yumurtlamam yanaşmış ,benim sorum su olacak sogan kuru uygulasam polipi yok edip hamile kalmama yardımcı olur mu? Okuduğum kadarıyla polip engellemiş ve düşüğe sebep olabilirmiş, Allah hepimizin yardımcısı olsun, ve hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip eder inşallah

mrb arkadaslar .ben soğan kurune dun basladım ama sıtede gezerken kafam karstı. bn normalde yasmın kullanıodum 2 yıldır adet duzensızlıgı ve korunmak ıcın bu ay ıcmedım bırktım cunku bebek ıstıoruz normalde 2 gun once adet olmam lazımdı (ılaca gore 25 gnde bır oluodum) olmadım cunku gene duzenszlık basladı sanırım bnde dun soğan kurune basladım. adetımımı bekleyeyım devm edeyım mı kafam karstı benım

bende daha önce diane 35 kullanmıştım. bıraktıktan sonra 2 ay olmuş olmamaış arası adet gördüm sonra normale döndü. yine günü gününe olamasamda 2-3 gün aksıyo. seninkide haptandır diye düşünüyorum

ama benımkı hem duzensız ılk oldugum gunden berı duzensız hapla duzenlıordum bırkınca duzensız oluo

arkadaslar bu sogan kurunu yapmak ıcın ıla adetmı olmak lazım? ben halahastalanmadım duzensızlıge basladık doktorada gıtmk ıstemıorum ılac kullanmaktan sıkıldım artık soğan kurune baslasam (baslamıstım 2 gun ıctım bırktım ) faydası olurmukı bılgınız varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…